infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Kuzum senin esin polis asker falan mi nöbet falan dedinde. Rabbim sağlıkla bebeğini kucağına almanın nasip etsin inşallah
Aminn inşaallah canım benim, Allah razı olsun darısı sizlere tez vakitte inşallahh...
Yok eşim sağlık memuru o yüzden gececi de olabiliyor nöbetine bağlı.

inanmak ve umut etmekten başka çare yok. ne kadar güzel anlatmışsın tam hissettklerim. nasıl başa çıkıyorsun tüm bunlarla. kimse aramasın dediğin gibi memlekete gitmek zaten çok zor, benm ailemde bebek yada hamile yok ama eşimin ailesinde o kadar fazla ki. dayanamıyorum bayramlar hiç gelmesin istiyorum çok zor rabbim gör halimizi. bizede nasip et sabrını ver.

Onlar Benden Umudunu kesmedi.

Hz. Musa A.s Hergün halkın içine karışıp halkın dertlerini dinler ve Rabbine dua edermiş. Bir gün yine Halkın içinde gezerken bir çift yaklaşmış ve Ya Musa; Bizim çocuğumuz olmuyor bize derman demişler, Musa A.s o gece Rabbine dua etmiş. ve " Onların asla çocuğu olmayacak asla döl tutmayacaklar" cevabını almıs. Aradan yıllar geçmiş ve Hz. Musa a.s yine halkın içinde gezerken bu çifte rastlamış çiftin yanında birde çocuk varmış.
Ya Musa bizim çocuğumuz demiş çift.
Hz.Musa; Rabbim bu çift için asla çocuğu olmayacak demiştin bunun hikmeti nedir diyince Allah Cc. Ben onlar için, kesinlikle cocukları olmayacak dediğim halde onlar benden umudu kesmediler bu yüzden şimdi çocukları var" buyurdu.
Allah'tan umut kesilmez. O herşeyi gören ve en iyi bilendir.
Bu kıssadan umarım ufak hisseler alırız
Onlar Benden Umudunu kesmedi.

ALLAHIM İSTEYENBEKLEYEN HERKESE HAYIRLISINI NASİP ETSİN İNŞALLAH

Cnm benim hamileymissin çok sevindim laptopum bozuk kaç gündür giremedim şimdi telden giriyorum çok sevindim kuzum allah hayırlısı ile kucağına almayi nasip etsin inşallah bizim içinde dua et

Cnm benim hamileymissin çok sevindim laptopum bozuk kaç gündür giremedim şimdi telden giriyorum çok sevindim kuzum allah hayırlısı ile kucağına almayi nasip etsin inşallah bizim içinde dua et
Allah razi olsun canim her zaman..hep aklimdasiniz Rabbim sanada ve isteyen tum herkese tez zamanda nasip kismet etsin inslh saglikla sihatle..

Ay Gözlerim doldu resmen bazen isyan ediyor olsamda yine Rabb'ime sığınıyorum ... Bizim için iyisini bilen O dur...

sağol kuzum bomba gibiyim ,herşey çok güzel olcak inşallah
Galiba pozitif günümdeyim,sen nasılsın?

Canım tamamen iyişemedim

İnşallah rabbim hepimizin gönlüne göre versin Allah ..

sağol kuzum bomba gibiyim ,herşey çok güzel olcak inşallah
Galiba pozitif günümdeyim,sen nasılsın?

Cnm bat ne zaman ???

benide eklermisin canımmm belki uğurlu gelir :)

Bat yazarsaniz eklerim tabikisi de

Ya bu gün yine kötüyüm haberlerde bi bebeği 6 aylık babası kız diye duvardan Duvara vurmuş öldürmüş izlerken tutamadm kendimi ne caniler var Allah im yardım et biz bi bebek kokusuna hasretken insanlar bebeklerinin canına kiyiyor Rabbim sınavımizi kolay kıl dayanma gücü ver ; (

Canım tamamen iyişemedim

İnşallah rabbim hepimizin gönlüne göre versin Allah ..

Cnm bat ne zaman ???

Bat yazarsaniz eklerim tabikisi de

Merhaba esesim evet bozuldu tamirde bi kaç güne gelir inşallah. .
hasta olmuşsun galiba geçmiş olsun kuzum dikkat et kendine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…