infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Ohaaa... cok afedersin canimda oha cidden..nasil sana boyle bir sey soyler yaaa terbiyesiz yaaa bunlarr..ya esler varya ahhh ahhh.. asil sorun esler.. saydirmayi deger vermeyi bilseler bole rahat konusamazlar gelinle..kaynana gorumce... pislikler...

E hadi diyelim canim gecn aykiler dokuldu gitti fln suan 4 yumurtam var ve buyumeleri icin ignemi vurulmuyorm.. yumurtanin 1 ini anck catlatr bunye 3 yumurta kalir bunlar basima inslh sikinti..cikarmaz..ofkeyle kalkan zararla oturur.. nolcak okuze bisey oldugu yok olan bize oluyor..

aynene cnm gurbet yetmiyor sanki de bide bu laflar bu dert dil sorunu bendede var sans ya ust uste gelmis cnm seni anliyorum ama en azindan seninkiler tr deymis bizimkinin aile burda komple benim hic kimsem yok burda birde 5 yildir hic tr ye gidemedim vatanndaslik alamiyorum senin varmi bi sorun kagitlarda birde bir tanidigim var hollandada istersen seni tanistirayim cok iyi bir abladir sana yardimci olur belki oky

Ohaaa... cok afedersin canimda oha cidden..nasil sana boyle bir sey soyler yaaa terbiyesiz yaaa bunlarr..ya esler varya ahhh ahhh.. asil sorun esler.. saydirmayi deger vermeyi bilseler bole rahat konusamazlar gelinle..kaynana gorumce... pislikler...
İşte hepsi aynı onun için artık takmıyorum bile çünkü çok üzüldüm çok Ağladım kafama bile takmıyorum artık

dogru haklisin bunlari dusunme biraz rahat birak sadece iki ay oluruna birak bak bi gelisme olur bence birde senin sorunda galiba erkek infertilitesiydi degilmi?Bak benim 6 yumurtam olusmustu bir keresinde 2 tanesi catlamamisti kist oldu bende korktum igne falan kullanmiyorum gitmiyorum kist yapiyor dedim annemde gitme gencsin bunyen mahfoldu dedi sogan kuru kullandim esim bana bak sorun seninmis kistin var cocuk ondan olmuyor falan dedi aklinca bana atiyor butun isi.bende hirs yaptim kalk kontrole gidecem bakalim ne diycek son kez dedim dktr hic bisey yok dedi benmi sana kist var demisim ya nasil olur icin temiz dedi yani sogandanda olabilir bilmiyorum ama yoktu kaybolmustu hemen .

Zaten uzakta olmaları çok iyi yok canım 3.5 yıldır burdayım iki defa gittim Türkiye'ye Hollanda oturumu aldım 1 senelik sonrada 5 senelik aldım ama dil problemi halan daha okula gidiyorum halam burda Arkadaşlarım var işte kimse aile gibi olmuyor tanışmak isterim canım ama benim eşim burda tanımadığı kimseyle görüşmemi istemiyor bütün arkadaşlarımı bilir Eşleriyle görüşüyoruz böyle işte canım senin niye kagıt problemin var

birde dusunsene yumurta catlama sorunu olan bir kisi gec yasta evlendiyse icinde bombaylami yasadi illaki onlar bir sekilde vucuttan atiliyordur allahin isine sual sorulmaz .bunlar kisir dongu icindeler ayni ayin gunese gunesin aya kavusamadigi gibi donuyor.yumurta catlamazsa kist yapiyor ama adetteki folikuller dokulunce onlarda dokuluyor cnm bu arada benim annem hemsirelik yapmisti daha onceden. ebe arkadaslari var demislerki ayseye syl yumurtalarda bir sorun varsa maydonoz kaynatip bir kutuya koysun uzerinde oturuyormus gibi dursun buhari butun icini temizliyormus dene istersen ben onuda denedim hani bir sorun varsa belki iyi gelir diye denedim.

ben geldigim sene 17 yasindaydim yasim yetmiyordu diye evlilik falan hic bir seye basvurmadim sonradanda hep problem oldu suan avukat tuttuk mahkemede demislerki madem evliligi gercekse niye cocugu yok bende butun raporlarimi yolladim sanki benim elimdemi ki....ikinci mahkemem belli degil henuz bakalim burdaki kanunlar biraz zorlasmis benim esim ve ailesi 2 yil icinde almislar oturumlarini ama ben alamiyorum sans iste.

Inşallah güzel haberler alırsın ve oturumunu alırsın canım gelip aileni görürsün bebişle birlikte

Inşallah güzel haberler alırsın ve oturumunu alırsın canım gelip aileni görürsün bebişle birlikte
Ammmmmiiiiiiiiiiinnnnnnnnnn insallah cnm hepimiz seviniriz insallaaahhhhh hadi sana iyi geceler yarin gorusmek uzere cnm by

Canım belki oda bi anlık sinirle söylemiştir erkekler bazen ağızlarından cıkana dikkat etmiyolar malesef sonra gönlünü almadımı çoçuk meselesine gelince ise eğer sıkıntı ondaysa uygun bi dillr anlat bence oda bilsin

gizmo canım ben tam bi kadın savunucusuyumdur..

git ez onu ez böcek gibi.. sana dediklerinin iki katını de ona. Yaptığı tam bi terbiyesizlik..Seninle çocuk için mi evlenmiş ki sana çocuğumuz senden olmuyor diyebilir hiçbir tedavi hiçbir sorun olup olmadığına bakmadan bu düpedüz aşağıllamaktır. Sende ona bende sorun yok ben gittim bak doktora sonucun ne olduğunu bile sormuyorsun bende sorun yokmuş diyeceksin bu tam anlamıyla nefs-i müdafaa .. Çok sinirlendim ya sen nasıl bilip bilmeden hüküm verirsin senden olmuyor diye. kayınvalidene de söyle doktora gittim sonuçlarım temiz çıktı de. başka birşey demene gerek yok. sen beni adam yerine koymayacaksın doktora gidip geldiğimde neyin varmış demeyeceksin birde ahkam keseceksin.KÜSÜP YATAĞA GİTMEYECEKSİN .. ONUN SANA YAPTIĞINI SENDE ONA YAPACAKSIN. TELEFONLA MI KONUŞUYOR. ERTESİ GÜN SENDE KONUŞ ... KENDİNİ Mİ GELİŞTİRİYOR SENDE GİT DİL KURSUNA YAZIL NE BİLİYİM ÜNVERSİTE OKUMADIYSAN HAZIRLAN BİTİRDİYSEN YÜKSEK LİSANS yap. çocuk çocuk diye aynı konu üzerinde durma. Az sigara iç vs. sigara içen insanların yarısından fazlasının çocuğu var bu kısıtlamayla olmaz.

Sen her zaman 1 seviye üstte olmak zorundasın ki ezilmeyesin.. İş hayatı başka birşey orada insanı öyle bir kıyaslıyorlar ki kocası ile karısı ile anlatamam. Sen çalışmıyorsan eğer bir işe gir. Dediğim gibi kendini geliştir. Okul oku dil öğren. Kimse bu şekilde davranamaz. Ezip başına kakamaz .. Bu söylediklerim saygısızlık değil eşe kayınvalideye kayınpedere.

canım sen nerelisin?

iyi yapmışssın canım soğan kürünü bende başlıcam kısmet olursa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…