infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

İnşallah rabbim hepimizin gönlüne göre versin canım benim

Kizlaarrr HAMILEYIIIMMMMM.....
Transferimin 7.gunu bhcg degerim bugun 118 cikti
( 5.gun cift embr. Transferiydi)
Cok sukuurrr... test gunum 12 nisann
Ilk defa hamile kaliyorum, gozlerim doldu..
Darisi basiniza....

cnm gozun aydın cok sevındım yarın ınsallah ıkıye katlanır degerın..

kızlar uzun zamandır yazamıyodum herkes iyidir inşalalh

hoşgeldın tatlım nerelerdesın byadr yoksun..inşallah aşılaman olumlu sonuçlanır

inşallahh kuzum benim. .
Bende okudum bitane ..
Etti 2 tane o zaman ..
İnşallah okudukça yazalım. .
Mü'minin mi'mine duası kabul olurmuş ..
Dua eder dua beklerim inşallah ysmn ..
Ben de simdi okudum dua da ettim. Rabbim isteyen herkese versin. Sana da dua ettim canim... benden bir gun once versin bile dedim... sen olmazsan bna da hamilelik yok yani... ona gore calis dua et :)

Ben de simdi okudum dua da ettim. Rabbim isteyen herkese versin. Sana da dua ettim canim... benden bir gun once versin bile dedim... sen olmazsan bna da hamilelik yok yani... ona gore calis dua et :)

Oyy luzum allah razı olsun Teşekkürler Sabır ve dua ile inşallah bizlerinde olur ♡ ♥

Merhaba hoşgeldin canım ..
uzun zaman oldu yoksun Nerelerdesin yahu özledik ..
Bitirim i eklemiş face den görmüş..
Bebeği olmış özge vefat etmiş
Bende çok üzüldüm anlatamam
Hosbuldum canim bebek konularindan uzAklasmya calisydm ondan topige pek ugramadim ozgeye coook uzuldum aksamdan beri cok kotuyum allahim rahmet eylesin okadar cok istedigi evladini gormeden koklamadan gitti bu cok aci allahtan herseyun hayirlisini istemek lazi bu bana aci bir ders oldu olumlu dunyada hicbisey icin cok uzulmeye degmez bende pazartesi asilama olacagim insallah bukeZ yine tutar ve budefa dusmeZ cogul gebelik riskim var

cnm gozun aydın cok sevındım yarın ınsallah ıkıye katlanır degerın..

hoşgeldın tatlım nerelerdesın byadr yoksun..inşallah aşılaman olumlu sonuçlanır
Hosbuldum canim sagol insallah sizler neler yapiyosunz bircok arkadsin hayirli haberini aldim darisi sizlerinkine insallah

insaallah canim Allahim dualarimi kabul etsin hayrlis saglikliaini nasip etsiinn hepimize yarin evde test yapsam cikarmi ki 3 gun gecms olcak tabi gelmzse kirmizlar

Amin canım benim ..
İnşallah hamilesindir ..
Test yap bakalım. .

Slm kizlar topiginize ara ara girip bakiyorm kim hamile kalms kim suan ne asamada diye biliyosunz ki ara arada evlat sahibi olmak icin dua ettigimz sayfalarn linklerini brakiyorm insallah herks bn dahil olmak uzere biran önce evlatlarina kavusur hayrli haberlr vermek herkese nasip olr insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…