infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

kızlar dün genetik testlerim yapıldı sonuçlar 1 ay sonra çıkacakmış inşallah bir problem çıkmaz
Genetik test dedigin kromozom testimi cnm? 1 ay cok uzunmus yahu. Bizede isterseniz yaptirin dendi,ama 2 hafta icinde tup bebege baslayacagimiz icin bir anlami kalmayacak sanirim ;(

yok canım aşılama denemedık esım ıstemedı yoksa ben denıycektım aşılama ıcın 2500 tub bebek 6750 bı yılda dondurma ucretsız oyuzden tub bebek ıstedı esım oyle karar aldık hayırlısı hakkımızda
Canim nerede yaptiracaksiniz? Sendeki sorun cozuldu mu? Pko olanlar tup bebekte daha basarili oluyor diye okumustum biyerde. Benim esime sprmiogrm disinda bi bi test_tahlil yapilmadi. Size yaptirmislarmiydi? Benim dr umda asilamayla vakit kaybetmeyin bence demisti,bizde 2 hafta sonra basliyoruz iste..insallah sonuclarimiz da guzel olur:KK66:

yok cnm zor degil sadece ilac birakilirken adet sancisi gibi bir sizi oluyor sonra geciyor kendini kasarsan sonuclar farkli cikar sen rahat ol ben bi ilac almistim orda yazmislardi onceden birde sonrasinda agrin olursa ic dediler uc gun adet gibi agrilarim gelip gidiyordu . hem ayni agrilari asilamada da yasiyacaksin cok agrimiyor.:emir_bebek::anneadayı:dogumda ne yapacagiz biz gucluyuz ya allah kadinlara farkli bir guc vermis ama yaninda biraz duygu karisimida olsa biz farkliyiz.

Bakalim ins Rabbim yardımcım olsn.biraz erken ama zaman kaybetmek istemedm 6 aydr korunmuyoruz esimn sperm hizi yavas cikti biraz ilac iciyor bu arada ben de bunu aradan cikaraym dedm yumurtlama problemm yok cok sukur Hormonlarım da normal bi bu kaldi ins Allah'ın izniyle guzel haberler alirm..hem stres hem Korku var

Kromozom testi 13 lu tranbofoli testi vs hepsine bakldi canım 1 ay denildi ama 15gunde çıkanlarda varmış bakicaz artik

Canim nerede yaptiracaksiniz? Sendeki sorun cozuldu mu? Pko olanlar tup bebekte daha basarili oluyor diye okumustum biyerde. Benim esime sprmiogrm disinda bi bi test_tahlil yapilmadi. Size yaptirmislarmiydi? Benim dr umda asilamayla vakit kaybetmeyin bence demisti,bizde 2 hafta sonra basliyoruz iste..insallah sonuclarimiz da guzel olur:KK66:
benım esımede sadece sırmıogram yapıldı canım bende pkos duzelmedı akasıne son 3 aydır hıc gecıkmeyen reglımm her ay duzensızleşmeye basladıbu ay 13 gun gecıktm daha dun ldum evet bana doktor sans yuksek tub bebekde dedı allah bılır rabbım çabalarımızın karsılıgını versın ınsallah pozıtıf sonuclar alalım zorlu bı yola gırdı zor bı surece baslıycaz bende hersey karma karısık allah yardımcımız olsun ınsallah ben bahçeçi umut tub bebek merkezınde baslıycam tedavıye canım

seruvenım bugun başladı kızlar merkezın tedavıye baslarken yapılması ıstenen testlerı yaptırdım... sabah berı ohastane bu hastane dolasıyorum yenı geldım eve kımı 3 gun sonra cıkar sonuclar kımı 2 sonra dedı sonunda bıyer bulduk yaptırdık yarın sabaha cıkacak sonuclar testlereın hepsıne fıyat olarak bırı 255 bırı 240 bırı 280 dedı yaptırdıgım yerde 185 yaptırdım nasıl olur anlamıyorumkı tıcaret olmus artık heryerde aynı fıyat olması gerekırken aradlarındakı fıyat farkına bakın ve yarın tedavıye baslıycam allahım yardım etsın sankı daha baslamadan pes ettım yarabbım hepımızın yuzunu guldursun

seruvenım bugun başladı kızlar merkezın tedavıye baslarken yapılması ıstenen testlerı yaptırdım... sabah berı ohastane bu hastane dolasıyorum yenı geldım eve kımı 3 gun sonra cıkar sonuclar kımı 2 sonra dedı sonunda bıyer bulduk yaptırdık yarın sabaha cıkacak sonuclar testlereın hepsıne fıyat olarak bırı 255 bırı 240 bırı 280 dedı yaptırdıgım yerde 185 yaptırdım nasıl olur anlamıyorumkı tıcaret olmus artık heryerde aynı fıyat olması gerekırken aradlarındakı fıyat farkına bakın ve yarın tedavıye baslıycam allahım yardım etsın sankı daha baslamadan pes ettım yarabbım hepımızın yuzunu guldursun
Allah yar ve yardımcın olsun inşallah sonuc güzel olur da inşallah cektiğin sıkıntıları gözün bile görmez o zaman.inşallah yüzün güler .Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün

Allah yar ve yardımcın olsun inşallah sonuc güzel olur da inşallah cektiğin sıkıntıları gözün bile görmez o zaman.inşallah yüzün güler .Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün
cok sagl canım aminn canın ınşallah RABBİM hepımızın yuznu guldursun ınsallah hepımıze yardım etsın zor bı sanavdan gecıyoruz mukafatlarımız bebiş olarak alalım ınsallah amınn ecmainn

cok sagl canım aminn canın ınşallah RABBİM hepımızın yuznu guldursun ınsallah hepımıze yardım etsın zor bı sanavdan gecıyoruz mukafatlarımız bebiş olarak alalım ınsallah amınn ecmainn
aminnnnnnnn canım amiiiiiiiiiiiiiinnnn 5. yılımıza girecez 2 yıllk falan evliyken nasıl beklemişler bunca sene nasıl dayanmıslar falan diyordum etrafımdaki 5 yıllık evli olup coocugu olmayanlara demekki Allah sabrını veriyor şimdi 4,5 yıllık evliyim Rabbim inşallah beklediğimize değer.

yapılan testleri tekrardan mı istiyorlar yoksa elinde olan testler dısında mı istiyorlar test

benım esımede sadece sırmıogram yapıldı canım bende pkos duzelmedı akasıne son 3 aydır hıc gecıkmeyen reglımm her ay duzensızleşmeye basladıbu ay 13 gun gecıktm daha dun ldum evet bana doktor sans yuksek tub bebekde dedı allah bılır rabbım çabalarımızın karsılıgını versın ınsallah pozıtıf sonuclar alalım zorlu bı yola gırdı zor bı surece baslıycaz bende hersey karma karısık allah yardımcımız olsun ınsallah ben bahçeçi umut tub bebek merkezınde baslıycam tedavıye canım
Canim fiyat nedir acaba? Ozelden de yazabilirsin..bende 19 unda basliyorum,hakkimizda hayirlisi olsun.. haberleselim yine

Hangu testleri yaptirdin kuzu? Fsh,tsh,glikoz, hemoglabin kan sayimi, prolaktin, LH .. gibi tahlillermi yoksa genetik testlermi yaptiriosunuz? tedawiye baslamadan once olmazsa olmaz dedikleri test_film_tahlil varmi? Atlanilan yada ustunde durulmayip da bunu da yaptirmaliydin denilen?

X