infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

arkadaşlar merhaba
ben yeni katıldım.biraz takip ettim topiği.bende infertil biri olarak mücadele veriyorum.4. aşılamamda bugün itibariyle hüsranla sonuçlandı.üzgünüm.yorgunum................................
hoşgeldin canım aramıza inş. Rabbim en kısa zamanda nasip eder sana bebeğini

o ne bicim dktrmus cnm oyle birsey soylenirmi motive etmeliydi bence degistir memnun degilsen .birde cevremde tek tuple hamile kalanlar vardi cnm iki rahimlede hamile kalan bi arkadasimda var ayrica bir tupu tamamen tikali digeri yari tikali bir akrabam var doktor tup yapabilirsin demis birde ameliyatla acilabilir demis. sanada sifalar diliyorum rabbilden umit kesilmez.

cnm insallah bu sefer olur aramiza hosgeldin bizlerde ayni derten muzdaribiz.RABBIM GOZUMUZU YOLDA GONLUMUZU DE DARDA BIRAKMASIN SEVINDIRSIN

ne güzel,daha çook zamanın var
AAYY oyle demeyin daha beklemek istemiyorum 4 yili devirdik gurbetteyim bir bebisim olsa onla ugrasirim rahatlarim .cok istiyorum uzuluyorum eltilerim benimle yasit sayilirlar( biri 26. biri 24. biri 19 ) hepsinin cocuklari var ben onlarin hamileligine dogumlarina sahit oldum cok zor onlara belli edememek .

Bende bugun paristeydim kizlar doktorum cok olumlu konustu cok mutlu olduk ama peki asilamam neden tutmadi ki dedim.tutup dusuyo olabilir dedi ve hormon dengeleyici birde folik asit verdi hamile kalsanda kullan dedi.
Asilama sonrasi dogal hamile kalanlar var bir ay daha bekleyecegiz asilama denemiyoruz .igne ilac vermedi iki yumurtan olusmaya baslamis dedi. kist yok Rahim temiz spermler baya yukselmis keci boynuzuna devam et saglikli beslenin gerisi allaha kalmis dedi cok inancli bir bey. dosyami raporumu falan hazirlayin tup bebek yaptirmak istiyorum dedim .ocakta bi asilama tekrarlayacagiz

Ne kadar küçük evlenmişsin.Biliyorum beklemek zor ama şöyle düşün 35 yaşında bi kadının beklemesi mi 21 yaşında birinin mi? 35 ten sonra ihtimal gittikçe azalıyor..herkesin gönlüne göre versin allah ama üzme canını.Ne güzel gencecik bi anne olacaksın.Bence 20 yaşın altında anne olmak çok da doğru değil zaten.

Canım inşallah senin o kada ruzamaz en kısa zamanda bebişine kavuşursun etrafimizdaki insanlara gelince onlardan o kadar çokki bilerek ve isteyerek canımızı yakmak öyle hoşlarına gidiyorki bazen anlam veremiyorumnasil bu kadar bencil olabiliyorlar diye. Alışamıyorsun ama varlıklarına olabildiğince uzak durmaya çalışıyorum ben kalabalık ortamlarda

kanamam geçti çok şükür.ve sanırım yumurtlamaK üzereyim inşaallah kaçırmam gününü.öyle tabi canım ya yaşayan bilir ancak.allah büyük. çok az kaldı inanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…