infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

çiçeği burnunda annişimiz bir değişiklik varmı nasıl bir hiss.inşallah sağsalim bebişini kucağına alırsın canım..
Amin canim cumlemiz inslh.. bise hissedemiyorun ruya gibi.. tuaf duygular karma karisik sevinc endise kaygi .. cok sik wc gidiorum simdiden gece en az 3 kez kalkiyorum.. agrim oluo ole canm..Rabbim tez zamnda sanda versin inslh..

Kizlar nisan ayinin ilk yagmur damlalarini toplayin sifadr die duymustum.. cocugu olmayanlarinda ictigni sifa oldugnu duydum yeni bi arastirin.. nisan gelio

Amin canim cumlemiz inslh.. bise hissedemiyorun ruya gibi.. tuaf duygular karma karisik sevinc endise kaygi .. cok sik wc gidiorum simdiden gece en az 3 kez kalkiyorum.. agrim oluo ole canm..Rabbim tez zamnda sanda versin inslh..
amin canım tüm isteyenlere.inan bana ben hamile olsam gece tuvaleti falan bana çok normal günde 3 litre kadar su içiyorum sürekli tuvalete gidiyorum sanırım bu belirti bende olmaz

İnşallah güzel haberlerini alırız tatlım

bakıcam o topiğe canım gerçekten yoruldum yıprandım eşimi de üzüyorum artık o da ne yapacağını şaşırdı herşeye razı. şu an tek isteğim herkesten uzağa gitmek kimseyi görmek duymak istemiyorum rabbimden sabır diliyorum sadece. her zaman hayırlısını istedim yinede hayırlısını diiliyorum ama olmayacaksa da sabır için dua ediyorum çünkü çok yoruldum içim acıyor sabaha kadar uyuyamıyorum çoğu zaman.

Biz rabbimden isteyelim o hayırlı zamanını biliyordur mutlaka ,dualrımızı bu süreçte hiç eksik etmeyelim bugün meryem süresinin 3.günündeyim ,kocişime hergün keçiboynuzu içiriyorum inşallah şifa olsun ...
peki sebebi bilinmiyor galiba canım senin ,kafaya takmak gerçekten geciktiriyor bu süreci ,ahh adet yaklaşınca takmamak hamile hissetmemek mümkün olsa keşke..

amin canım tüm isteyenlere.inan bana ben hamile olsam gece tuvaleti falan bana çok normal günde 3 litre kadar su içiyorum sürekli tuvalete gidiyorum sanırım bu belirti bende olmaz
Ben o kadar su icmememe ragmen cok sik cikiodum bu durumdan rahtsizdim dun otrmaya gittik 4 kere tuvlt kullandim utandiM ya..

A
ANLIYORUM canım hepsini yaşadım yaşıyorum da. Kimseyi görmemek için memlekete gitmek istemedigimz.kimsenin tlf. Bakmadigimiz anlar da oldu. Soru sormasinlar diye kalabalık ark. Akraba ortamından bile uzaklastk. Yeni doğmuş Bebek görsem gözlerimden dkuluveriyor yaşlar o psikolojideyim yani. O kadar çok özlem varki içimde bebeğe karşı anlatamam. Ama dualar rahatlatiyo gerçekten canım Rabbim bir gün ol diyecek ve olacak inşallah inancını umudunu yitirme umuttcum.... :)

E

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…