infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

teşekkürler canım günaydın nasılsın ben erkenden adet oldum 19 veya 20 siydi düzenim değişt iyicene bitsinde hemen soğana başlıcam inş.

iyilik ne olsun canım ya semde iyisindir inşallah.... benimde bat bugün daha gelen giden yok..sanırım ikindiye mütakip gelirler..a

merhaba kızlar, ben 2 ameliyat ve 3 tüp bebek tedavisi gördükten sonra hiç gebelik yaşamadım. Bu ay tüp bebek tedavisine yeniden başlayacakken son anda eşimde kromozom bozukluğu old. öğrenip artık bu sevdadan vazgeçtik ve hayatımıza devam etme kararı aldık. buzdolabımda Kasım sonunda alınmış 10 adet Gonal F 450, 1 adet oviterelle ve 1 kutu lucrin var. isteyen beni arayabilir çok uygun bir ücretle kendisine veririm, 0 533 320 90 48

Fatih Sultan Mehmet Han Macunu tarifi

Malzemeleri

32 gram tarçın

32 gram karanfil

32 gram anasonu mısrı

16 gram kereviz tohumu

16 gram ud-ul kahr

32 gram fulful

32 gram kebabe

32 gram ısırgan otu

32 gram havuç tohumu

32 gram şalgam tohumu

32 gram turp tohumu

32 gram mastika sakızı

32 gram sinameki

32 gram ak günlük

32 gram üzerlik tohumu

32 gram acıbadem yağı

64 gram çörek otu

16 gram misk

192 gram şeker

2 ¼ kilo bal

Yapılışı

: Demir bir havanın içinde şekerle bütün baharat iyice dövülerek toz haline getirilir. Sonra bu toz 2 ¼ kilo saf balla iyice karıştırılır.

Tam 3 saat durup dinlenmeksizin işlenecek olan macun koyu bir kıvama getirilir. Bu macun sabahları ve akşamları aç karnına 19.2 gramlık yenilecek.. ama aktar bana sabah akşam bi tatlı kaşığı alın dedi. arısütü de verdi kürdana batırıp dil altı alın dedi.

DENEYEN VAR MI

Fatih Sultan Mehmet Macunu

İbrahim Saraçoğlu Zahide ile Yetiş Hayataprogramında osmanlı padişahlarından Fatih Sultan Mehmet için hazırlanan padişah macununun tarifini verdi.
Topkapı Sarayı arşivindeki bir yazıda her derde deva olan Fatih Sultan Mehmet Macunu için şu dizeler yazılıdır;

“ İşbu macun, padişah hazinesinden çıkmıştır ki Arap ve Acem hekimleri ittifakla Fatih Sultan Mehmet Han hazretlerine terkip edip yapmışlardır.
Cümleten nef”i budur ki bir kimse erlikten kalmış olsa, bir hatun doğurmasa veya bedeninde ne tür illetler varsa, kırksabah kırk akşam bu macunu yediği vakit 15-20 yaşında yiğit gibikadın ise çiçeği burnunda kız gibi olur.”

yok cnm yeni duyuyorum bunu bide şu 3 saat durmadan işlenecek kısmını anlamadım bu ölçüleri aktara söylesek hazırlar herhalde dimi

yok cnm yeni duyuyorum bunu bide şu 3 saat durmadan işlenecek kısmını anlamadım bu ölçüleri aktara söylesek hazırlar herhalde dimi
ya konuyu açan bayan aktarın numarasını da vermiş
Arslan baharat ist eminönünde. Turgay bey vqr çalışanı.. 0212 522 95 89....0212526 96 67.. şifa olsun bebeklere vesile olsun inşallah.eşinizlr birlikte yiyorsunuz.kullunılsn bal hakiki olursa iyi olur..bitlis balı kuşlanmoştı bende sağolsun yardımcı olmuştu turgsy bey..bir de adet biter bitmez yeniliyor..

daha cumartesi eminönündeydim daha önce görseydim alırdım

allahtan umut kesilmez canım rabbim gönlüne göre versin inşallah canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…