infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Canim neydiyon hiç gorunmedin gerçi bende bu ara girmedim kk sen kendi başına ilaç icmistin ne oldu yum tepki verdimi adet oldunmu
Yok canm kendi basima icmedim dr um vermisti ictim sonra igne verdi ineleri vurulmadim bi anda biraktim yani tedaviyi.. yumurtalar catladimi fln hic bilmiom ama biz yinede onemli gunleri degerlndirmeye calistik yarin bnm adet tarihim olucak gibiyim bakalim.. bu arada fenaaa gribim bogazlarim kulaklarim..burnum

allah razıolsun canım benm çok haklısın inan düşünmek istemiyorum ama elimde değil uyku uyuyamıyorum rüya görmekten korktuğum için rüyalarım devam ediyor allahım korktuğumuza uğratmasın inan ruhsal sıkıntımdan bbek meselesini unuttum nerdeyse allah izin verirse haftaiçi annemlere gdeceğim belki biraz rahtalarım öncedende vardı kaybetme korkusu ama dayanılmaz bir hal aldı kalbim çıkacak sanki yerinden oderece kötüyüm
RABBIM yardimcin olsun cnm git biraz rahatlarsin derdini paylas sevdiklerinle ,seni anlayan gercek dostlarinla paylas , biraz destek al .anneni uzme bu halin onu kotu etkiler cnm sifa diliyorum sana.... hayat kisa ama her ne olursa olsun yasamaya deger . bu dunyaya gelis amacimiz ALLAHA ibadet etmektir.hic olmeyecekmis gibi bu dunyaya, her an olecegiz gibide oteki dunyaya calismaliyiz gerisi bos . ebedi hayatta gorusecegiz olumede bu kadar uzulme olurmu. hersey gonlunce olsun .sevdiklerinle olmanin tadini cikar.anneni op op op saril saril saril ben yapamiyorum 5 yil oldu.cok zor gurbettttt uuufff kiz seni tesselli ederken kendi duygularim depresti

RABBIM yardimcin olsun cnm git biraz rahatlarsin derdini paylas sevdiklerinle ,seni anlayan gercek dostlarinla paylas , biraz destek al .anneni uzme bu halin onu kotu etkiler cnm sifa diliyorum sana.... hayat kisa ama her ne olursa olsun yasamaya deger . bu dunyaya gelis amacimiz ALLAHA ibadet etmektir.hic olmeyecekmis gibi bu dunyaya, her an olecegiz gibide oteki dunyaya calismaliyiz gerisi bos . ebedi hayatta gorusecegiz olumede bu kadar uzulme olurmu. hersey gonlunce olsun .sevdiklerinle olmanin tadini cikar.anneni op op op saril saril saril ben yapamiyorum 5 yil oldu.cok zor gurbettttt uuufff kiz seni tesselli ederken kendi duygularim depresti
sağolcanım desteğin için gideceğim canım allahın izniyle inşallah haftaiçi komşu ilde annem şükr yakın sayılır inşallah biraz düzelirim
neden gelmiyorsun canım türkiyeye ailenin yanına gelsen kalsan 1 ay
5 yıl nasıl dayandın ah kuzum ya çok zordur 5 yıl dile kolay bir yolunu bul ailenin yanına gel hasret gider bence canım 5 yılda insan birbirini unutur

Okuyunca İnan kendimi gördüm. Bizim bu yüzden çocuklarımız olmuyor işte herşeyi kafaya takmaktan. Bende de var bu anne ve eş düşkünlüğü. Bişey olsa ben naparım, düşündüğüm tek şey bu. Birine telefon ile ulaşamayınca ortalığı ayağa kaldırırım. Anksiyete bozukluğu dendi ama çaresini bulamadım. Daha doğrusu ne zaman hiç bir iş yapmayıp kendimi dinlemeye çekildiğimde oluyor bunlar. Özellikle kış aylarında, yazınki kadar gezmem iş yapmam Buda beni kendimi dinlemeye itiyor. Sen biran önce annenin yanına gidip rahatlamaya bak. Birde şöyle düşün Buda diğerleri gibi bir evham ve yine geçecek biraz sabır. Kendini birşeylerle oyalamaya çalış. Allahım gönlünü biran önce ferahlatsın inşallah.

sağol allahrazıolsun evet bende öyle düşnüyorum herşeyi taktığım için olmuyor bebek
bugünlerde busıkıntıları çekerken kendi kendime diyorum acaba çocuğumun olmaması benim için hayırlımı bebeğim olunca buseferde ona bişey olacakmı diye içim içimi yiyicek sırf kaybetme korkusundan bebek fikrini düşünmemeye başladım ki herşeyden çok ebbeğim olmasını isterken
bende eşime anneme ve kardşlerime aşırı düşkünüm şimdi annemlere gidince aklım eşimde kalacak bukezde napacağımı şaşırdım
aynen bende birine ulaşamayınca yüreğim ağzımda çıldırırım ulaşana kadar
bende kışın sürekli evdeyim hoş yazında hep evdeyimde sağolsun eşim çok kıskanç hiç çevrem yok oyüzden yalnızlıktanda oluyor sanki biraz buaralar çok daha arttı çekilmez bir hal aldı allah sevdiklerimizi korusun uzun ömür versin inşallah

soğan suyuna ınanmıyorum ya doktorada sordum doktor çok saçma dedı
Canım valla tabi ki herşey allahtan ama ben yalaşık bi yıl önce denemiştim soğan kürünü tedavi esnasında diğer aylarda yumurtalarım iğnelere direnç gösterip büyümezken soğan kullandığım aylarda yum gayet güzel gelişti hatta kimyasalda olsa bi gebelik yaşadım allah izin verirse önümüzdeki ay aşılamada tekrar soğan suyuyla deneyecem ben inanıyorum yani rabbim isterse o vesile olursa hersey sebep herşey şifadır ben ne duysam uyguluyorum rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah hepimize

merhaba kızlar..haftaya hsg cektrcem özel bi hastanede doktorm anesteziye gerek yok dedi korkmayn 3 5 dakikalk bi işlem alttan muayene ederken sorun oldu mu hiç dedi.bi kere öyle muayne oldm sıkıntı olmadı ama yazılanları okuyunca çok korkmaya basladm bu kadar zor mu kasılırım iyice o gün eminm

merhaba kızlar..haftaya hsg cektrcem özel bi hastanede doktorm anesteziye gerek yok dedi korkmayn 3 5 dakikalk bi işlem alttan muayene ederken sorun oldu mu hiç dedi.bi kere öyle muayne oldm sıkıntı olmadı ama yazılanları okuyunca çok korkmaya basladm bu kadar zor mu kasılırım iyice o gün eminm
canım hiç korkma bende anestezisiz olmustum adet agrısının biraz fazlası gibi bunun için para verip anesteziliolmaya gerek yok,hatta ilacı 3 kez verdiler bana...hemde gebe kalma ihtimalide artıyo cekildikten sonraki 6 ay içinde.ben 3. ayımda gebe kaldım cekildikten sonra

canım hiç korkma bende anestezisiz olmustum adet agrısının biraz fazlası gibi bunun için para verip anesteziliolmaya gerek yok,hatta ilacı 3 kez verdiler bana...hemde gebe kalma ihtimalide artıyo cekildikten sonraki 6 ay içinde.ben 3. ayımda gebe kaldım cekildikten sonra

Ay ins canm ya korkuyorum Perşembe sabah gidicem

sağolcanım desteğin için gideceğim canım allahın izniyle inşallah haftaiçi komşu ilde annem şükr yakın sayılır inşallah biraz düzelirim
neden gelmiyorsun canım türkiyeye ailenin yanına gelsen kalsan 1 ay
5 yıl nasıl dayandın ah kuzum ya çok zordur 5 yıl dile kolay bir yolunu bul ailenin yanına gel hasret gider bence canım 5 yılda insan birbirini unutur
AYNEN cnm neredeyse yuzlerini unutacam internet olmazsa.ben fransadayim gelemiyorum cnm burda presedurler var fransiz kimligi almadan giris yapamam turkiyeye... ewet zor ama yapcak bisey olmayinca katlaniyorum dua ediyorum rabbim sabrimi gucumu arttir diyorum cok sukur daha kotuleri var .kacarak evlenip hic ailesiyle gorusemeyenler nasil yapiyor cilginlik...onlari dusunup avunuyorum.bir bebisim olsa bari onla oyalanirim insallah oda olacak sabir sabir sabir rabbim feraha cikarrrrrrrrr hepimizi

fft99_mf3213506.Jpeg

insallah hayirli ve pozitif sonuc alirsin. rabbim sevindirsin, emegini bosa cikarmasin,kucagini yuvani bos birakmasin cnm
amın canım sagol cumlemızın ınsallah cok zor surecler yasıyoruz zor bı sınavdan gecıyoruz ınan okadar karısık hısler ıcındeyımkı allah hepımızı yuvasını kucagını bos bırakmasın amınn ecmanınn

X