infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

olmadı canım yeni bat 5 nisan

Salı günü de ben çektircem sonunda aylardır erteliyordum. Razıyım acısına arkadaşım onu çektirdikten sonra hamile kaldı canım, çok sıkmış böyle olan, düşün derim o yüzden.

evet canım senin adına sevindim benim 1 yıl dolmadan müdahale edemem dedi doktorum .Birde şöyle bir durumum var doktorum da biliyor bizim gün aşırı olamıyor doktorum alttan ultrason ile baktı kist yok miyom yok tertemiz dedi yumurtlamana az kalmış gün aşırı yapın dedi ne mümkün işlerden dolayı ..Daha eşimin de sperm testi yaptırmasını istiycem belki tüplerim açık hormon testi falan yapılır en son hgs diye düşünüyorum

Arkadaşlar benim tedaviye ara verdiğinde hamile kalan iki arkadaşım var . Biraz rahat olmalıyız . Bunun dışındada ikisinin ortak noktası doktorlarının bu dönemde şeker ilacı olan glucophage glifor gibi ilaçları kullandırmasıydı . Ayrıca banada doktorum glucophage verdi. Mutlaka iç aksatmadan dedi. Hamile kalmaya yardımcı oluyormuş. Kullanan vardır mutlaka ama kullanmayanlarda doktoruna bi sorsun derim .

Ayy maşallah maşallah hayırlı olsun sağlıklı olsun inşallah çok sevindim yaa dua et tatlım bize de nasip olsun

CANİM seni tüp bebek topiginden hatırlıyorum ben de negatif sonuç aldm kimilerine göre bebek sahibi olmak çok kolayken bizler ne yapsak olmuyo ve bu çok yıpratici bişey benden sonra evlenen birsürü arkadaşım akraba kuzenim var çocuğu olan. her hamilelik haberiyle içimizde fırtınalar kopuyor insanların bakışlarından fisir fisir konuşmalarından artık Psikolojiler altüst oluyor Rabbim sabır versin bizlere napalım elde bişey gelmiyor. Bu bir sınav... Rabbim bizimde yüzümüzü güldürecek bi gün buna inan. Hz. İbrahim in bebek sahibi olmak içn duası diye bi topik var hergün bi arkadasa dua okuyoruz bi çok kişinin de duasını alıyoruz oraya gelsene biraz rahatlarsin hem tatlim

Kuzum senin esin polis asker falan mi nöbet falan dedinde. Rabbim sağlıkla bebeğini kucağına almanın nasip etsin inşallah

Benim de ööle canım çok şükür bir sorun yok ikimizde de, senin de öyleymiş ne güzel ama böyle beklemek daha zor sanki millet tedavi oluyor bir duyuyorum hamile... 1 yıl oldu biz düşünmeye başlayalı en son bu kaldı ben de aynı süreci takip ettim anlıcan inşallah gerek kalmaz senin için Hsg'ye tatlım, hayırlısı hepimiz için

Canım hiç halim yok.
Üşüttüm mü noldu bana ..
Oyyy dikkat et kendine balım vücudun halsiz düşmesin bebiş zamanı aaa bol bol ıhlamur ve ılık limonlu ballı tarçınlı su iç çok çok geçmiş olsun tatlım

İnşallah caımmm ,bu ay yumurtlamama biraz daha özenli olcam kociş de keçiboynuzu kürü içiyor bende bi güsel yakılandım :) yanıyorum cok da :) herşeyin hayırlısı birde bu sabaha karşı rüyamda hastanedeyim tebrik ederiz hamilesiniz diyorlar gülerek uyandım Rabbim hayırlara çıkarsın...meryem süresine başladım yarın 3.günüm olcak 41 gün okucam Allah izin verirse..

Kizlar hsg çekildim bugun 2 tupum de tikaliydu anestezili oldum 5 kere sivil vermiş Dr 5.de acilmis ikisinde çok şükür 2 senedir boşuna cabalayip uzulmusum inşallah Rabbim melekletimixi gönderir
a çok iyi canım.bnde anesteziyle çektirdim hsg doktor 3 kez yollamış sıvıyı ama açılmadı laparoskopi oldum.ah ah keşke benimkide açılsaydı.karnımda hala ameliyat izi var arada sızlıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…