infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Evet sinir bozucu olmuş..benim de tahammül edemediğim şeydir îlgisizlik ama boşver canım belki neşesi yoktur ya da onun senin ilgine ihtîyacı vardır stresliyse falan.. Üzmemeye çalış kendini o zaman daha kötü oluyor mecbur iyî olcak senînle sonuçta :KK51::KK31:
ne bileyim canım yaaa ALLAH sonumuzu hayıretsin pek konuşmuyom ama çokta taktığı yok gibi sanki bakalım bekleyip görecez.

prolaktin değerim 812,9 çıktı. çok yüksek bi değer arkadaşlar. aynı durumu yaşayanlar varsa konuşmak isterim off çok moralim bozuldu :KK43:

Slm arkadaşlar gezinirken bu topigi gördüm Allah herkese hayırlı evlatlar nasip etsin. kimsenin kucağıni boş boynunu bükük evlat korkusundan mahrum bırakmasin inşallah. Bende 4.5 yıldır evlat sahibi olmak için uğraşıyorum ana nasip olmadi

Mrhblar bnde 1.6 aylik evliyim hc kornmdk ankrda gtmdgm doktor kalmadi hpsi sacma sapan knustlar hep agldm hala olmadi bklyorum sbh aksm dua edyrm ins rabbm istyn hrkse verir kocmin ailsi adimi kisira ckardlr :'(
üzülme canım ya insanlar öledir boş boş konuşur Rabbime dua etmekden baska çaremiz yok peki sorun ne mesela bende pko illeti varrr:KK43::KK14::KK14::mad::mad:

Sofrda ble bsma kalkyolr kisir dyolar kndi ogullrndanda sogudm her trlu nefrt etdrdi kndndn çok kotym bu aralar kafam cok karisk ne yapcgmi sasirdm doktr esimi cgryo test icn glmyo hastnye 5 aydr bnde gndrmyor.

Sofrda ble bsma kalkyolr kisir dyolar kndi ogullrndanda sogudm her trlu nefrt etdrdi kndndn çok kotym bu aralar kafam cok karisk ne yapcgmi sasirdm doktr esimi cgryo test icn glmyo hastnye 5 aydr bnde gndrmyor.
canım bence önce eşinle arandaki problemi hallet öyle şey mi olur ya ne kadar ayıp nasıl insan onlar sana bu şekilde davranmalarına izin vermemelisin bence :KK43::stop:

Hanımlar merhaba hayırlı geceler, ben uzun zamandır girmiyorum şimdi tekrar girdim müsadenizle... Size bir sorum olucaksın, ben ocak 29 adet oldum normal şekilde ve göğüslerimde ağrı vardı süt şeklinde sarı renkli sıkınca gelen bir akıntı vardı göğüslerimde sürekli olarak mide bulantısı baş dönmesi adet bitene kadar devam etti ve hala ediyordu ki 15 gün sonra yani 15 şubatta tekrar adet oldum ve çok aşırı kanamam var hala devam ediyor, 2gündür kasıklarımda ağrı özellikle idrar yaparken ve bel ağrısı ha birde, göbegimin yanında bir ağrı sabah o ağrıyla uyandım neden olabilir benimle aynı durumda olan yardımcı olabilecek biri var mı lütfen

Hanımlar merhaba hayırlı geceler, ben uzun zamandır girmiyorum şimdi tekrar girdim müsadenizle... Size bir sorum olucaksın, ben ocak 29 adet oldum normal şekilde ve göğüslerimde ağrı vardı süt şeklinde sarı renkli sıkınca gelen bir akıntı vardı göğüslerimde sürekli olarak mide bulantısı baş dönmesi adet bitene kadar devam etti ve hala ediyordu ki 15 gün sonra yani 15 şubatta tekrar adet oldum ve çok aşırı kanamam var hala devam ediyor, 2gündür kasıklarımda ağrı özellikle idrar yaparken ve bel ağrısı ha birde, göbegimin yanında bir ağrı sabah o ağrıyla uyandım neden olabilir benimle aynı durumda olan yardımcı olabilecek biri var mı lütfen

selam cnm doktora gitsen belkıde düşük yapıyorsun yakın zamanda bı arkadasımın basından benzer olay geçti düşük yaptğını öğrendi

Kocw ailesnin doldurusna glmse aslnda iyi biri ama annesz buydgu icn bbsna cok ttkun halalari ve babasi 10 yasnda cocuk gbi egtyolar sabrdyorm yuvami dagtmak istmyorum.

canım merhaba hoşgeldın aramıza.. ne guzel sen yuvanı dağıtmamak ıcın sabredıyorsun pekı eşin ne yapıyor senın ne denlı uzuldugunu gormuyormu..bence eşini karşına al ve güzel bi şekilde konuş ona ne kadar üzüldüğünü bu tür konuşmaların çok çirkin olduğunu anlat ve beeraber doktora gitmeye ikna et.. belkide sorun eşinde.....

Canım zaten bi bayan için bebegine kavusamamak başlı başına bir travmayken bazı eşlerin bu gibi tutumlarina manlam Veremiyorum. Eşler her türlü zorluk ve sıkıntıda birbirlerinin yanında olmalılar. Ve aileler ine karşı eşlerini korumalilalar.. ne insanlar var ya ne demek kısır. Belki sorun ogullarinda. Allah onlara vicdan versin inşallah Rabbim sana tez zamanda hayırlı bir evlat verir de herkesin ağzı kapanır. Allah a Sığın tatlım bu bir imtihan benim için diye düşün.

X