infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

ne iyisin ya:KK43: aMA ben çok üzgünüm tamö hamileyim dicekken adet oldum... birde eşimde varikosel çıktı napıcaz şimdi gunden gune düşüyor dğerleri affff Allahım afff

Selam canım üzülme desemde sana teselli olmayacak biliyorum çünkü aynı şwyleri yaşanlar bilir bu ruh hallerini, eşimde verikosal cıktı değerler düşüyo demişsin hiç canını sımma canım kac yerde okudum eşinde değerler düşük olduğu halde hamile kalanları yada verikosal ameliyatı olmadan bile çakşir kökü suyunu kullanmışlar sperme bir bir iyi geliyomuş bunu araştır bende yenilerde duydum bizim bi sorunumuz yok ama önüzdeki ayda bende eşimle beraber kullanmayı düşünüyorum lütfen ümidini kesme Allahın yarattiği bitkilerde şifa vardır bende araştırmadayım youtbe çakşir kökü suyu yaz orda anlatıyolar Allah yar ve yardımcımı olsun

selam arkadaşlar;
topiğinizi okudum ve size derdimi anlatmaya karar verdim daha önce konu açtım ama cevaplayan olmadı...
biz 5 aylık evliyiz. ben ilk günden beri bir bebeğim olsun istedim hep hatta onunla ilgili de bir konu açtım. geçen hafta doktora gittik ve şok üstüne şok yaşadık... :KK61:
1. şok; benim yumurtalıklarıma yapışık şekilde en büyüğü 3 cm olan sağlı sollu kistler saptandı. bunların çikolata kisti olup olmadığını bilemiyoruz şimdilik. doktor progestan verdi baş dönmesi uyku ne ararsanız yaptı bünyemde. bunlar sorun değil derdimden kurtulayım da adetimin 2. gününde tekrardan gitcem kontrole.
2. şok; rahim yapısında değişiklik olabilirmiş. kist geçerse hsg çekilecek.
3. şok; eşimin sprem sayısı çok az çıktı 5 milyon muş. ve variokosel miş :KK61:
hergün kürler tedaviler ne varsa okuyorum ama gerçekten bunaldım. biz hiç bir sorunumuz yok derken başımıza gelenlere hala şaşırıyorum. buda bizim sınavımız herhalde. sizlerden biraz moral alabilir miyim? :KK61: destek verebilir misiniz bana. uyguladığınız yöntemleri anlatır mısınız?:KK61:

arkadaşlar bal tarçın çörek otu tarifini yazabilir misiniz?lütfen hangisinden ne kadar olacak detaylıca yazın olur mu?teşekkür ederim şimdiden.

Selam canım üzülme desemde sana teselli olmayacak biliyorum çünkü aynı şwyleri yaşanlar bilir bu ruh hallerini, eşimde verikosal cıktı değerler düşüyo demişsin hiç canını sımma canım kac yerde okudum eşinde değerler düşük olduğu halde hamile kalanları yada verikosal ameliyatı olmadan bile çakşir kökü suyunu kullanmışlar sperme bir bir iyi geliyomuş bunu araştır bende yenilerde duydum bizim bi sorunumuz yok ama önüzdeki ayda bende eşimle beraber kullanmayı düşünüyorum lütfen ümidini kesme Allahın yarattiği bitkilerde şifa vardır bende araştırmadayım youtbe çakşir kökü suyu yaz orda anlatıyolar Allah yar ve yardımcımı olsun
Allah razı olsun canım.. moral verdin bana çok sağol.. dediğine bakıcam çakşır köküne.. Şifa Allah tandır.. Rabiim anne olmak isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallahhh... Allahım senindee yar ve yardımcın olsun.. Allah a emanet dua ile..

merabalar ... bende yeni katıldım aranıza. 1 buçuk yıldır evliyiz , 5 aydır korunmuyoruz ama olmadı bu türlü, doktor hiç bi sorun yok acele etmeyin dedi :KK42:ama insan sabırsızlanıyor. etrafında hemen olanları görünce. Bugün soğan kürüne baslıcam bakalım işe yarıcakmı

X