infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

amin ablam hayırlara gıtsın inşallah ölüler diri getirsin :)
sen napıosun abbla nsl gıdıyor oğlun ıyıleştımı
bende iiyim cnm çalışıyorum oğlumda iyileşmeye uğraşıyo salı günü kontrolumuz var ayağında demirler var onları alcaklar tek ayağına bastırmaya başlıcaklar diğer ayağınada ne dicekler bakalım filme göre

inşllah cnm hoşgeldın aramıza senınle tanışmmıştık galıba

hoşbuldum ablam iyiyim sağol sen nasılsın..tuhaf ruyalar goruyorum bu aralar annemı 3 sene önce kaybettım ruyamda babamda ölüyordu eşimlede tartışıp boşanıyormusum şu hayatta yapayalnız kalıyorum dıyorum ruyamda ağlıyorum başımada beyaz başörtü örtüp cenazeye gıdıcekmısım hayırlara gıtsın bugun bu ruyanın etkısınde kaldım

sağol kuzum adet yaklaştıkca ve belırtıler cıktıkca moralım bozuk oluyor düşükten sonra hemen hamıle kalırsın dedıler yok olmuyor yıneeeeeeee :KK43:(((((((((((((8

Bebeğim sen en azından hamile kalabiliyorsun üzme kendini ve inanıyorum yine olacakkk

sağol cnm ınsallah dualarınızda bizide unutmayın..yok cnm doktor o ağrılar normal demıstı benım düşecegi bellıydı 3 gunde anca ıkı kat artıyordu kan değerim çok yavaş attı bebısım tutunmakta zorluk çekti keseyı gördüğümüz gün düşük başladı boylesı hayırlı imiş...ama bende senın gıbı hep stres yaptım hep düşücek dıye dıye düşürdüm lütfen olumlu düşün olumlu olsun

çok güzel maşallahh canım haftaya keseyıde görürsünüz inşllahh..bende ıyıyım tatlım sağol
tamam gülüm artık stres yapmıycam .. HER ZAMAN DUA EDİYORUM.. burada benden daha çok bekleyenler var.. bulupta kaybedenler var.. yeni umut edenler var.. RABBİM HİÇBİRİNİ BİRBİRİNDEN AYIRMADAN tez zamanda hayırlı ve sıhhatli evlatlar nasip etsin.. mucizeleriniz tez zamanda gelsin.. HİÇBİRİNİZİ UNUTMUYORUM...
masculin.. canım benim gurbette tek başına .. RABBİM ONA yol yoldaş olacak mucizesini tez zamanda versin
eses07.. kuzum o da çok bekledi bu topiği o açmıştı... rabbim onun guzel haberlerini almayı nasip etsin eşinin değerleride duzelio şükür..

brsn61 canım sen.. bebiş haberini bende kutlamıştım.. rabbim sana sağlıklı eli ayağı düzgün hayırlı evlatlar nasip etsin... aynı şekilde tweety...

daha hatrlayamadığım birçoğu.... inanaın hepinize dualar ediyorum topikteki herkese... müminin mümine ettiği dua daha makbulmuş...dua eder dua beklerim kardeşlerim.. inanın Allahın izniyle OLACAK..

bende iiyim cnm çalışıyorum oğlumda iyileşmeye uğraşıyo salı günü kontrolumuz var ayağında demirler var onları alcaklar tek ayağına bastırmaya başlıcaklar diğer ayağınada ne dicekler bakalım filme göre

hmmm allah şifa versın ablam en yakın zamanda ayağa kalksın ınşallahhhh

Bebeğim sen en azından hamile kalabiliyorsun üzme kendini ve inanıyorum yine olacakkk

ahh kuzumm baksana aylar geçiyor tık yok yıne yzın gel bız beraber tüp bebek yapalım

canım prolaktin süt hormonu ve gebeliği engellıyor artı adet düzensizliği yapıyor adet düzensiz olduğu için yumurtalarda kalitesiz oluyor..benımde 2 ay önce 37 cıkmıstı prolaktınım ve o ay yumurtam kalıtesız buuyumustu bende dostinex kullandım haftada 2 kez yarım yarım ve düştü stres yapma senınde düşer
AYYYYYYY BENIMDE 37 CIKMISTI KOTUMU YANIIIII??????? AMA ADETLERIM DUZENLIDIR BENIM YA DOSTINEX EDE BASLADIM INSALLAH DUSER YA

bende kullaniyorum hormon duzenleyici cnm haftada bir gun aliyorum.sut hormonu yukselirse gebelik olusmaz o yuzden veriliyor.yuksekse incir yeme cnm dikkat et ben incir kurunden sonra hormonuma baktirdim yukseldi.ondan beri dostinex aliyorum malesef bana yaramadi kurler.
aynen incir kürünü bende yapmıştım :KK43: keşke yapmasaymışım :KK43:

canım prolaktin süt hormonu ve gebeliği engellıyor artı adet düzensizliği yapıyor adet düzensiz olduğu için yumurtalarda kalitesiz oluyor..benımde 2 ay önce 37 cıkmıstı prolaktınım ve o ay yumurtam kalıtesız buuyumustu bende dostinex kullandım haftada 2 kez yarım yarım ve düştü stres yapma senınde düşer
inşallah ya ben stresten kendimi alıkoyamıyorum ama allahım yardım etsin.heyecandan duramıyorum.

Merhaba herkese, fikirlerinize ihtiyacım var arkadaşlar. Ayın 12sinde adet olmam gerekiyordu ama henüz olmadım şimdiye kadar hiç gecikmem olmadı dün ve bu sabah evde yapılan idrar testlerinden yaptım tek çizgi...Bu ay hsg çekildim adet gecikmesi yapar mı?Öte yandan ayın 12sinden beri iştahsızlık, sürekli uyku ve mide bulantım var 2 gündür uyuyorum desem yeridir.Bir de ilginç şekilde ayıptır sölemesi çok çok sıvı ishalim her tuvalete çıktığımda.İshal için ilaç alacağım ama regl olmadığım için (negatif testlere rağmen) acaba hamile miyim diye korkuyorum...

Merhaba herkese, fikirlerinize ihtiyacım var arkadaşlar. Ayın 12sinde adet olmam gerekiyordu ama henüz olmadım şimdiye kadar hiç gecikmem olmadı dün ve bu sabah evde yapılan idrar testlerinden yaptım tek çizgi...Bu ay hsg çekildim adet gecikmesi yapar mı?Öte yandan ayın 12sinden beri iştahsızlık, sürekli uyku ve mide bulantım var 2 gündür uyuyorum desem yeridir.Bir de ilginç şekilde ayıptır sölemesi çok çok sıvı ishalim her tuvalete çıktığımda.İshal için ilaç alacağım ama regl olmadığım için (negatif testlere rağmen) acaba hamile miyim diye korkuyorum...
en güzeli kan tahlili yaptırman canım.doktora git tahlil iste bence .moralini bozmak istemem ama üşütmüş de olabilir sin.bağışıklık sistemi stresle birlikte düştüğünde benim de oldu böyle :KK43: ama inşallah hamişsindir yüzün gülerr.

en güzeli kan tahlili yaptırman canım.doktora git tahlil iste bence .moralini bozmak istemem ama üşütmüş de olabilir sin.bağışıklık sistemi stresle birlikte düştüğünde benim de oldu böyle :KK43: ama inşallah hamişsindir yüzün gülerr.
Eşimin sperm değerleri düşük olduğu için hamilelik ümidim de yok aslında :KK43: ama şimdi kan testi vermeye gidersem beklerken ümitleneceğim yada negatifi görünce çok üzüleceğim diye hiç içimden gelmio en iyisi regl olsam da şu ishal (çünkü çok su kaybediyorum) ilaçlarını alsam istiyorum.Zaten hamile olsam idrar testinde çıkmaz mıydı ki?neredeyse 3 gün geçti bat'im?

Eşimin sperm değerleri düşük olduğu için hamilelik ümidim de yok aslında :KK43: ama şimdi kan testi vermeye gidersem beklerken ümitleneceğim yada negatifi görünce çok üzüleceğim diye hiç içimden gelmio en iyisi regl olsam da şu ishal (çünkü çok su kaybediyorum) ilaçlarını alsam istiyorum.Zaten hamile olsam idrar testinde çıkmaz mıydı ki?neredeyse 3 gün geçti bat'im?
bu sürelerde en iyi kanda çıkıyor galiba.

slm kızlar nasılsınız bugün tv de dinledim doktor sperm kalitesini arttırmak için,bol c vitamini içeren meyveler portakal gibi,havuç,elma ve bol bol badem yemeleri gerektiğini söyledi hatta bademde elevitten daha fazla E vitamini varmıs....
Annişimm nasılsın bitanem ..
Vitaminlere başladık bakalım hayırlısı olsun dua beklerim..

hmmm allah şifa versın ablam en yakın zamanda ayağa kalksın ınşallahhhh

ahh kuzumm baksana aylar geçiyor tık yok yıne yzın gel bız beraber tüp bebek yapalım

Eşim şu takviye ve ilaçları kullansın bakalım 3ay ..
Arkadasım proxeed kullandıktan sonra hamile kaldı ..
Inşallah artar cnm .. Dua eder, dua beklerim ..

X