infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

merhaba cnm hoşgeldin ağlama neden ağlıyosun bak en azından sorunun çözülmüş belkde hemen hamile kalırsın
inşaallah canım yaa.ama dr çok moralimi bozdu. bide sen doğum falan yapamazsın zaten çocuğun da olmaz dedi tek tüpüm tıkalı diye ve çok bağırdım diye. düşüncesiz şey canım okadar yanmasa ses çıkarırmıydım hiç benim durumumda olupta hamile kalan vardır inşaallah.stresten elim yüzüm yara içinde

inşallah dua edin ben böle cok umutlandım ya kesin negatif cıkcak ALLAHIM duamı geri cevirme rabbimmm cok heycanlıyım yaaa hep hcg0.38 cıkardı ilk defa 3.22 cıktı inşallah yükselirrr
inşallah hamişsindir de birinizden daha kurtuluruz şaka tabi ki..Rabbim gönlüne göre versin

bende ikiz isitiyorum da bir tane bile yeterr yaaaa gelsin artık duy sesimi rabbim (( okulda bu sene bebeği olan olana(( psikolojim çöktü

Bİ MAKALEDEN ALDIM DENE İSTERSEN ;

Gebe kalamayan kadınlar bir tutam toz tarçın ve yarım tatlı kaşığı kestane balını gün boyunca bir sakızla çiğnediklerinde tükürükle karışarak yavaş yavaş emilerek etkili olmaktadır.

Amerika Maryland’de evli bir çiftin 14 yıldır çocuğu olmamış ve ümitlerini de kaybetmişlerdir. Bu uygulamalar kendilerine anlatılmış ve yukarıda belirtilen kürün uygulamasına başlandıktan birkaç ay sonra ikiz çocuklarının olacağı tespit edilmiştir.

hayırlsı canım vardır vakti zmanı biraz daha sabır gerek belkide

bnde dr. la tartışmıştım ,çok acı çekmiştim seni çk ii anlıyorum canım ama merak etme bi arkadaşm aynı bizim gibi acılı hsg çektirmiş sonrada iki doğum yaptı önce normal sonra sezeryan tabiki en zoru hsg ydi diyo doğum bile daha kolay gelmiş düşün yani.... o acıyı drlar çekse görürüm bn onları ,boşuna bağırıyos sanki keyfimizden.. herkesin bünyesi bir değil birde uzman olunca işinde daha kolay olur diye düşünyrm .... sen kafanı 2 ay rahat bırak stres yapmama ya çalış kendini şartlandırma önemli günleri değerlendir soğan kürü yap tıkalıysa tüpleri açıyormuş bn yaptığım hamile kaldım şükür. inşallah doğal yollla hamiş kalırsın canım bırak o dr. da bnmde kanamm çok olmuştu bikaç güne geçer inşallah

banada yardım edermisiniz 3 yıldır bebeğim olmuor 1 başarısız aşılamam var ve bu ay klomen kullandım 8 aralıkta yumurta çatlatıldı . galiba 24 ARALIK REGL OLMALIYIMMM.. AMA HER ay olduğu gbi bu ayda umut dolu ve sabırsızım

birlikte başlayalım ya benim bat yarın kaçıncı gündü
soğan kürü kaçıncı gündü sırf içim temizlensin diye o pkomudur nedir varmı yokmu bilmiyorum biliyorsun geçen ay gidecektşm randevuya yetişeceğim diye ölüyordum bıraktım başlamadan dr işlerini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…