infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

herkese iyi akşamlar, bu ayın 20 sinde ilk aşılamamı yaptırdım.Bugün 6. gün kasıklarım ve belimde ağrı var gögüslerimde ağrı başladı.Aşılama yaptıran arkadaşlar bilgi verebilir misiniz? normal mi bu belirtiler.Teşekkür ederim:110::110:
merhaba iyi akşamlara arkadaşlar bende pazartesi aşılama yaptırdım bugün doktara gittim progestan ilaçı sizede vermişmiydi ilaç

:KK31:Eses benide ekler misin listeye bu ara eskisi gibi sık giremiyorum foruma ama hep dualarımdasınız cyclo prognova kullanıyomm allah izin verirse bu ay ki adetimde tüp bebek tedavisiine başlanacak dua edin ne olur rabbim hiç kimseyi evlat hasretiyle sınamasın isteyen herkese tez zamanda nasip etsin inşallahhhhh..... BAT:17 nisan
cnm hakkında hayırlısı olsun inşallah rabbim mükafatını versin emeklerinin ve sabrının :KK19:

Kizlar pazar gunu transfer yaoilacak hastahaneye gidip gelmekten bi turlu firsat bulamadim yazmaya ne olur dua edin kizlarr bana

Kizlar pazar gunu transfer yaoilacak hastahaneye gidip gelmekten bi turlu firsat bulamadim yazmaya ne olur dua edin kizlarr bana
Canim allah yardimcin olsun. Stres yapma, allah kaderimize yazdiysa olur onu da bekleyerek gorecegiz.
Insallah dualarin geri cevrilmesin,darisi basina olsun canim..

X