infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

SIKINTILARDA GECER DERTLERDE,
YETERKI HAYATA UMUTLA BAK SEN..!
ASLA ISYAN ETME YARADANA!
BAZEN HEP UST USTE GELIR DERTLER,HIC BITMEYECEKMIS GIBI...
AMA "HER GUCLUGUN ARKASINDAN VERIR BIR KOLAYLIK"
ALLAH DERT VERDIGI ZAMAN SANA,ETRAFINA BAKSANA

"SENIN DERDIN DERTMI KI "ANLATIR SANA
UZULME SAKIN DAHADA BETERI VAR DERCESINE SUKRET DERDINE...
MEVLANA DERKI ;BAZEN BITMEK BILMEYEN DERTLER YAGMUR OLUR USTUNE YAGAR.AMA UNUTMAKI RENGARENK GOKKUSAGI YAGMURDAN SONRA CIKAR...

Son düzenleme:
çatlatma iğnesinden sonra 14.günüm idrar testi yaptm az önce yine tek çizgi öyle adetmn geçmesini filn bekleyp hiç umutlanmıcam en ufacık bi siliklk bile yok olmamış belli 8 yumurtam vardı rabbım ol diyince tekyle hamile kalınıyor olmaynca 5,6,8 kar etmiyor 7.aymz bitti 3.klomen+ovitrelle denememz de olmadı dua etmekten başka ne gelir elden

Allah sabır selamet versin :) çok üzülmeyin. İnşallah Rabbim bilir... tevekkül edelim. benimde tanıdığım var bir iki ay sonra istiyorlarmış bebek ama bi deneyelim demişler ayda sadece bir kere o da hemen tutmuş, Allah bilir gerçekten... Rabbim yardımcımız olsun.. :) çok üzülmek yok,, üzülelim ama ümitsiz değil.. benimde iki buçuk yıl oldu evleneli bir buçuk yıldır olmuyor.. benimde yumurtalarım tembelmiş ne zaman çatlıyor bilmiyorum ki..

yumurta takibi yaptrmıyor musun canım doktor kontrolnde oluyrsn hem de çatlama zamanını biliyorsn az cok

geçen ay doktora gittiğimde doktor hanım aynı dediğiniz gibi yumurta takibine başlayacağız dedi ama ben istemiyorum çalıştığım için hemde yaşadığım başka bir ilçede hastane, aslında ben hevesliyim ve sonuç alacağımı biliyorum ama işten dolayı cesaret edemiyorum, 2014 mart ayında da hastaneye gittiğimde bir ay yumurta takibi sonucunda kimyasal gebelik geçirdim, eşimdede sorun yok acaba diyorum yumurtayla sperm mi uyum sağlayamıyor.?? değişik düşünceler içindeyim. eve incir havuç aldım ama onlarıda yapmak içimden gelmiyor, ruhsuzum şu aralar..

B
Benimde aynisi, yilda 2 defa kendiligimden adet oluyorum. Onun disinda esim egitime sehir disina falan cikiyor aylarca gelmiyor. Dolayisiyla denk getiremiyoruzda. Klomen ovitrelle de olumsuz oldu. Ende de yumurta tembelligi var.Bizde 2012 nisanda ewlendik,olmuyor. Insallah guzel sonuclar aliriz hepimiz

Canim dermansiz dert olmazmis.. biz elimizden gerekeni yapip gerisini allah a birakalim., bende calisiodum, is cikisi kostura kostura gidiodum yumurta takibi icin. Yada ogle aranda git,ya da sabah erkenden git.. hic mi yakinda hastane yok?esine de test yapildi mi? Sebepsiz diye biseye inanmiyorum ben,detayi arastirilmamis infertilite vardir bence. Elinden geleni yap, akisina birakinca olmuyor cabalamak lazim. Bizim de iki yildir olmuyor, son 4aydir ugrasiyoruz.. kendini birakma canim, sen isini saglama al elinden geleni yap,gerisini allah a birak. Olmuyorsa da o da sizin sinavinizdir. Insallah saglikla tez vakitte kucagina almayi nnasip eder yuce allah.(ezan okunuyor buarada burda)

Allah razı olsun inşallah dualarımız kabul olur, evet bulunduğum ilçede devlet hastanesi var, haklısın ben hep sıkıntılı diye düşünmüştüm bu aşamaları ama azmetmek lazım, inşallah adet olduktan sonra gideceğim hep kafama takıyorum sanki illa özel hastane olması şartmış gibi. :) Allah dualarını iki misli kabul etsin seninde..

Insallah canimmm seninkilerde kabul olsun,mukafati bebek olsun insallah.. canim bende cok cekiniyordum arastirdim ettim, prof dr buldum. Erkek olmasi da sıkıntı, ama mecburum dedim en iyisi oydu. 400 tl muayenesi. Istemeden de olsa cekine cekine giderdim,ama allah razi olsun beni oyalamadi 4ay icinde tup bebege baslatti. Durustlugune guvendim,iyiki de gitmisim ona. Is cikisi giderdim, yalan uydururdum ailem geldi,arkadaslarim gelio vs diye..kimseye demedim. Zor bi surec gercekten ama baslamak gerekio. Hatta sorun bende saniyoduk, olmuyordu. Esimle cok buyuk bi kawga ettik. Cocugum olmicaksa bosanayim ozmn bile dedim, madem adet duzensizligin vardi cocugumuzun olmicani niye soylemedin vsvs.. okdr cok kirildimki bu laflara.. birbirimizi bi okdr da sewerken hem.. neyse apar topar dr a gittim. rezervin iyi,yumurtalar saglam,yasin genc, hormonlarin da iyi tek sorun gec yumurtluyor olman dedi(duzensiz regl oldugumdan). Megerse sorun esimdeymis morfolojisi 1. Dunyam daha da yikildi ogrenince.bosunaymis o kdr laflar, kalp kirmalat. neyse duzeldik tabi 1ay surdu o muhabbet, konusuda acilmadi birdaha. Belki de ben hala erteleyecektim, olur elbet diyordum.. esimin zorlamasiyla gittim ama cok sukur bir yola girdik simdi. Insallah olumlu da olur. Tup bebek merkezi de tutma ihtimaliniz cok yuksek dedi. Hayirlisiyla olsun da. Opu islemime az kaldi.. kafani sisirdim,biraz da dertlestim senle.. demem o ki kendini birakma, kucuk bir adım bile mutlu son getirecek size.. elinden geleni yap,kendini birakma canim

olurmu hiç kafa şişirmek, bende kk da benimle kimse dertleşmez diyordum biliyormusun burada bile yalnız hissediyordum kendimi, aynı sorunları bende yaşadım, eşimle bu konu adında değilde bu sebeple olan gerginliklerimden dolayı çok kavga ettik, çok şükür biraz iyiyim şimdi, Allah evliliklerimize muhabbet huzur versin inşallah.. inşallah tüp bebek tedavin olumlu sonuçlanır bebeğine evladına kavuşursun gerçekten çok isterim, :) burada bi arkadaşımda ne hastalığı var bilmiyorum her ay hastaneye gidiyordu, geçen ay hamile kaldı, sonra dediki hgs çektirecekmiş galiba, çok sevindim, hele böyle rabbim sağlık sorunları olanlara verince daha çok seviriniyorum, Allah eşinize şifa versin inşallah Rabbim hayırlısıyla nasip etsin size.. :) Allah ümidimizi kaybettirmesin inşallah, Allah (c.c) Kadirdir..

canım tüp bebek tedavin hayırlı olsun inş. güzel haberlerini bekliyoruz ikizlerime hamileyim diye

Kizlar bebei icin hangi bolume gdiosunuz kadin dogumdan snra baska bolume gttinizmi?

Canım ben kadın doğma uzmanına gittm benden sonra eşimden sperm testi istedi bazı degerler düşük çıkınca ürologa gittk o da kan tahlili istedi hormonlarına baktı mi degeri cok yuksek cıktı o da bizi endokrin Bölümüne yolladı ordan oraya gittk anlayacağın cok şükür düşmüş o deger bi aydr ilaç içiyordu işte yani inş sizde bir sorun yoktrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…