infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

inşallah bebiş haberlerini alırz bir an önce..Rabbim yardımcın olsun

Allahıma cok sukur hsgyi sorunsuz atlattım ne cok korkmuştum..iki tupumde acik:) gercekten yazıldığı kadar korkulacak bi sey degil acıyor kesinlikle ama alet icinden cikinca her sey bitiyor sol tarafımda ufak bi tıkanıklık varmş o da o esnada açıldı doktr bana o an soyledi 2 tüpünde tamamen acik diye Cd'sini birkac gun sonra alırsınız dedi hep kafamda soru işaretiydi ne kanamam oldu ne agrim bu kucuk acı bebeğime vesile olur ins :)

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnn

hadi canım geçmiş olsun inş. bebeğinde gelir hemencik

Benim doktorum hsg sonrası hamile kalanlar var demişti inş seninkide vesile olur cnm

geçmiş olsun canım inş. iyi sounçlar alırsın haftaya çok geç değilmi benim aynı gün çıkmıştı sonuçlar
saol ablacım 2 güne cıkcakmış partesı çıkacak ama biz salı günü gideceğiz izin durumlarından dolayı o yüzden inşallah güzel sonuçlar çıkar hazırlıksız yakalandın çok korktum ama kendimi kastiğim için baya canım yandı inşallah sonuçları etkilemez

kötü düşünme kuzum var demekki bir hayır bir an evvel kavuşuruz bebeklerimize inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…