infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Canim benim yanlış anlama kimse kendine yakistiramaz böyle bir şeyi bende aynı şeyleri yaşadım ki 8 haftalık o kanama o gün kürtaj sonrası çok başka bişey.. ben dk öyle diyince benimde 3 çıktı sonra 0 düştü 2 sonra benim daha kanamam başlamadı ben bundan yola çıkarak söyledim sadece
yok canım yanlış anlamıyorumda kimse bana bukonuda inanmıyormuş gibi acıyor gibi davranıyor oyüzden bukonuda hassaslaştım benm enbüyük gebelik beliritm rahmimin gerilerek şiddetli birşekilde ağrımasıydı 2 hamilelğimdede buşekilde ağrıdan kıvrandım 20 yıl sonra bu ağrıyı yine çeksem hamile olduğumu hhemen anlarım oderece etkili ve farklı bir ağrı zaten düşük tehlikesi olduğundan ağrıyor sanırım aşırı dercede

Olmadı canım yine olmadı gördüm yine kırmızıları nasip te olmadımı olmuyo işte ne kadar istesekte boş 2.aşılamada hüsran yapacak bişey. Yok içim yine bomboş ağlamaktan başka bişey yapamadım Allahım ne olur tez zamanda nasip et ya rabbim :KK43::KK14::mad:
allah yardımcın olsun canım

Lütfen kafani rahat tutmaya çalış hersey insaallah güzel olacak de Allah sana yardim eder inan ama yeterki sen inan ümitsiz olma ben nerdeyse 8 ay haric bir sene bekledim olmasini üstelik bir sebep de yok iken bu daha zor degilmi oyle beklemek.. hic dusunmedigim bir ay kendiliginden oldu simdi bir prenses bekliyorum allah kismet ederse insallah! kalbini ferah tut illaki eskiyi hatirlarsin ama başka seyler düşün bak sanada süpriz olacak insaallah En cok sabah namazlarindan sonra ettigim dua Rabbim dualarimin kabulunu engelleyen tüm gunahlarimi sen affet aminn amin amin hep boyle ederdim Rabbim isteyen herkese insaallah insaallah cansucum sanada nasip etsin saglikla kucagina alirsin insallah amin amin amin
sağol canım haklısın ama elimde değil ki
çok sağol duaların için amin hepsine
allah kucağına almayı nasipetsin prensesini inşallah canım

yok canım yanlış anlamıyorumda kimse bana bukonuda inanmıyormuş gibi acıyor gibi davranıyor oyüzden bukonuda hassaslaştım benm enbüyük gebelik beliritm rahmimin gerilerek şiddetli birşekilde ağrımasıydı 2 hamilelğimdede buşekilde ağrıdan kıvrandım 20 yıl sonra bu ağrıyı yine çeksem hamile olduğumu hhemen anlarım oderece etkili ve farklı bir ağrı zaten düşük tehlikesi olduğundan ağrıyor sanırım aşırı dercede
Olabilir canım benim de 2 ay boyunca ağrıdı burda hiçbirimiz kimseye acımiyor hepimiz aynı tepkileri görüyoruz napalım Rabbim bizde böyle sınıyor bigün bizde evlatlarimiza kavuscaz. .
nihal3575 nihal3575 canim listede adini gördüm hamişmisn cok sevindim hayirli ugurlu olsun RAbbim saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah ♥♥♥♥
Canim benim keşke olsam eses yazmıştı değer sınırda ydi ama sonra tekrarladı Dr negatif dedi ama hala gelmedi adet sizi cok seviyorum agziniz bal yesinnnn :KK19: inşallah glemzde hamis oluruz bende hepimizde:KK68:

X