infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Bunlarida düşünüyorum tabi çok doğru diyon canim ama beklemek çok zor.. bizde karsilariz sukur ama burdan merkeze git gel 1 buçuk 2 bini bulcak bilmiyorum diyorum ya baya kafam karıştı acaba diyorum 3 sene dolsun eğer olmassa direk tüp bebek yapayım.. neşe bakalım zman ne göstercek bu ay adet olayım dk degismeyi düşünüyorum benim esimde problem yok şükür dk umutlu ileri hız falan gayet normal zaten bu yüzden aşılama dan çok umutluyum ama nasip tabi rabbim bekletmeden versin mucizelerimizi

Yani esinde sikinti olmadigi icin asilama biraz anlamsiz geldi canim cunku iliskiden bi farki yok aslinda asilamanin..bekleyip direk tup daha mantikli.. bnce zaten biraz bosverip beklediginde zaten Allahin izni ile kalirsin..tabi sen bilirsin cnm hayrlisi

Yaş 23 olcak 2 senedir evliyiz sadece 2 ay korundum zaten sonrasını biliyorsunuz 3 klomende hamis kaldım ama 8 haftalikti düşük yaptım ölü bebekti yavrum şimdi kurtajin 5 Ayindayim geçen ay tekrar başladım tedaviye 4 klomeni normal içtim 15 mm di olmadı bu ay doz arttı 18 mm oldu ıgne mi oldum 13 gün ve beklemedeyim heycanla

Evet canım haklısın nasip işte olmayınca olmuyo Rabbim ol desin olsun zaten biraz bosvermeyi düşünüyorum ama pco varya bende yum ne oluyo nede yumurtlama bi kere tutturdum inslh bi kez daha verir bu şansı rabbim

Ben beklemedeyim daha canım Yarin sabah test yapacagım

IGNEDEN 14 YADA 15 GUN SONRA TEST YAPILIYOR CNM COK HEYECANLI YAAAAAA INSALLAH VARDIR BEBISS

Ayy y ağzın bal yesinnnn bidenem inslh vardır ve inslh en kisa zamanda seninde güzel haberlerini duyarız
INSALLAH CNM HENUZ CALISMALARA BASLAMADIK BU AYONCE SIZ SONR BEN.
INANKI HAMIS HABERLERINI ALDIKCA COK SEVINIYORUM KENDIME ISTEDIGIM GIBI BURDAKI ARKADASLARIMADA AYNI SEKILDE ISTIYORUM HEPIMIZ FARKLI IMTIHANLARDAN GECIYORUZ.
YALNIZ BEBIS DERDIMIZ ORTAK. ONUDA ASICAZ HEP BIRLIKTE INSALLAH....

Taa yüreğimi okudun inan bidenem inşallah Rabbim bizimle olsun mucizelerimizi tez zamanda versin bize basarcaz ben inanıyorum çok güzel Günlerimiz olcak bi zaman snra yasadiklarimiz a bakıp neler yaasamisiz diycez hepsi geçecek
Senin neydi problemin ben unutuyorum balım

Kizlar hepimizin allah yardimcisi olsun.hastanelerde ugrasmak cok zor.keske tedavisiz sak diye hamile kalsak.bi gittm pko dendi.smdide cikolata kisti gorduler.zaten iliskiye grerken flan kasklarim cok agrigodu.nedeni buymus.hamile kalmamanin sebebide bu dedi.laparoskopiyle alcaklar.acaba icinizde laparoskopi olup hamile kalan varmi yaa.artik umudum kalmadii..

TATLIM SORUNUM BELLI DEGIL .ADETLERIM DUZENLI, RAHIM FILMI TEMIZ ,SPERMSAYISI YETERLI DEDILER VE 2 OLUMSUZ ASILAMAM VAR.SON CARE BU GIDISLE TUP BEBEK OLUCAK AMA BEN TURKIYEDE YAPTIRMAK ISTIYORUM SUAN GELEMIYORUM FRANSADAYIM CNM HATIRLADINMI AYSE RUMUZLUYDUM ISMIMI DEGISTIRDIM.IZMIRDEN BURAYA GELDIM MALESEFFFFF AILEMIDE IZMIRIDE COOOOOKKKK OZLEDIM.

Ayşem nasılsın kıscem bu ay bol bol kuru üzüm ye ben bol bol yemistim bol bol su iç bide rabbim nasip etsin inşallah tez vakitte

Ayşem nasılsın kıscem bu ay bol bol kuru üzüm ye ben bol bol yemistim bol bol su iç bide rabbim nasip etsin inşallah tez vakitte
IYIM TATLIM SEVINDIM ADINA.MINISIN CINSIYETI BELLI DEGILMI?????? ICINDEN NE GECIYOR.SAGLIKLI VE HAYIRLI OLSUN INSALLAH.

IYIM TATLIM SEVINDIM ADINA.MINISIN CINSIYETI BELLI DEGILMI?????? ICINDEN NE GECIYOR.SAGLIKLI VE HAYIRLI OLSUN INSALLAH.
Yok cnm daha 7+2 doktorumun dedigine göre. İçimden erkek geçiyor ama inan hiiic farketmez sağlıklı eki ayağı düzgün aklı başında olsun yeter. Cildiricaktim resmen ekranda görünce ve dedimki rabbim sana inanmayanlari gazabindan koru. Mucize resmen. Tez vakitte sizlerede nasip olsun inşaallah canimmm

AYYYYYYY TATLIM INSALLAH KUCAGINA ALIRSIN SAGLIKLA .BIZLEREDE DUA ET BENDE O DUYGUYU YASAYACAKMIYIM ACABA YAAAAAAAAAAAAA

AYYYYYYY TATLIM INSALLAH KUCAGINA ALIRSIN SAGLIKLA .BIZLEREDE DUA ET BENDE O DUYGUYU YASAYACAKMIYIM ACABA YAAAAAAAAAAAAA
Inşaallah bitanemm benimm. Yaşayacaksın tabiiki kuzum rabbimin izniyle inanmaktan asla vazgecme zor yipratici bir süreç ama imkansız değil basaracagina inancin tam olsun. ben aklima geldikce 707 kez ya varis cekiyordum kiscem biliyosundur belki sende başla bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…