infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Sonuç Birim Referans Aralığı
Beta-hCG 20060.00 mIU/mL 0 - 5
Gebe Olmayan Kadınlarda mIU/mL 0 - 5
3. Hafta mIU/mL 5.8 - 71.2
4. Hafta mIU/mL 9.5 - 750
5. Hafta mIU/mL 217 - 7138
6. Hafta mIU/mL 158 - 31795
7. Hafta mIU/mL 3697 - 163563
8. Hafta mIU/mL 32065 - 149571
9. Hafta mIU/mL 63803 - 151410
10. Hafta mIU/mL 46509 - 186977
12. Hafta mIU/mL 27832 - 210612
Post menapoz mIU/mL 0 - 10
14.Hafta mIU/mL 13950 - 62530
15.Hafta mIU/mL 12039 - 70971
16.Hafta mIU/mL 9040 - 56451
17.Hafta mIU/mL 8175 - 55868
18.Hafta mIU/mL 8099 - 58176

kızlar ablamın test sonucu anlarmısnız bilmiyorum ama gebelik testi .hastaneye gidemedi sonucu öğrenmek için bende size sorayım dedim anlarmısnız bilmiyorum ama

değer 20.000 lerde çıkmış baya yüksek sonuca göre gebelik var günü baya geçmiş galiba

inşallah canım benim

canım kaç günü geçmiş gebelik var gibi gözüküyor 2 aydır falan adet görmüyor olmalı bu sonuca göre

canım gelişr inşallah benimde puregon kullandığımds öyleolmuştu doz arttırdıktan sonra büyümüştü 19 a çıkmıştı 10 dan inşallah hayır haber alırsın canım benimn sen tüpbebek tedavisine mi başladın canım

inşallah bıtanem evet tub bebek tedavısıne basladım bugun 7 gunum toplamda 1500 doz ıgene oldum yarın kotrolum var umarım gelısmıslerdır ıptal olmaz ınsallah hersey yolunda gıder rabbım hepımızın yuzunu guldursun amınn ecmainn

canım kaç günü geçmiş gebelik var gibi gözüküyor 2 aydır falan adet görmüyor olmalı bu sonuca göre
evet aynen öyle.korunuyoruz normal gecikmedir diye hiç önemsemedi.ama hamileymiş.onunda 3. çocuk bu oda istemiyordu hiç ama Rabbim kimine verip sınav ediyotr kimine vermiyor sınav ediyor herşeyin hayırlısı

kizlar iyi aksamlar nolur bana bi sey diyin adetimden 17 gun gecti 4 gun gectiginfe kan testim negatifdi.doktorum progestan verdi 10 gunkullandM btti 3 gun gecti yok bugun doktora gittim haftay gel ilaci kullandiktnda 10 gun gecmesi gerekiyomus ve bana ilk defa pco var dedi adetlerim duzenli hormon testlerimde de problm yoktu 6 aydr gidiyorum ilk defa dedi acaba pcoluyumda gec yumurtladim ondan mi adetim 4 gunu gecince cikmadi?

Yok canim estagfurullah. birbirimizle durumumuzu paylasmak ,fikir alisverisinde bulunmak icin burda degil miyiz? En az kendim kadar senin de hamile kalmani isterim.. ben dr uma guveniyorum, zaten baska caremizde yok kendi basimiza beceremedik cunku bu isi ewet yasimiz,pko olusumuz.tuplerin acik olmasi..esimin sayi ve hareketi cok iyi,varikosel degil vs..morfoloji 1. Ama imsi ile 6000 kat buyutebiliyorlar.. bunlarin hepsi avantaj bizim icin. Sen bikere hamile kalabildin en azindan,demekki kalabilme durumun var. Benim olurmu olmaz mi bilmiyorum hic. Iyi biryer arastirirken ve seninkinde karar kilmisken ayaklarim beni buraya goturdu. haftasonu basliyoruz iste. madem bu kadar sıkıntıya katlaniyoruz mukafatimiz' bebek 'olur insallah..ben de tedawiye baslamadan once cok gergindim. cok sey okuyup arastirdim olumlu olumsuz,beynim sulandı.. ya hic olmazsa ya tedawiye cvp veremezsek, ya embriyo saglam cikmazsa,genetik bozukluk varsa ,ya esimin hormonlari kotuyse,parayi nasi denklestirecegiz,isten nasi izin alcam herkes duyacak mi simdi sorulariyla beynimi tirmalarken ve kendimi boğarken nihayet dr la tanistim ve kafamdaki soru isaretleri gitti.gunumu bekliyorum simdi. dr la yarim saatlik gorusme icin bu karli hawada esimi 6 saatlik yoldan getirttim.taktim kafaya cunku,ama iyi oldu
Kotu dusunmuyoruzzz artik. Nasipte varsa olur. Kapitoo ?!?? Canini sıkma, dualarimdasin

Son düzenleme:
sende benım duvalarımdasın canım hakkımızda hayırlısı olsun ınsallah benım esımınde morfolojısı %2 bıtanem hersey olacagına varır hersey de vardır bır hayır allah buyuk ınsallah emeklerımızın karsılıgını alırız hepımız zor bı sanav ama sonu cok guzel olucak ınsallah ama ben ınanıyorum sen hamıle kalıcaksın oyle hıs edıyorum allah bılır tabı ama benımkı hıs nekadar kafaya takarsak takalım hersey olacagına varıyor bıtanem hayırlısı canım hangı merkezde baslıcaksın nekadar fıyatı ıster burdan ıster ozelden yaz allah hepımız hakkında hayırlısını nasıp etsın yuzlerımız gulsun ınsallah yarın ıyı haberler verırım sızlere yola devam yazarım ınsallah

Slm kızlar..bugün 11 de çatltma iğnesi vurulcam.dün gittiğimde 16 19 mm aralığında 8 yumurtam olgunlaşmıştı doktr cok iyi dedi e2 hormonuna baktı kalitesine bakmak için o da cok iyi çıktı hatta mükemmel dedi bu ay hsg de cektrdm 2 tüpümde acık.buraya kadar her sey yolunda sorun su ki eşimin morfolojisi %2 bu seklde gebelik sansı nedir bu sekilde olup hamile kalan var mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…