infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Cok uzuldummm cookkk En cok korktugum sey bu ... Esimede siyledim ya hamile kalirda dogururken olursem diye... ben olursem bebegimde ölsun Onu ne kocama ne onun anasina ne kwndi anneme nede baska bi uvey bi anneye birakmak istemem ... Bencilcr bi dusuncrmi bilmem ama en korktugum sey bu Allah rahmet eylesin esine ailesine sabir versin . En onrmliside cocuguna bundan sonrasi icin guzel.bir baht versin

Rabbim herşeyin hayırlısını versin hepimize kuzum

inanılmzz üzüldüm şuan gozyaşlarımı tutamıyorum çok sevdıgım burda sohbet ettgım arkadşlarımdan bırıydı cok etkılendım allahım gunahlarını bagışlasın mekanını cennet eylesın ınsallahh cnm arkadsım benım bebegının kokusunu ıcıne cekemeden gittiiiiiiii

Ahh birsenimmm gündüz çook şaşırdım ve üzüldüm
Allahım ne zor imtihan ne zor

esescım şoktayım
çok çok üzüldüm şuan hungur hungur ağlıyorum allahım sen onlara sabır ver yardım et

sen nsıl oldun kuzum

Birsenimmm gündüz bende çok üzüldüm hatta eşime söyledim ..
O da vardır Rabbimin bir bildiği dedi. .
Üzüldüm çookk allahım rahmet eylesin ..

İğnelerle ayaktayıım canım ya...
Enfeksiyon gecmedi boğazımdan..
7tane iğne oldum3"daha var ..
Carsamba kbb randevu aldım. .
Sen nasılsın birsenimmm kuzum. .

ayyyyyyyy başım çatlıycak esesımmm kötü oldum şuan..

sabret kuzum 3 ıgnen kalmıs ıı olucaksın ınsallahh..
kendıne cok dıkkat et bundan sonra baya hastalanmışsın havalarda bı ıyı bı kötü..bende aynıyım kuzum bugun bitti adetım önümüzdeki adetle tüp bebeğe başlıyorum inşallah

" İnne lillehi ve inne ileyhi raciun .. "
《 topraktan (ondan) geldik , toprağa ( ona ) döneceğiz .. 》

Rabbim inşallah emeklerimizi boşa çılarmaz vve hayırlı sağlıklı evlatlar nasib etsin inşallahh kuzum benim ♡♥♡♥♡♥

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…