infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

sen bilirsin geçen sefer nasıl olmuştu aynı şeyleri yaşıyosan hemen git doktora değilse bekleyebilirsin
Geçen seferde test negatif di kan testi Dr tarlusal iç dedi rahim filmine gitcektim aklım fikrim ondaydi ilacı içtim bitti adet olmadım 1 hafta oldu hala gelmemişti so ra tekrar kan testi vee hamistim şok olmustum ne olduysa 10 içinde olmuştu 3 gün ilaç 1 haftada adet olmayı bekledim olmamıştı öyle ogrenmistim. .. şimdi de 15 günü buldu kan testi negatif di bende evdeki gebelik testlerinden yapıyodum sürekli ama hep negatiffff. . Sonra dedim ki bu böyle olmayacak nihal git sokturucu al iç yoluna devam et ve içtim ama ovulasyon testi almıştık oda hep silik çıkıyo acaba mi diye düşünüyorum

bende bikaç kere adete yakın ovulasyon testi yapmıştım bende silik çizgi vardı cnm

BASIN SAGOLSUN MEKANI CENNET OLSUN TOPRAGI BOL OLSUN ...
BEBISE GELINCEINSALLAH CNM ODA OLUR ZAMANI VARDIR BAKALIM RABBIM NEYI NE ZAMANA KISMET EDECEK....GORELIM NEYLER NEYLERSE GUZEL EYLER

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…