infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Canim neydiyon hiç gorunmedin gerçi bende bu ara girmedim kk sen kendi başına ilaç icmistin ne oldu yum tepki verdimi adet oldunmu

cansu cnm arkadasim daha cok genciz imtihan dunyasindayiz. hep kotuu dusunme bu hayat boyle gecmez cnm bak ben 5 yildir gurbetteyim ailemi hic goremedim. bunlari dusunecek olursam cok vakit var ama gerek yok hersey olacagina varir ve biz aciz kullar hic birsey yapamayiz tipki bebis isteyip birsey yapamamak gibi cirpinip dururuz.tabiki gun gelecek teker teker gocecegiz ahirete .sen inancli birisin bunlari biliyorsun. bu dunya fani olum ani cnm fakat bunlari dusunerek bir omur gecmez RABBIMIN verdigi cani yalniz o alir. boyle seyleri dusunme dualara sigin ve okuyarak uykuya dalmaya calis .ALLAH kuluna cekemeyecegi yuku yuklemez bitanem rahat ol .sikintilarin gecer insallah bu mubarek gunler hurmetine sigin RABBINE .kandilin mubarek duan kabul olsun..sevdiklerinle birlikte bebisine kavus ins

Slm bu ay tup bebek yapilacak uc tane asilama yapıldı ama tutmadi korkar ve tedirgin bi hale geldim bisey sorcam asilamada kullanilan igne göbek yaptimi benim gibi igne ve klomen kullananlardan cvp rica ediyorum
cnm hayirli olsun tedavin iyi sonuclanir insallah..... soruna cevap vereyim evet igneler kilo aldiriyor hormon ilaclarida ayni bu surecte biraz dikkatli olmak lazim

Teşekkür ederim rabbim inşallah dualarimizi kabul eder allah bekledigimizi tez zamanda hayirlisiyla versin kucagimizaTE="masculin, post: 38650429, member: 647999"]cnm hayirli olsun tedavin iyi sonuclanir insallah..... soruna cevap vereyim evet igneler kilo aldiriyor hormon ilaclarida ayni bu surecte biraz dikkatli olmak lazim[/QUOTE]
Tesw

cansucum senin için adınla dua ettim canım Rabbim kabul buyurur inş.
allah razıolsun canım benim çok sağolll tüm dualarına kocaman aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn allah gönlüne göre versin inşallah
allahım benim ve tüm sıkıntısı olanların sıkıntısını hafifletir inşallah
bu yaşadığım ruhi sıkıntılardan bebek meselesini unuttum nerdeyse

allah razıolsun canım benm çok haklısın inan düşünmek istemiyorum ama elimde değil uyku uyuyamıyorum rüya görmekten korktuğum için rüyalarım devam ediyor allahım korktuğumuza uğratmasın inan ruhsal sıkıntımdan bbek meselesini unuttum nerdeyse allah izin verirse haftaiçi annemlere gdeceğim belki biraz rahtalarım öncedende vardı kaybetme korkusu ama dayanılmaz bir hal aldı kalbim çıkacak sanki yerinden oderece kötüyüm

Okuyunca İnan kendimi gördüm. Bizim bu yüzden çocuklarımız olmuyor işte herşeyi kafaya takmaktan. Bende de var bu anne ve eş düşkünlüğü. Bişey olsa ben naparım, düşündüğüm tek şey bu. Birine telefon ile ulaşamayınca ortalığı ayağa kaldırırım. Anksiyete bozukluğu dendi ama çaresini bulamadım. Daha doğrusu ne zaman hiç bir iş yapmayıp kendimi dinlemeye çekildiğimde oluyor bunlar. Özellikle kış aylarında, yazınki kadar gezmem iş yapmam Buda beni kendimi dinlemeye itiyor. Sen biran önce annenin yanına gidip rahatlamaya bak. Birde şöyle düşün Buda diğerleri gibi bir evham ve yine geçecek biraz sabır. Kendini birşeylerle oyalamaya çalış. Allahım gönlünü biran önce ferahlatsın inşallah.

Sogan suyu bende ise yaramadi ilk ay ama bu ay yine istim benim uc gun gunum gecti daha adet olmadim napsam bilmiyorum karninda adet aancisi var ama olmuyorum kist mi acaba ilk gun test yaptim negatif cikti yani yeni yil gunu bende bidaha yapmadim benee pko varda napsam bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…