infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

selam canım bende dün çekildim hsg ama sonuçları 2 gün sonra dediler benim çok kanamam oldu halada sürüyo

selam canım bende dün çekildim hsg ama sonuçları 2 gün sonra dediler benim çok kanamam oldu halada sürüyo

Yaa cok gecmis olsn canım walla benm de canım cok acıdı doktorm konuştu işlem boyunca beni sakinlestrmek icin monitör vardi zaten ekrandan gordm sıvının ilerleyişini doktr da dedi sag taraf acik solda ufak bi tıkanıklık var onu da acıyorum simdi dedi sonunda da iki tüp de tamamen acik suan gozun aydn dedi zaten ama o an sevincm acım birbirine karisti.o aleti cikarinca ağrı gecti zaten oyle esimle sinemaya gittk hatta antibiyotikle agri kesici verdi ağrın olursa diye ama olmadigi icin sadece antibiyotigi iciyorum.ozelde cektrdm baya da para verdm 700 lira kadar cok fazla geldi ama isin icinde bebk olunca ödedik.korkma canm sen de kanama olabilir bana da dedi lekelenme ağrı olabilir diye herkesin rahim yapısı farklı devam ederse yarın da doktora gidersin

A.S CNM iyi diyelim iyi olalim.sen nslsn ... esranin sesi yok insallah iyi haberlerle gelir topik cok sessiz bu aralar
evet tatlımm .. merak ettim bişeymi oldu diyee... ben de de bu ay bi değişiklikler var gibi ama bakalım ... bayadır istiyorum öyleki esraya artık umutla beklemede yazdırmıştım napalım kısmet sen ne alemdesin cnm?

ben umutsuzum bu ay adet sancilarim var prsmb olurum galiba...... ilk asilamam tutmadi bu ay ara verdik ocak sonu yine deniyelim dedi dktrum.ama ben cesaret edemiyorum karisigim yani ne yapayim sence?

ben umutsuzum bu ay adet sancilarim var prsmb olurum galiba...... ilk asilamam tutmadi bu ay ara verdik ocak sonu yine deniyelim dedi dktrum.ama ben cesaret edemiyorum karisigim yani ne yapayim sence?
bende 1 kez aşılama oldum kasım ayında.. tutmadı sonra dedimki 2. aşılamyı yapmıyorum.. soğan suyuna başladım aralıkta adet oldum.. yılmadım bu kez adetin 2. gunu soğana başladım biliyormusun bu ay kendi kendme yumurtladım ve çatladı.. ilaçsız iğnesiz.. sadece soğan suyu.... hamile miyim değilmiyim henüz bilşmiyorum ama bildiğim sey kesinkle bi faydası var... sana gelince madden hırpalanmayacaksan aşılamaya ara vermeden deneyebilirsin 2. sinde şans daha çokmuş diyorlar... Rabbim kucagımızı boş bırakmasın hayırlısıyla İnşallahh...

hayirlisi olsun cnm insallah hamissindir .ben yurtdisindayim sigorta ilaclari karsiliyor .maddiyat fazla zorlamiyorda manevi olarak yorgunuz 5 yil oldu ilk kez asilama denedik 6 kasimda tutmadi ......tekrar deniycez bu adetimde gidicem bakalim ne olucak . rabbim yardimcimiz olsun . senin yasin kac.? kac yillik evlisin? cnm.

hayırlısı inşallah bebeğine kavuşursun canım.. yaşım 28.. 3 yıldır evliyim 1.5 yıldır istiyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…