infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

senin yaş kaçtı canım

hayırlısı inşallah bebeğine kavuşursun canım.. yaşım 28.. 3 yıldır evliyim 1.5 yıldır istiyorum..
ben 22 yasindayim 5 yillik evliyim hic korunmadik. adet ve yumurtlama sorunumda yok .biraz gec oldu ama tedaviye 2 yildir basladik yinede bebis yok bakalim hayirlisi olsun insallah cok bekletmezler bizim yumurcaklar

ben 22 yasindayim 5 yillik evliyim hic korunmadik. adet ve yumurtlama sorunumda yok .biraz gec oldu ama tedaviye 2 yildir basladik yinede bebis yok bakalim hayirlisi olsun insallah cok bekletmezler bizim yumurcaklar
amin inşallah canımda hem çok küçük evlenmişssin hemde hala yaşın küçük çok şükür.. sakın dert etme Allahın izniyle olur inşallah..... eşin test yaptırdımı kendi için?

amin inşallah canımda hem çok küçük evlenmişssin hemde hala yaşın küçük çok şükür.. sakın dert etme Allahın izniyle olur inşallah..... eşin test yaptırdımı kendi için?
ewet ilk esim testlerini verdi bir sorun yok diyorlar 3 dktra gittik yurtdisindayim turkiyeye gidemiyorum 5 yil oldu bir bebis olsa bana yoldas olur ailemden umudumu kessem biraz rahatlamak istiyorum... burda yazmak iyi geliyor herkes cok sicak yakin icten ve dogal

evet canım aynen kardeş gibi olduk çok şükür.. Gurbetteymişsin zordur gurbet Rabbim yardımcın olsun.. Bi türkiye yapsan iyi gelebilir belki sana:) kafa dağıtırsın hem.. Eşin içinde sevindim çok şükür testlerin iyi olması güzel.. Erkek infertilitesi daha zor bildiğim kadarıyla.. Rabbim bize hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin.. sebib de göbüşüne bir melek kondursun , meleğin mucizen sana yoldaş olsun gurbette inşallahh...

AMIN INSALLAH RABBIM GOZU YOLDA OLAN BUTUN HERKESI SEVINDIRSIN SIZIDE BENIDE INSALLAH

Bizim sorunumuz eşimle alakaliydi kalite dusuklugu vardı iki yil tedavi gorduk sonra doktorumu degistirdim doktorum bana sag tarafimin kapali oldugunu sag tupun kapalı oldugunu soyledi ama cok sabır ettim ve duami eksik etmedim cok yiprandim cok yoruldum ama pes etmedim allahin izniyle simdide sizler icin dua ediyorum allah yardımcınız olsun

Allah razı olsun canım.. Sağlıkla kucağına al inşallahhhhhhh.... Rabbim ol demiş olmuş... Bize dua ettiğn içinde ayrıca teşşkkrler cnım.. Herşey gonlunce olsun .. benim şu an çkmam gerek .. yarn inş.. görrşüz.. kendine ve mucizene iyi bak canımm :)

yaa bana söylemedilerr aslında görüyolar dır demi off neden söylemiyolarkı 2 gün sonra alırsınız dedi ben hacettepede çekildim birde bn muayene ye gtmiştim sıkıntınız yok hsg çekelim sonra bakalım dedi gün randevu almaya gttik bnmde adetm yeni btmişti hemen çekelim dediler yani korktum bnde hazrlksız olunca bnde hap falan içemedim kastım kendimi inşallah sonuçları etkilemez

Icini ferah tut canm kasmamak elde degil ben 5 gun oncesinden biliyordm daha cok stres yaptm internntte yazılanlar o kdar gözümü korkuttu ki anesteziye gerek yok dedi doktorm israrla mecbur oyle girdm ama elim ayagm buz kesti yatınca o masaya ama yazılanlar gibi olmadi ben de cok kasildm canm yandı ama kısa sürdü bebeklerimize vesile olur bunlar inş diyorum..benm surekli gittiğim doktr çekti filmimi 4 5 aydr gidiyrm ondan ilgilendi o kadar sanirm her sey normal çıkıyordu hormon,yumurtann gelişmesi filan 6 ayda esime baktrdk onda biraz sorun cikti bi bu kalmıştı bnm baktrmadgm şimdi eşime odaklandk seninde ins tüplerinde açıktır canım guzel haber verirsn

kızlar moralım cok bozuk merkezden geldım şimdi yumurtalarım dırenc gostermıs buyumemıs ek ıgne yazılıp doz arttırıldı eger salı guune kadar bı gelısme olmazsa tedavım ıptal edılcekmıs cok uzgunum ne yapmam lazım bılmıyorum sızce gelısırlermı 4tane 9 ml 3 tane 8 ml 2 tanede 10 ml olmus yumurtam var gelısırmı sızce 3 gune allahım nolur ıptal olmasın duva edın bana olurmu

Eyyy sonsuz merhamet sahibi bize merhamet et. Sen cabamizi bosa cikarma burda hic tanimadigim arkadaslarim adinada yalvariyorm bizimde kucaklarimizi bos koyma ellerimizi bos cevirme.tedavilerimizi hayirla istedigimiz gibi sonuclandir.umut kapilarimizi kapatma dayanabilecegimizkadar dert ver gec olsada guc olmasin rabbim,bizi sendn umut kesenlerden etme. Duama amin diyen kardeslerimi tez zamanda yavrularina kavustur aminn aminn aminnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…