infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

zaten allahtan bska sgnck hc kmsm yok cnım ilk hastnye gtdgm zmanlar esm egr sende bi sknti yoksa bende cgrirlarmi ddi bende yuksk bi ihtmal cgrlar ddm tm ddi cgrirlrsa glrmsn ddm tbiki glrm dmsti hastnye gtdgmi duyn kaynbbm gtmycksnz dye ttdurdu ramazn byrmi aksmi onca misfrm
icnde benim oglum cktni atsa hamile kalr tarla kurak ddi esmide bi guzel doldurmuslar cgrdklarnda hastnye glmdi.

Aynen tatlm rbbim kaldrmycgm yuk vermsn inş

goryor gormzmi sizn arnzda kalmktn bktm snunda kndmimi oldrym dyor oda cok hakli cok bunaldi evdn sogmsndan korkyorm dun gce gec geldi kahvye gtms haytnda kahvye gtmems insan .

FIDAN111 VE CHATLAK CADU RUMUZLU ARKADASLARIM ARAMIZA HOSGELDINIZ.
KIZLAR GOGUSTEN SUT GELMESI PROLAKTIN HORMONU YUKSEKLIGINE BAGLI OLABILIR.
YANI SUT HORMONU YUKSEKTIR.MESELE EMZIREN ANNE NASIL GEBE KALMIYORSA AYNI OYLE.
HORMON DENGELEYICI DOSTINEX KULLANIN.ADET DUZENSIZLIGIDE BUNA BAGLI ZATEN.
SAGLIK ONEMLI. BIR HORMON TESTI YAPIN DERIM.

goryor gormzmi sizn arnzda kalmktn bktm snunda kndmimi oldrym dyor oda cok hakli cok bunaldi evdn sogmsndan korkyorm dun gce gec geldi kahvye gtms haytnda kahvye gtmems insan .
CNM SANA TAVSIYEM EGER BUYUKLERINIZLE BIRLIKTE YASIYORSANIZ ESINLE ARANDAKILERI ODANIN DISINA YANSITMA .ESINE HERSEYI SOYLEMEK ZORUNDA DEGILIZKI DERSIN.SORANLARADA ESIM BENI HASTANEYE GOTURUYOR TEST YAPIYORUZ SORUN ARASTIRILIYOR DER GECERSINIZ.
ESIN KONTROLE GITTIGINI HERKESE SOYLEMEZ OLUR BITER.

YANI BIDE DAHA COK YENI EVLILIGINI YIPRATMA .HERSEY COCUKMU SANKI YA ONEMLI OLAN SEVGINIZDIR.
COCUKLAR DOGAR BUYUR EVLENIR GIDER GERIYE ESINLE SEN KALIRSIN .TATLI DILLE ESINE YAKLAS BITANEM BAK BIZ 5 YILI DEVIRDIK .ILK ZAMANLAR ESIMDE HASTANEYE GITME DIYORDU AMA ZAMANLA KENDI ISTEYEREK GELIYOR.HALADA UGRASIYORUZ ZOR BIR SUREC BILIYORUZ VE BIRBIRIMIZI MOTIVE EDIYORUZ.BEN PES ETSEM O DER SABIR .O PES ETSE BEN DERIM SABIR ASKIM DERT VEREN RABBIM DERMANDA VERICEK ELBET GUNU VAR BIZI SINIYOR.
INSALLAH TEZ ZAMANDA OLUCAK RABBIM OL DERSE OLUR PES ETMEYIN.ISRARCI OLURSAN VE ICTEN EL ACARSAN RABBIM DERMANINI VERIR. SABIR SABIR

Hayr evmz ayri ama cok yknimdlar esiw onlara aksm evde pisen ymege kadar soylyor duygu sömurusu yapiyolar biz seni buytduk dye

H.b cnm bunlari biliyorum kocmin halasi btn ilclarimi cope atms bn knydyken . Ya dogal yolla hamile klcksn yda bosanacksn dyolar esm bni svdghni asla bosanmycgni soyluynr ama daha ne kadar ailsne sbrdrm blmyorum yuvmi ykmak istmyorum ama ufukta a xrlik grnyo

İns ddgn gbi olr .evmz ayri ama evde pisen yemektn atln cope kadar hersyi blyolar surekli esmi doldurylar kayn bbm su ftrmzi gormus oglni yprtyn su kusu oldu cip cip sdn ckmyo ftra yksk glyo braz ara vrn ddi bze utncmdn ne dycgmi sasrdm dusun artk yani esimi kullanylar

canlarım napıyosunuz artık gelemiyorum özledim hepinizi sohbetlerinizi
bende durumlar aynı eşimin ameliyatının üztünden 8 ay geçti hala bişe yo 9.ayda tekrar test vercek sonuca göre yapıcaz artık bişiler hayırlısyla sizlerde durumlar nasıl esesim yeni bat 24 şubat inşallah gelmez

Artik eskisi kadar gelemiyorum esim tarafindanda biraz yasakliyim bu konulari konusmaya :) hic bir degisiklik yok hazrn gibi tup aklimdydi baktim ramzn denk gelio ole olunce temmuz olabilir die dusundum tabi adet duzenimde bi aksaklik yasamazsam... tup bebekde zor gelio ya erteliyorum surekli kafmda..bu hafta sonu zaten esim egitime gidio 15 gun yok..
inslh hepiniz iyisinuzdir... opuyorum guzel haberlerinizi bekliyorum..

Öncelikle teşekkür ederim canım h.b.bugün aklıma bişey geldi ben 22 -23 gün de bir adet oluyorum ve 29 ocakta adet oldum 2.adetim 21şşubatta olucaktı yani öyle bekliyordum ama 1 hafta erken oldu ben adet biter bitmez yumurtluyorum ve ocak 29 da adet oldum 2 şubatta eşimle birlikte olduk acaba yerleşme kanaması olabilir mi hesaplarıma göre döllenme ve yerleşme zamanı oluyor siz ne dersiniz acaba

yok artıkkk ya ve eşin sesini çıkarmadımı canımm ne kötü eşinle en kısa zamanda ciddi bi konusma yapmalısın canım kendi ailen destek olmuyo mu peki

canım bi doktora gitsen daha iyi hem için rahat eder

yok artıkkk ya ve eşin sesini çıkarmadımı canımm ne kötü eşinle en kısa zamanda ciddi bi konusma yapmalısın canım kendi ailen destek olmuyo mu peki
Kaç dfa knustgmu hatrlmyorum soz vryo sbret hrsy duzlck dyo bende sabrdyorm yapck bsym yok biz kcrak evlndik ailme bsey soylymyorm ki.

aaaaaa bitirim hamile mi çok sevindim kuzummmm

amin insallah cümlemizinki canım.herkesten güzel haberler gelecegine inanıyorum.cinsiyetimiz kız gülüm
canım benim napıyosunn maşallah az kalmış bebişine kavuşmaya darısı başımıza inşAllah
Mrhblar bnde 1.6 aylik evliyim hc kornmdk ankrda gtmdgm doktor kalmadi hpsi sacma sapan knustlar hep agldm hala olmadi bklyorum sbh aksm dua edyrm ins rabbm istyn hrkse verir kocmin ailsi adimi kisira ckardlr :'(
canım ne söyledi doktorlar saçma sapan sen bakma onlara bizimde 3.5 sene oldu il 2 senede genelde oluyo bnm arkadaşlarımın oldu 2.senelerinde yaş kaç canım inşAllah en kısa zamanda hayırlısıyla kavuşuruz meleklerimize bide milletin lafına bakma belkide oğullarında bi sorun bu bi insanlık hali yani görümcemin 10 sene olmamış eşindeymiş sorun 3 tüp yapılmış ama görümcem hep sorun bende demiş yıllarca sonra varikosel ameliyatı oluyo sonra peş peşe 3 kızı oluyo maşallahtabi ameliyatta herkes öğreniyo eşinde bi sorun olduğunu Allahın hikmeti ameliyattan 1 ay sonra ilk hamilleiğini yaşıyo o yüzden sıkma canını streste en büyük etken bnmde kayınvalidemler sürekli bizdeler ama kızlarındada yaşadılar bu stresi bişe diyemiyolar ama hergün bizde oldukları için ben çok bunaldım inşallah eşindede sendede ciddi sorunlar yoktur Rabbim gönlüne göre versin
canım idrar yolu enfeksiyonuda olabilir en kısa zamanda bi doktora git üşütmüşsündür yada allah korusun kist falan olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…