infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

kızlar moralim çok bozuk. bu ay 2 kutu klomen hatta 3. kutudan da 3 tane içtim yum büyümedi. bugün tekrar kontrol vardı. sağda solda 2 mm olmuş. gonal f yazdı. rapor çıkarmak için uğraşırken öğle oldu zaten 2 saat de izin almıştım okuldan. sonra rahim film sperm testi hormon testi nüfus kayıt örneği foto istediler. perş gel öğleden sonra çıkar rapor dediler. dr a gittim takrar çünkü dr um bu hafta içinde yokmuş. o da o zaman raporsuz al gel öğleden sonra göstereyim nasıl kullanacağını dedi. ama fazla yum gelişebilir en de çok fazla gelişirse korunma verecem dedi. daha fazla okula geç kalamayacağım için çıktım geldim hastaneden şimdi. raporsuz 350 tl imiş bayağı da pahalıymış yahu. ne yapsam bilemedim bu ay kalsa mı dersiniz. bugün alamadım sonuçta ilacı ve dr yok zaten yarın

Bende bugun evde test yaptim test bozuk cikti adetime 1 gun var ama simdi akintim oldu biraz acik kahve renk . Agrimda var biraz geliyor gene kirmizilar sanirimmm cooooooooooook üzülüyorum yaaa

Şu kahverengi akinti bile aglamama yetiyor.saatlerdir agluyorum esime soruyor onu uzmemek icin soyleyemiyorum 2 gunde olsa iyi hissetsin istiyorm .ben yoruluuyorummm cokk yorgunum allahımmm

Şu kahverengi akinti bile aglamama yetiyor.saatlerdir agluyorum esime soruyor onu uzmemek icin soyleyemiyorum 2 gunde olsa iyi hissetsin istiyorm .ben yoruluuyorummm cokk yorgunum allahımmm
sabır canım sabır gerçekten çok yıpratıcı bi süreç vardır bir hayır öyle düşün ne kadarlık evlisin

iyi akşamlar kızlar bişey sorcam bugün doktorumu aradım tabi kendisiyle konuşulmuyor da danışma ile konuştum neymiş ben geçen perşembe gittim muayeneye oldum 10.gün olmuş oluyor beni çağırıyor tekrardan ve yine muayene ücreti ödücekmişim 9 gün olsaymış ödemicekmişim acaba bu özellerde para tuzağımı bilmiyorum kafama takıldı niye 9.gün çağırmıyor da 10.gün ücret ödüceğimi bilerek o gün gel diyor ,Allah yardımcımız olsun valla..

Allahım bizlere sabır ve dua ile evlatlarımızı nasip etsin inşallah

Bilemedim li cnm ..
On gün kontrol süresi azmış ..
Burda 20 - 30 gün

Gözünaydınnn canım.
Ne kadardır istiyordunuz. Tedavi ilemi oldu.
Anlatırmısın bize umut ol
2yil olack haziranda hamdolsun bi problemimz yok hafif pko vardi kilodan dolayi 2 kez catlatma ignesi 3 kez klomen vs. kullandm gecn yil kimyasal gebelik oldu cok istiyodm cok dualar ettim.kurler yaptim insaallah ogleden sonra guzel sonuc alirim.Rabbm kimsenin kucagni bos birakmasn ama bu ay pek takmadm yumurtlma gunuymus faln diye gercktn uzerine dusmucen stres yapmican

tebrik ederim canım rabbim hayırlısıyla nasip etsin güzel haberlerini bekliyoruz darısı bizlerin başına

Canım ne güzel Rabbim bizlere de yaşatsın inşallah bu mıtluluğu.
Sende sağlıklı bi hamilelik geçirirsin inş.
Bende 1.5 seneyi geçti evleneli.
Eşimde de bende de sorun yok ama bebek te yok hala
Ben çok takıyorum çok düşünüyorum

hayırlı olsun canım darısı başımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…