infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Bak doktor radyasyon dan dolayı korunun demiş ama o zaman bizimki niye korunun demedi onu anlamadım canım
hayir radyasyondan degil cnm gebelik olusursa iceriye birakilan sivi (kimyasal )dusuge sebep olmasin diye korunun diyorlar birde zaten antibiyotik alinirsa bence korunmaya gerek yokki

ıyıyım canım ıyı olmana cok sevındım bende ıyıyım ıgneler ılaclar bıraz agresıf duygusal yaptı benı:) canım yumlar buyumus ıgnelere 2 gu daha devam persembe kontrol hersey ıyı gıderse pazar veya pazartesı opu olcak sonra yıne aksılık olmazsa tıransv duvalarını beklıyorum bıtanem hersey sonuna kadar gıtsın bı aksılık cıkmasın ınsallah pozıtıf lsun sonucum hepımızın sonucları ınsalllah
çok sevindim ceylanım herşeyin yolunda olmasına aklım sendeydi eşim evdeydi telde arayamadım oyüzden hakkında hayırlısı olur inşallah emeklerinin karşılığı nurtopu gibi bir mink olur inşallah kaç yum gelişmekteymiş dualarım sennle

kızlar tweety arkadaşımız gelmiyo kaçgündür nası loldu acaba korkularını yenebildimi o_Oo_Oo_O

burdayım canımbenim :KK68: annemlerdeyim 1 hftadır pek giremedim oyüzden dün geldim eve çok şükür geçen haftaya nazaran iyiyim doktora gideceğim enkısa zamanda annemlerle vakit geçrimek iyi geldi biraz çok teşekkürederim beni düşünmen beni mutlu etti :KK66:

çok sevindim ceylanım herşeyin yolunda olmasına aklım sendeydi eşim evdeydi telde arayamadım oyüzden hakkında hayırlısı olur inşallah emeklerinin karşılığı nurtopu gibi bir mink olur inşallah kaç yum gelişmekteymiş dualarım sennle
aminnn canım allah razı olsun bınkere rabbım hepımızın emeklerını bosa cıkarmasın yuvalarımıza kucaklarımıza hayırlı saglıklı evlatlar nasıp etsın bıtanem ben anladım zaten dedım musayıt olsaydı arardı benı musayıt degıdır dedım bende oyuzden aramadım bıtanem

Inşallah güzel haberlerle gel kıscem dualarım hepımıze

Cnm koldan vitre oldum

Mrb hamişimmmm nasılsın

Tmam yazarım Cnm :) :KK66:

Slmm buradayım nasılsın

Şükür Cnm soğukları tadilat çok fena ... Sen nasılsın .. Dualarım hepimize :) :KK66:

Kuzum annemin ev tadilatta 1 aydır oraya gidip geliyorum,sen nasılsın

Yok yok burdayım

Gedimmm

Inşallah cnmmm
iyiyim esescim sen nasılsın bacım:)

Inşallah güzel haberlerle gel kıscem dualarım hepımıze

Cnm koldan vitre oldum

Mrb hamişimmmm nasılsın

Tmam yazarım Cnm :) :KK66:

Slmm buradayım nasılsın

Şükür Cnm soğukları tadilat çok fena ... Sen nasılsın .. Dualarım hepimize :) :KK66:

Kuzum annemin ev tadilatta 1 aydır oraya gidip geliyorum,sen nasılsın

Yok yok burdayım

Gedimmm

Inşallah cnmmm

hoşgeldın cnm..merak ettım senı bısey oldu sandım ıyı olmana sevındım :KK60:

burdayım canımbenim :KK68: annemlerdeyim 1 hftadır pek giremedim oyüzden dün geldim eve çok şükür geçen haftaya nazaran iyiyim doktora gideceğim enkısa zamanda annemlerle vakit geçrimek iyi geldi biraz çok teşekkürederim beni düşünmen beni mutlu etti :KK66:
iyi olmana sevindim canım inş daha iyi olursun :KK60::KK60:

çooook üzgünüm hasta oldum... akıntıda yalanmış adet gecikmeside belirtiler hep yalannnnnnnnn....
Allah hayırlısını versin yalnız degilsin hepimiz aynı durumdayız.Rabbim bizleride güldürür inşallah üzülme kardeşim biliyorum her ne kadar mümkün olmasada.duaya sarıl yalvaralım Allaha bizleride sevindirsin diye

X