infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Benimkide bir sinir haliyle oldu canim 3. Asilama grisimiydi serphne kullndim 4 yumurtan var dedi menogon basla 3 tane dedi vurul kontrole gel dedi ne vuruldum nede dr kontrl gittim..inslhhh canim Allah razi olsun.. Rabbim hepimize hayirlisi ile versin..
Ee catladimi şimdi yum. Ne guzel senin oluyo 4 tane birden maşallah kıscem benim ilk bitane oldu dahada yok :KK12:

yok ben klomen filan o konulara o kadar cahilim ki şu an maalesef..o yüzden detay istedim senden..Anladım canım. Bana doktor yolu gözüktü tüm testleri yaptırmam için ama hazır değilim hayatımda hiç kadın doğuma gitmedim pöfffff
Kuzum senin problemin neydi ah kadın doğuma gitmek hepimizi öldürüyoooo

bu bizim tosuncuk

aynen bende öyle dedim düne kadar ağlıordu olmyor diye şimdide istemezgibi konuşuyor dedim çok kızdım ama aldırmayı düşümüyor asla anneme diyomuş bana vereceğine cansuya verseydi keşke diyomuş rabbim çok büüyk zmaanı gelince biz istemesekte nasipedecek ama sabredemiyoruz işte

bu şekilde konuşmasıda çok yalnış.. sen allahtan dahamı ıyı bıleceksınde bana vereceğine cansuya versın dıyor..çok cahıl insanlarız allahım bızı affetsın selamet versın..bu gibi cahil insanların diline düşürmesin inşallah :KK43:

Yaptım sonundaaaaa:KK49:

hadii gözünnn aydınn cnm.

günaydın cnm iiyim sen nasılsın :KK68::KK68::KK68:

iyiyim abla sağol sabah gıttım kan verdım prolaktınıme baktırıyorum yıne inşallah düşmüştür ..
sen nasılsın oğlun nsl oldu

bu şekilde konuşmasıda çok yalnış.. sen allahtan dahamı ıyı bıleceksınde bana vereceğine cansuya versın dıyor..çok cahıl insanlarız allahım bızı affetsın selamet versın..bu gibi cahil insanların diline düşürmesin inşallah :KK43:

hadii gözünnn aydınn cnm.

iyiyim abla sağol sabah gıttım kan verdım prolaktınıme baktırıyorum yıne inşallah düşmüştür ..
sen nasılsın oğlun nsl oldu
bende iiyim canım soğan kürüne başladım bu sabah oğlumunda kontrolu var bugün bakalım ne dicek doktorumuz

inş. düşmüştür seninkide ilaç kullandın mı düşmesi için

bende iiyim canım soğan kürüne başladım bu sabah oğlumunda kontrolu var bugün bakalım ne dicek doktorumuz

inş. düşmüştür seninkide ilaç kullandın mı düşmesi için

ahh bende içebilsem keşke soğan suyunu mıdem almıor bı turlu..,inşallah şifa olsun sana abla..
kontrolunuz ıyı geçer inşallah ne kadar kalıcak alçıda..ilaç kullandım ben ewt bakalım ne durumda 37 di

ahh bende içebilsem keşke soğan suyunu mıdem almıor bı turlu..,inşallah şifa olsun sana abla..
kontrolunuz ıyı geçer inşallah ne kadar kalıcak alçıda..ilaç kullandım ben ewt bakalım ne durumda 37 di
bende zor içtim ama içmeye çalışıcam hem iltihap içinde iyiymiş artık tam alçı yok yarım avrupa alçı diyolar üstünde sargı var ne kadar duracağı belli deil 55 gün falan demişlerdi daha 1 ay olmadı seninki baya yüksekmiş benimki 13,7 di prolaktin

zaten yüksek olması gebeliği engelliyomuş inş. seninkide düşerde bebişinde gelir :KK6::KK6::KK6:

bende zor içtim ama içmeye çalışıcam hem iltihap içinde iyiymiş artık tam alçı yok yarım avrupa alçı diyolar üstünde sargı var ne kadar duracağı belli deil 55 gün falan demişlerdi daha 1 ay olmadı seninki baya yüksekmiş benimki 13,7 di prolaktin

zaten yüksek olması gebeliği engelliyomuş inş. seninkide düşerde bebişinde gelir :KK6::KK6::KK6:

ne ıyıymış o alçı öyle..ewt sınır 25 bakalım sonuç ne çıkıcak

canım tabiki allahtan iyi bilemez ama kendince benim 2 tane var dmeiştir olmayan ben varım çevresinde oyüzden böyle söylemiştir iyiniyetinden bence cahilliğinden yada kötü niyetindne değil asla

Sagol canim Allah razi olsun..kullandim progestan 8 gun ikisindede verdi dr 2. De oksapar ignede verdi
8 gün derken canım aşılamanın kaçıncı günü başlamıştın ben ilşkiden 1 hafta sonra kullanmayı düşünüyorumda ondan sordum

8 gün derken canım aşılamanın kaçıncı günü başlamıştın ben ilşkiden 1 hafta sonra kullanmayı düşünüyorumda ondan sordum
Bn cok gunlere fln dikkat etmiyorum cnm dr ne derse ole yapiodum .. ynlisim olmasin asilamadan sonra 4. - 5. Gun gibi baslayip 8 gun sabh aksam ..bazende 5 gun sabh aksam veriyordu..

arkadaşlar yumurtlama akıntım başladı
hamile kalmayı çok istiyorum ama korkuyorum biryandanda yine kimyasal olacak düşecek diye sevinemiyorum yumurtladığıma aynı şeyler yaşanacak diye
zira rüyamda olumsuz şeyler gördüm yine daha önce düşük yapmadan önce gördüğüm rüyalar gibi offf hamile kalmaya tedavi olmaya korkuyorum resmen yine kaybedeceğim diye olmaması çok zor olupta kaybetmek dahada zor 2 kez yaşadım hala ruhum yaralı 3.cede çok dha kötü olurum çünkü tekrarlamasındna çok korkuyorum ne zormuş bir bebeğe sahip olabilmek kimine nefes alıpvermek kadar kolay olan bebek doğrmak neden bize bukadar zor :KK61::KK61::KK61::KK61:

X