infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

30)bitirim *********** :rolleyes:*********** 30. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
arkadaşlar bitirim asıl adı özge olan arkadaşımız aslen Kayserili olup bir kız bebeği dünyaya gelmiş ama uzun süre yoğun bakımda yatmış ve 26 martta vefaat etmiş :KK43: şu saat oldu resmen dağıldım çok üzüldüm çok :KK43:((((((((( benim facemde ekliydi ordan gördüm mekanı cennet olsun inşallah :KK43:(((((((

Canım sen nerden öğrendin ..
Doğumda mı ölmüş..
Allahım inanamıyorum ..

:KK43: :KK43:

Allah'ım ne zordur önce evlat hasretiyle yanıp tam kavuşup kokusunu içine çekecekten ölümün gelmesi .. Yavrusuna uzun Ömür versin Rabbim Yakınlarına en başta eşine sabır versin :KK43:

Burdayim cnm :oops: ikinci asilamadan sonra pek girmedim konuyla alakadar olmayayim dedim bugun bi baktim gunler sonra . Nasilsinnn ?
İyi yapmışsın canım insan illaki etkileniyor napayım ev iş be yemek yapsam diye düşünüyorum sen nasılsın aşılaman inşallah hayırlı olur kaçıncı gündesin aşılamanın :KK67:

Zaten tam umutsuzluğa kapılıyorum yüreğim soguyo alıştım diyorum snra bi kıvılcım bi umut yeniden acabamı diyorum..o 10günlük gecikmemde test negatif olunca dk progestan verdi iç adet ol dedi ve her gecikmede bunu kullan adet Gör dedi bende içmedim duruyo ilaçla adet olmak istemiyorum artık kıscem kendiliğinden olsun diyorum 23 gün oldu ne gelen var ne giden bekliyorum gene Çalışmalara devam ediyorum :-) güzel dileklerin için çok Sağol bitanem her konuşmamızda beni yüreklendiriyosun iyi geliyo inanmaktan vazgeçmiyorum başarıcam inşlh Rabbimin izniyle.. Çok sınandık eşimle daha gecen gün kaynana Yüzünden az Kalsın yuvamı yıkıyodu ama kendi yaptığı ayağına Dolandı tek tek şimdi.. Ben evladımda uğraşırken bide nelerle uğraştım yavrumu kaybettim ben evlenirken hiç böle hayal etmemiştim yeri geldi hayallerim yıkıldı ama yine de ayakta kaldım. ama olsun kurban Olduğum Rabbim o kadar Büyük ki yavruma kavuşmama az kaldı ben inanıyorum bunun da üstesinden gelicez yavrumla :KK36::KK74:
Canim ne sikintilar gecirdin tam bilemiyrum ama uzulme eden bulur sen sadece kendini dusum cnm ...

X