infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Kızlar selam Nasılsıniz? Ben hastahaneden geliyorum muayene için gittim sorun yok hsg çekellm dedi ve adetim yeni bittigi icon 2 saat önce çekildi hazirliksiz yakaldım anestezi almadan oldum ağrılı bi işlemi kanamam var ama çok şükür atlattim haftaya çıkacak sonuçlar inşallah iyi çıkar da bir an evvel bebişime kavusurum

inşallah bebiş haberlerini alırz bir an önce..Rabbim yardımcın olsun

Allahıma cok sukur hsgyi sorunsuz atlattım ne cok korkmuştum..iki tupumde acik:) gercekten yazıldığı kadar korkulacak bi sey degil acıyor kesinlikle ama alet icinden cikinca her sey bitiyor sol tarafımda ufak bi tıkanıklık varmş o da o esnada açıldı doktr bana o an soyledi 2 tüpünde tamamen acik diye Cd'sini birkac gun sonra alırsınız dedi hep kafamda soru işaretiydi ne kanamam oldu ne agrim bu kucuk acı bebeğime vesile olur ins :)

Kızlar selam Nasılsıniz? Ben hastahaneden geliyorum muayene için gittim sorun yok hsg çekellm dedi ve adetim yeni bittigi icon 2 saat önce çekildi hazirliksiz yakaldım anestezi almadan oldum ağrılı bi işlemi kanamam var ama çok şükür atlattim haftaya çıkacak sonuçlar inşallah iyi çıkar da bir an evvel bebişime kavusurum
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnn

Allahıma cok sukur hsgyi sorunsuz atlattım ne cok korkmuştum..iki tupumde acik:) gercekten yazıldığı kadar korkulacak bi sey degil acıyor kesinlikle ama alet icinden cikinca her sey bitiyor sol tarafımda ufak bi tıkanıklık varmş o da o esnada açıldı doktr bana o an soyledi 2 tüpünde tamamen acik diye Cd'sini birkac gun sonra alırsınız dedi hep kafamda soru işaretiydi ne kanamam oldu ne agrim bu kucuk acı bebeğime vesile olur ins :)
hadi canım geçmiş olsun inş. bebeğinde gelir hemencik :KK36::KK36::KK36:

Benim doktorum hsg sonrası hamile kalanlar var demişti inş seninkide vesile olur cnm :KK36:

geçmiş olsun canım inş. iyi sounçlar alırsın haftaya çok geç değilmi benim aynı gün çıkmıştı sonuçlar
saol ablacım 2 güne cıkcakmış partesı çıkacak ama biz salı günü gideceğiz izin durumlarından dolayı o yüzden inşallah güzel sonuçlar çıkar hazırlıksız yakalandın çok korktum ama kendimi kastiğim için baya canım yandı inşallah sonuçları etkilemez

Inşallah canım ya maaşı bekliyorz bakalım hesap yapcaz gideceğimiz hastane 1 saat den fazla 1200 tutuyo aşılama ama en az 1500 e yakın parayla gitmemiz lazım her ihtimale karşı .. keşke süpriz yapsa 2 sene olcak beklemekten yoruldum hep hüsrana uğramadan yoruldum bunada şükür ama. Bide düşüğüm var o Tuz biber oldu herseye düşüğümün 3 ayındayim adet olursam.bu ay klomen deniycem
kötü düşünme kuzum var demekki bir hayır bir an evvel kavuşuruz bebeklerimize inşallah

X