infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Canim benim böyle düşünme geçtiğimiz yollar o kadar zor ki güçlü olmamız gerekiyo biliyorum zor aynı şeyleri yaşıyoruz bitanem ama sabırlı olmamız gerekiyo Rabbim nasip ettimi hiç bişey olmaz sen üzülme :KK42: bide bişey sorcam 1.1 çıkan sonucun hangi gün çıkmıştı canım benim de 3 çıktı o kimyasal gebelik degilki 0 la 5 arası negatif mis zaten:KK71:

canım benm gebelik belirtim olmuştu yoğun şekilde aynn hamileliğimdeki gibi kasıkağrım mide bulantım ve 2 hamileliğimdede yıllarca yemesem aklıma gelemeyecek şeyler canım istedi
1 gün sürdü belirtlrm yoğun şeklde sonra birden bıçakigbi kesilmişti özelliklede kasık ağrımdan bildim gerilerek ağrıyor farklı bir aağrı hayatımda 2.kez yaşadım bu ağrıyı aynı aşılamamın 15.günü ve yumurtlamamn 15.günü budamı tesadüf
belirtilerimden 3 gün sonra test yaptırdım değer çoktan düşmüştü zaten kanamamdanda anladım 11 gün sürdü kesik kanı gibi kıpkırmızı başladı küçük parçalar geldi benm reglm ilaçsız olmaz oda 3 gün az az kahverengi olur biter vücudumu tanıdığımdan 100de yüz emindim hamile olduğumdan kimyasalgebelik olduğundan oyüzden eminim çarşamba değilde pazartesi gitseydim testte düşükte olsa değerim çıkacaktı pazar günü belirtilerimden okadar emin oldumki ağladım resmen hamileyim diye ama pazartesi kasıkağrım vs hiçbişey kalmamıştı içime sıkıntısı düşmüştü rüyasınıda görmüştüm zaten ilk düşüğümden önce gördüğüm rüyanın aynısını gördüm
kendi vücudumu okadar iyi tanıyorumki keşke kimyasal olmasaydı en azından 3.cede aynısı oalcak korkum olmazdı ben emin olmasam neden kendime böyle bir acıyı yakıştırayımki
zaten erken gebelik testinde 2.çizgi silik çıkmıştı kendim bunu uydurmuyorum yani tek suçum teste erken gitmemem oldu yoksa ispatım o test olurdu 1.3 çıktığı için kimyasal gebelik demiyorum zaten ben

brsenım bebısımmm napıyon bakalım burdayım artıkkkkkk yarın bol bol knusalım olumuu smdı ablmn kaynanaya davetlıyz belkı blırsn arabaşı yapmşşşş:kk77: bzı cgrdııııı ..... cokkk ozledım szı ben yaaa:KK68:

kızzzz cadııııııı kaç kez yazdım ben sana burdann nerdesın özledim seni diye hiç cvb vermedin küstüm sana...şaka bi yanaaa nerelerdesinnnnn kayıplara karıştın kuzum yaaaaa :KK70:

arkadaşlar yumurtlama akıntım başladı
hamile kalmayı çok istiyorum ama korkuyorum biryandanda yine kimyasal olacak düşecek diye sevinemiyorum yumurtladığıma aynı şeyler yaşanacak diye
zira rüyamda olumsuz şeyler gördüm yine daha önce düşük yapmadan önce gördüğüm rüyalar gibi offf hamile kalmaya tedavi olmaya korkuyorum resmen yine kaybedeceğim diye olmaması çok zor olupta kaybetmek dahada zor 2 kez yaşadım hala ruhum yaralı 3.cede çok dha kötü olurum çünkü tekrarlamasındna çok korkuyorum ne zormuş bir bebeğe sahip olabilmek kimine nefes alıpvermek kadar kolay olan bebek doğrmak neden bize bukadar zor :KK61::KK61::KK61::KK61:

Lütfen kafani rahat tutmaya çalış hersey insaallah güzel olacak de Allah sana yardim eder inan ama yeterki sen inan ümitsiz olma ben nerdeyse 8 ay haric bir sene bekledim olmasini üstelik bir sebep de yok iken bu daha zor degilmi oyle beklemek.. hic dusunmedigim bir ay kendiliginden oldu simdi bir prenses bekliyorum allah kismet ederse insallah! kalbini ferah tut illaki eskiyi hatirlarsin ama başka seyler düşün bak sanada süpriz olacak insaallah En cok sabah namazlarindan sonra ettigim dua Rabbim dualarimin kabulunu engelleyen tüm gunahlarimi sen affet aminn amin amin hep boyle ederdim Rabbim isteyen herkese insaallah insaallah cansucum sanada nasip etsin saglikla kucagina alirsin insallah amin amin amin

canım benm gebelik belirtim olmuştu yoğun şekilde aynn hamileliğimdeki gibi kasıkağrım mide bulantım ve 2 hamileliğimdede yıllarca yemesem aklıma gelemeyecek şeyler canım istedi
1 gün sürdü belirtlrm yoğun şeklde sonra birden bıçakigbi kesilmişti özelliklede kasık ağrımdan bildim gerilerek ağrıyor farklı bir aağrı hayatımda 2.kez yaşadım bu ağrıyı aynı aşılamamın 15.günü ve yumurtlamamn 15.günü budamı tesadüf
belirtilerimden 3 gün sonra test yaptırdım değer çoktan düşmüştü zaten kanamamdanda anladım 11 gün sürdü kesik kanı gibi kıpkırmızı başladı küçük parçalar geldi benm reglm ilaçsız olmaz oda 3 gün az az kahverengi olur biter vücudumu tanıdığımdan 100de yüz emindim hamile olduğumdan kimyasalgebelik olduğundan oyüzden eminim çarşamba değilde pazartesi gitseydim testte düşükte olsa değerim çıkacaktı pazar günü belirtilerimden okadar emin oldumki ağladım resmen hamileyim diye ama pazartesi kasıkağrım vs hiçbişey kalmamıştı içime sıkıntısı düşmüştü rüyasınıda görmüştüm zaten ilk düşüğümden önce gördüğüm rüyanın aynısını gördüm
kendi vücudumu okadar iyi tanıyorumki keşke kimyasal olmasaydı en azından 3.cede aynısı oalcak korkum olmazdı ben emin olmasam neden kendime böyle bir acıyı yakıştırayımki
zaten erken gebelik testinde 2.çizgi silik çıkmıştı kendim bunu uydurmuyorum yani tek suçum teste erken gitmemem oldu yoksa ispatım o test olurdu 1.3 çıktığı için kimyasal gebelik demiyorum zaten ben
Canim benim yanlış anlama kimse kendine yakistiramaz böyle bir şeyi bende aynı şeyleri yaşadım ki 8 haftalık o kanama o gün kürtaj sonrası çok başka bişey.. ben dk öyle diyince benimde 3 çıktı sonra 0 düştü 2 sonra benim daha kanamam başlamadı ben bundan yola çıkarak söyledim sadece

Olmadı canım yine olmadı gördüm yine kırmızıları nasip te olmadımı olmuyo işte ne kadar istesekte boş 2.aşılamada hüsran yapacak bişey. Yok içim yine bomboş ağlamaktan başka bişey yapamadım Allahım ne olur tez zamanda nasip et ya rabbim :KK43::KK14::mad:
canım benim seni teselli edecek hiç bişe yok biliyorum ama güçlü ve sabırlı olmamız lazım Rabbim inş. fazla bekletmeden bebeğini nasip eder o_Oo_Oo_O

Olmadı canım yine olmadı gördüm yine kırmızıları nasip te olmadımı olmuyo işte ne kadar istesekte boş 2.aşılamada hüsran yapacak bişey. Yok içim yine bomboş ağlamaktan başka bişey yapamadım Allahım ne olur tez zamanda nasip et ya rabbim :KK43::KK14::mad:

Allah yardımcımız olsun cnm hepimiz aynı durumdayız dua etmekten baska caremiz yok .insan ne diyeceginide bilmiyor .Rabbim kucaklarımızı doldursun inşllah

kızzzz cadııııııı kaç kez yazdım ben sana burdann nerdesın özledim seni diye hiç cvb vermedin küstüm sana...şaka bi yanaaa nerelerdesinnnnn kayıplara karıştın kuzum yaaaaa :KK70:
canııım benm bn grmyodumkı grnce bakıp ckıyodum oyuzden grmemışimdr kusra bkma bebişşş:KK50:grmyodum cnm bı sure kafam daglsın dyeee ama ynee yokk:KK45:

X