infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

allah rahmeteylesin canım babana sabır versin sana
sadece rüyayı ben görsem bu denli korkmayacağım annem ve akrabamızda görünce korkularım arttı rüyalr 1 aydır var devam ediyor gece uyumuyorum hiç

bu konu da yanlız değilsin ben de aynı durumdayım..annem doktora gider.. oturuyormusun otobuste ayaktamısın diye ararım.. sonra içime sinmez işten izin alır doğru gittiği doktora giderim..

elimde değil canım cçok korkuyorum ağlaıyorum dua ediyorum elimden gelen herşeyş yapıyorum ama budüşünce beni parça parça ediyor boğuluyorum sanki
anlıyorum senı bılıyorum bu duyguyu hıssı ben kucuklukten berı allahım bana annemın babamın kardeslerımın acısını yasatma derdım dusuncesı bıle paramparca ederdı aglardım... bende korkuyorum ya annemede bısey olursa dıye kardeslerım var bıtek annem kaldı 15 gun kaldım ınan eve gelmek ıstemedım cok zor oldu eve gelmek anlıyorum senı hemde cok ıyı allah annene babana uzun omur versın hepımızınkılere ınsallah

bu konu da yanlız değilsin ben de aynı durumdayım..annem doktora gider.. oturuyormusun otobuste ayaktamısın diye ararım.. sonra içime sinmez işten izin alır doğru gittiği doktora giderim..
ben birde hem annemi kaybetmekten çok korkuyorum hemde annemi kaybedersem kardeşlerime kim bakacak korkusunu yaşıyorum çok kötüyüm

allah rahmeteylesin canım babana sabır versin sana
sadece rüyayı ben görsem bu denli korkmayacağım annem ve akrabamızda görünce korkularım arttı rüyalr 1 aydır var devam ediyor gece uyumuyorum hiç
amınnn canım sagol... rabbım hayra cevırsın ınsallah gordugunuz ruyaları rabbım uzun omur versın ınsallah amınn ecmaınn

ama içim rahat elimden gelen herşeyi yaptım annem babam için.. erkek evlat olsa bu kadar olur..babam hep der 2 oğlum olacağına keşke senin gibi 2 kızım olsa.. her istediklerini ne diledilerse yaptım.. tabi onlar da benim kini.. çalıştım hacca gönderdim..çalıştım istedikleri yazlığı aldım..çalıştım istediği arabayı aldım..evlendim kredi çektim tüm masraflarımı kendim karşıladım.. benim canım babam canım annem..Annem tv de birşey görsün.. deterjanından tut pizzasına kadar.anında gider alırım. .. vicdanen rahatım..maddi açıdan da..onların duası ile ve desteğiyle üniversite mi bitirdim..ve emeklerini ödeyemem tabi ama ucundan birşeyler yapabilmek için 25 yaşıma kadar evlenmedim..

canım kötü rüyalar görmüssün Allah korusun ama kötü düsünme.kaybetme korkusu bendede var Allaha emanetler.kötü düsünme güzel düsün güzel olsun.bu arada kandilinde mübarek olsun.demin dua okurken anlamınıda okudum bu salavatı oku.ne güzel duaymıs.Allaha emanetsin duamdasın...

Bu Salâvat-ı Şerifenin büyük önemi ve sevabı vardır. Sürekli bu salavata devam edenin, belalardan emin, gelecek musibetlere perde, arzularının kolay, rızkının da bereketli olacağı ümit edilir.

Saleten Tüncina Duası:

"Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî'il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi's-seyyiât ve terfe'unâ bihâ ındeke a'lâ'd-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ'l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî'l-hayâti ve ba'del-memât birahmetike Yâ erhame'r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni'mel vekîl, ni'mel mevlâ ve ni'me'n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke'l-masîr."

Anlamı:

"Allahım! Efendimiz Muhammed'e (sav) ve onun ehli beytine salât eyle. Bu salâvat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salâvat hürmetine yerine getirsin, bizin bütün günahlardan bu salâvat hürmetine temizlersin, o salâvat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltirsin, o salâvat hürmetine hayatta ve öldükten sonra düşünülebilecek bütün hayırlar konusunda gayelerin en sonuna kadar ulaştırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi bize bunları merhametinle nasip et. Allah Tealâ bize kafidir ve ne iyi bir dost, ne iyi bir vekildir. Ey Rabbimiz, senin mağfiretini dileriz, dönüş yalnız sanadır."

blutefecim hakkında hayırlısı olsun en hayırlı vakitte insallah tedavine baslarsın.....belki hiç gerek kalmaz süpriz yapar bebegin

sennde kandilin mübarek olsun sağol canım benim çok güzel bir duaymış hemen okumaya başlayacağım allahrazıolsun canım allah sevdikerimizi korusun inşallah

ben senn kadar rahat değilim bu konuda annem benim yüzümden çok acılar çekti
istemeyerekte olsa onu çok üzdüm annemin sözünü dinlemedim çok pişman oldum

şimdi elimden geldiğince üzmemeye çalışıyorum telafi etmeye çalışıyorum ama uzağındayım maddi anlamdada destek olamıyorum elimden bişey gelmiyor

Merhaba arkadaşlar ben hamile kalmak istiyorum 3 senedir beklemekten doktora gitmekten yoruldum. Sizler hamile kalmak için neler yaptınız ve yapiyorsunuz
Hoşgeldiniz :) ben 4 Yıldır bebek beklemekteyim. Taşımaktan pek bir şey yapamadım bu seneye kadar. Bu yıl3 kere çatlatma iğnesi denedik 4-5 ay oyalandıktan sonra tüp bebek için dış heyet raporu almaya giriştim ve Salı günü raporum çıktı. Merkeze de karar verdik, en kısa zamanda tüp bebek operasyonuna girişiyoruz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…