infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Ben de bir gariplik var yani ya biseyler yolunda gitmedi ve daha kotuluyo yada icimde buyumuye baslayan minigim vardir. Cunku acayip bir calisma var hissediyorum.Hala umutluyum ya. taki cuma dr.a gidene kadar
Belki uzerine gormussundur canim dr git kan testi yaptir

Ben kullaniyorum acaba diyorum ondan mi oldu pihtilasma bilemedim.iki gun once idrar testi ypyim oda bozuk cikti
Ondanda olabilir belki pihtilasma benm hep pihtili olur reglm kanimda yogun pihtilasmam var ben ona bagliyorm suan aspirin+ clexan igne kullaniyorum hergun

iyi aksamlar kizlar iyi dileklerinz icn tesekkurler sonucu bugn aldm 111 cikti hcg dusuk gibi deger yarn kadin doguma gtcem randevu aldim insaalah bebegm sagliklidr kimyasal gebelik gecirmem tekrar...

eses07 merhaba hemşehrim nerdeyse 1 yıldır girmiyordum buraya.Nasılsın görüşmeyeli ?Ben de Antalyalıydım bilmiyorum hatırlarmısın?Geçen yıl aşılama yaptırmıştım tutmamıştı şimdi tüp bebek tedavisi görüyorum.Sende durumlar nasıl?Maşallah topiğin kocaman olmuş

kızlar klomenle yumurtam 16 mm olmuş bugün 16. günüm çok üzgünüm ya napıcam bilmiyorum hsg den sonra 2. ayım rabbim hayırlısıyla nasip etsin

:anneadayı::nazar:slm kızlar doktra gttim ultrasonla baktı küçücük kese görünüyo dedi yine tahlil verdm inşallah sonucumz iyi çıkar Rabbim bu telaşları sizlerede nasip eder.o testte ki çift çizgiye aşık oluyoinsan :):KK74:
rabbim sağlıkla kucağınıza alıp sağlıkla büyütmek nasip etsin inşşalhhh

X