infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

SLM KIZLAR KIMSE YOKMU? ASILAMANIN 3.GUNU BUGUN FAKAT BEN HIC BATMA FALAN HISSETMIYORUM DIGERINDE HISSEDIYORDUM OLMADI ACABA TAM TERSIMI OLUCAK BATMIYINCAMI TUTUCAK YA BIR MUCIZE OLSUN ISTIYORUM AMA NERDE BENDE O SANSSSSSSS........:mad::mad::mad::cry::cry::cry::KK42::KK42::KK42::KK43::KK43:

SLM KIZLAR KIMSE YOKMU? ASILAMANIN 3.GUNU BUGUN FAKAT BEN HIC BATMA FALAN HISSETMIYORUM DIGERINDE HISSEDIYORDUM OLMADI ACABA TAM TERSIMI OLUCAK BATMIYINCAMI TUTUCAK YA BIR MUCIZE OLSUN ISTIYORUM AMA NERDE BENDE O SANSSSSSSS........:mad::mad::mad::cry::cry::cry::KK42::KK42::KK42::KK43::KK43:
Canım benimm iyi düşün iyi olsun olacak inşallah allahın izniyle stres yapma diyicem ama biliyom insanın elinde olmuyo kendinde olan her değişikliği ona yoruyo acaba tuttumu tutmadımı inşallah olur canım inş sen hayır haberler alırsın ve umut olursun bizee canım benim:anneadayı::anneadayı:

Kızlar bugün normalde adet günüm hiç bir belirti yok gerçi ne zaman zamanında oldum ki ama ovulasyon testi yapıyom sizce devam edeyim yapmaya hala çift çizgiyi göremedim :KK43::-)KK43::stop::KK20::KK34:

X