infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Bİ MAKALEDEN ALDIM DENE İSTERSEN ;

Gebe kalamayan kadınlar bir tutam toz tarçın ve yarım tatlı kaşığı kestane balını gün boyunca bir sakızla çiğnediklerinde tükürükle karışarak yavaş yavaş emilerek etkili olmaktadır.

Amerika Maryland’de evli bir çiftin 14 yıldır çocuğu olmamış ve ümitlerini de kaybetmişlerdir. Bu uygulamalar kendilerine anlatılmış ve yukarıda belirtilen kürün uygulamasına başlandıktan birkaç ay sonra ikiz çocuklarının olacağı tespit edilmiştir.
sakız dışında bir yolu var mıdır ki ? sakız çiğneyemiyorum ben midem bulanıyor çok

insallah cnmmm amin insallahh ..
hepimizin psikolojileri alt üst malesef ..
zorlu bir imtihann buu ..
çok zor canım o haberleri duydukça içim bir coşuyor ne yapamlaıyım diyorum ne yapsam benm de olsa. o kadar özeniyorum o kadar yanıyorum ki sadece yaşayan anlar.

tm cnm eklerim ..
cnm ben 30 günde bir oluyordum ..
simdi bikac gün geciikiyo sadece ..
stres 1 numaralı etken malesef ..
kesinlikle öyle canım stres mahvediyor. benmde öyle 1 2 gün gecikmeyle başladı stres dedim geçen ay 7 gn gecikince yeter dedim bu ay rahatladım ama 2 gün erken olunca çok mutlu oldum

Kızlar bende sogan kürüne başladım bugun kaç gündür göbegimdeki dikiş izi çok agrıyor ve adet boyuncada şimdi de kasık ağrılarım var ve adetim çok şiddetli ve afedersiniz Parça parça geliyordu korktum ve adetimin 7. Günü sogan kürüne başladım ki içim temizlensin sizinde adetleriniz böyle oldu mu hiç

arkadaşlar merhaba
ben yeni katıldım.biraz takip ettim topiği.bende infertil biri olarak mücadele veriyorum.4. aşılamamda bugün itibariyle hüsranla sonuçlandı.üzgünüm.yorgunum................................

arkadaşlar merhaba
ben yeni katıldım.biraz takip ettim topiği.bende infertil biri olarak mücadele veriyorum.4. aşılamamda bugün itibariyle hüsranla sonuçlandı.üzgünüm.yorgunum................................
bizim topikte üzüntüye yer yokk ilk önce bunu kafanda atacaksın bu 1
ayrıca durmak yok yola devam ...

Kizlar naber. Sperm testinden anlayan varmi. Esimin sperm testinin resmini yolluyorum anlayan varsa yorum yapabilirmi. Teste morfoloji yazmiyor acaba neden. Kruger kriterlerine gore degerdirilmistir yaziyor.

Eklentiler

• IMG_20141217_161715.jpg
    IMG_20141217_161715.jpg
    71,5 KB · Görüntüleme: 73
Kızlar bende sogan kürüne başladım bugun kaç gündür göbegimdeki dikiş izi çok agrıyor ve adet boyuncada şimdi de kasık ağrılarım var ve adetim çok şiddetli ve afedersiniz Parça parça geliyordu korktum ve adetimin 7. Günü sogan kürüne başladım ki içim temizlensin sizinde adetleriniz böyle oldu mu hiç
bende adet olayım bitince başlıcam cnm en azından içimiz temizlenir :KK75::KK75::KK75:

X