infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

yok cnm zor degil sadece ilac birakilirken adet sancisi gibi bir sizi oluyor sonra geciyor kendini kasarsan sonuclar farkli cikar sen rahat ol ben bi ilac almistim orda yazmislardi onceden birde sonrasinda agrin olursa ic dediler uc gun adet gibi agrilarim gelip gidiyordu . hem ayni agrilari asilamada da yasiyacaksin cok agrimiyor.dogumda ne yapacagiz biz gucluyuz ya allah kadinlara farkli bir guc vermis ama yaninda biraz duygu karisimida olsa biz farkliyiz.

amin cnm anliyorum seni.bende oyleyim adetimi bekliyorum 2inci asilamayi deneyecegiz ama cok korkuyorum yine husrana ugramaktan .cesaretim yok gibi ama denemeye mecburum belki olur.bizimkisi gulsen misali ya tutarsa....

Herkez hasta canım ya bende öyle yeni yeni toparlamaya başladım salgın var heralde bende sokturucuyle adet olsam gene bugün başladım hayırlısı olsun bakalım

amin cnm anliyorum seni.bende oyleyim adetimi bekliyorum 2inci asilamayi deneyecegiz ama cok korkuyorum yine husrana ugramaktan .cesaretim yok gibi ama denemeye mecburum belki olur.bizimkisi gulsen misali ya tutarsa....
ınan aynı hıs edıyorum cesaretım yok ama maddı manevı korkum cok ama denemekten mucadele etmektende baska caremız yok bazen tukendıgımı hısedıyorum cok yoruldum dılerım allahtan anne olmak ısteyen herkez ıclerındede bızler anne olalım rabbım yuzlerımız guldursun emeklerımızın karsılıgı alalım

amin insallah cnm kac yillik evlisin yas kac

2 yıllık evlıyım canım yaşım 27 bende polıkıstlık over esımde morfolojı sorunu var 4 kez kılomen tedavısı gordum
Aa ayni ben morfoloji 1,sayi 117 milyon ama hareketlilik 72 den 30 a inmis. Bendede pko var ama 4 ay klomen kullandim buyudu ve catladi da ama olmadi maalesef. Hsg sonucumda temiz cikti.Simdi direkt tup bebek yaptiracagiz..dr morfolojiden kaynakli dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…