infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Inşaallah bitanemm rabbim yüzümüzü güldürsün. Ben hsg cektirsemmi acaba yaa apandist ameliyati olmustum bi yorumda yukarıda tikanabilir yazmış bi arkadaş aklıma geldi
ben bir kez cektirdim bu ay tekrarlamak istiyorum butun testleri yarin dktrumdan isteyecem abla bence dene faydasi var zarari yoktur bence sen gidicekmisin asilama falan denedinmi ?rndv aldinmi?

Adetin 11.gununde yani bittikten 3 gun sonra cektirdim. Enfeksiyon kapmiyim diye de rodin mi ne 7gunluk hap verdi. Iliski yap/yapma diye birsey soylenmedi. Dr umda bisey demedi bugun

Benimde bugün adetin 8. Günü bugun cekildim banada ilac verdi 2 gun kullan dedi ilacin üstünde antibiyotik yaziyor. Bu ay sıkı çalışın gebelik yüksek dedi. Bende 2 gun ilac icecem diye 2 gun sonra mi baslasam. Sen 7 gün sonrami basladin. Yoksa ilac bitincemi bebek denemelerine

eşimin de değerleri sınırda ama normal yolla olur diyo dr lar. şuan ankara da bi yere gitmeyi planlıyorum ismini vermem belki sorun olur ama dr mehmet erdem.artık daha bilgili kişilerle görüşmek tedavi olmak istiyorum. inanırmısın filme 500 lira verdik ama dr 5 dk bile dinlemedi bizi.hele o acı tarifsiz dua ederek girdim içeri ama masada allahım canımı al dedim. ne yapacağımı bilmiyorum. 2 ay sonra izne çıkcaz sonra iznimiz yok onun için 2 ay deneyim belki filmin faydası olmuştur olmazsa da 2 ay sonra aşılama yaptırıyım diyorum
merhaba canım bende adetimden sonra hsg cekilcem ahmet erdeme gideceğim çok duydum isimlerini inşallah olumlu sonuçlanır tedavilerimiz

bende pko luyum canım aslında bu rahatsızlığı ilerleten bizleriz
ben evlenince düzene giren adetimi stresten bozdum
28-30 günde bir olan adetlerim artık gitgide uzuyor
bu ay resmen 17 gün gecikti hiç bu kadar olmazdı oysaki
seninki de stresten gecikmiştir gebelik olmadığına eminsen civanperçemi iç sökülürsün

stres en büyük düsmanım malesef, elimde degilki .. offf o_O

bat 14 ocak canım listeye ekle benide. :KK43: sanırm o alt gruptan üste çıkamıcam hiç :KK43:((( bende de pko vardı canım bliyorsun adetm 31 gnde bir düzenliydi geçen yıl 33 e çıktı sonra 36 ya kadar çıktı geçen ay 41 oldu ben de artık pes ettim ilaca başladık metformin içeren glukophage 850 mg. bu ay yumurtladığımı hissettim zaten yumurtayı kaliteli hale getiriyormuş. 71 e kadar çıkmıştım aşılama sürecinde şimdi inanılmaz yememe ragmen 67 ye düştüm. 1 aydır kullanıyorum ve en güzeli adetim 34.gün oldu. 4 ayda düzenliyormuş niye daha önce vermed diye doktorlara kızdım hem kilo verdiriyor hem adeti düzenliyor hem hamileliğe etkisi var doktoruna bir danış derim. yazdıklarından okudum da pko ve adet sıkıntısı artmış sanırım

tm cnm eklerim ..
cnm ben 30 günde bir oluyordum ..
simdi bikac gün geciikiyo sadece ..
stres 1 numaralı etken malesef ..

Butun erkekler ayni olmak zorundami ya herseyle ugrasan ben kendini naza ceken ,yorulan ,"yeter seytan diyo olmazsa olmasin "diyen O .:KK62::KK62::KK11::KK62::KK62:bunlari anlamak zor vallah allah bizlere yardim etsin bol bol sabir versin guc versin sifa versin

bende ikiz isitiyorum da bir tane bile yeterr yaaaa gelsin artık duy sesimi rabbim :KK43:(( okulda bu sene bebeği olan olana:KK43:(( psikolojim çöktü

insallah cnmmm amin insallahh ..
hepimizin psikolojileri alt üst malesef ..
zorlu bir imtihann buu ..

Sende de mi hersey ayni? hormonlar vs? Ben calistigim icin isten izin alamiyorum dolayisiyla kesin sonuc istiyorum ,madem bu eziyete katlanacaz.. olsun bitsin bian once yasimiz gecmeden. 2 haftada yillik izin alirim rahat rahat gider gelirim..is arkadaslarima da duyurmak istemiyorum . Siz kac aydir deniyorsunyz? Biz 3 aydir tedavi goruyoruz 2 yildir da korunmuyoruz. Yasimiz 27, vakti gelmistir umarim..,
canım hemen hemen aynı benide yas 27 3yıldır evliyiz 2yıldır korunmuyoruz ve 2 yıldırda tedaviye gidip geliyoruz canım kullanmadığım ilaç kalmadı işte bu ay ikinci aşılamayı yaptık bakalım bekliyoz :KK43:

Benimde bugün adetin 8. Günü bugun cekildim banada ilac verdi 2 gun kullan dedi ilacin üstünde antibiyotik yaziyor. Bu ay sıkı çalışın gebelik yüksek dedi. Bende 2 gun ilac icecem diye 2 gun sonra mi baslasam. Sen 7 gün sonrami basladin. Yoksa ilac bitincemi bebek denemelerine
Himm onu bilmiyorum cnm. Ben Gectigimiz Cmt gunu ayin 13 unde hsg cektirdim, pazar denedik bitek.(ondan once bi hafta boyunca regl oldugum icin hic denemedik) bugun dr a film sonucu icin kntrole gittim yumurtalar catlamis dedi. Yani bu ayi boylelikle kapatmis bulunmaktayim. Iliski yapin da denmedi. subata kadar bostayim,sonrasinda tup bebek yaptircaz

Canım ben de 8.gun. Çektirmiştim ama bence heemn başlayın çalışmalara çünkü gebe kalma ihtimali yüksek oluyo filmden sonra ilaç zaten sıkıntı yaratmaz yani doktorum öyle demişti bana

:nazar::emir_bebek: Bismilllahirrahmanirrahimmm :nazar::emir_bebek:
ALLAHım ! Bu Mübarek Cuma; Günü Hürmetine,Bizi Sevdiğin Kullar arasına kat ..
Bizi Çok Sabreden,Çok Şükreden Kullarından eyle ..
Ömrümüz Sevdiğin,Razı olacağıın işlerle;amellerle Geçsin ..
Sıhhat ve Afiyette Daim Eyle ..
Sevdiklerimizi Bize Bağışla ...
Bizlere hayırlı evlat nasip eyle ...

:KK68::KK68::KK68: Aminnnnnn :KK68::KK68::KK68:

:KK31::KK31::KK37::KK37::KK31::KK31:

___________İnşallah bu ay hamiş kalırız emiii____________

İsim **************** bat ********************** durum

1.)nrycck25 ***** :rolleyes: ******* ilk 1. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
2).hayyee ****** :rolleyes: ******* 2.hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
3.)Brownim ******* :rolleyes: ******* 3. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
4.) isyaann ******:rolleyes: ******* 4. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
5.)edebineedebine **** :rolleyes: **** 5. hamisimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
6.) hatibiiii ********:rolleyes: ******* 6. hamisimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
7.)CrystalDoll ****** :rolleyes:******* 7.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
8.)sadiye20 ******* :rolleyes: ******* 8.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
9.) blackcinder ******:rolleyes: ******* 9.hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
10.) 33meleğim 33******:rolleyes: **** 10.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
11.) volimm *********:rolleyes:******** 11.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
12.)hicran4242 ****** :rolleyes: ****** 12.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
13.) liili 88 ****** :rolleyes: ******** 13.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
14.) pınar45 ******* :rolleyes: ********* 14.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
15.)sewda 22 ****** :rolleyes: ******** 15 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
16.) nurdamla ****** :rolleyes: ******** 16 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
17.) spawns ****** :rolleyes: ******** 17 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
18 )scarfaceislove ****:rolleyes: ****** 18 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
19) vitae *********:rolleyes: ******* 19. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
20)benimaskpastam ***:rolleyes: ***** 20. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
21) haddibe ********* :rolleyes:******* 21.hamisimiz :KK9: :nazar::emir_bebek:
22)amasias ********* :rolleyes: ******* 22.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:

23)nurbanuu *********** :rolleyes: ************ 23.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
24) ikkese *********** :rolleyes: ************ 24.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
25)angelandsure ******** :rolleyes: ******** 25. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
26)hafizekbr ********** :rolleyes: ************ 26. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
27)beyazzambak94******* :rolleyes: *********** 27. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:

28)nea **************** :rolleyes: ************ 28. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
29)nihal3575 ********** :rolleyes: ************ 29. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:

delfn ********** :KK39: ********** 12 aralık beklemede:KK68:

birsenimmm ******** :KK39: ******** 13 aralık beklemede:KK68:
yasy ********** :KK39: ********** 13 aralık beklemede:KK68:
Eses07 ******** :KK39: ******** 14 aralık beklemede :KK68:
hoppacuppa ******** :KK39: ****** 14 aralık beklemede:KK68:
Bukeetbuket ******** :KK39:******* 14 Aralık beklemede :KK68:
kahve_delisi ******* :KK39: ******* 15 aralık beklemede :KK68:
kivikusu ********* :KK39:********* 15 aralık beklemede :KK68:
Asi8189 ******** :KK39: ******* 17 Aralık beklemede:KK68:
istanbulunsultani **** :KK39: ***** 18 Aralık beklemede:KK68:
ECEM8736 ********* :KK39: ******** 25aralık beklemede:KK68:
hijyenik ********** :KK39: ******** 26 aralık beklemede :KK68:
zahidem70 ********* :KK39: ******** 26 aralık beklemede:KK68:
adanamerkez ******** :KK39: ****** 27 aralık beklemede :KK68:
kedicik61 **********:KK39: *********27 aralık beklemede :KK68:
gizmo28_pkos ******** :KK39:******** 27 aralık beklemede:KK68:
arzum91107 ******** :KK39: ******** 27 aralık beklemede:KK68:
cemrecinar ********* :KK39: ******* 27 aralık beklemede :KK68:
kelebekk47 *********:KK39: ******* 29 aralık beklemede :KK68:
mrtly ********** :KK39: ******* 30 aralık beklemede :KK68:
Elaaaam ******* :KK39: ********* 30 aralık beklemede:KK68:
kanaryamm ******** :KK39: ********* 3 ocak beklemede :KK68:
vigoroso ***********:KK39:********** 4 ocak beklemede:KK68:
AYSHE9388 ******* :KK39: ******** 4 ocak beklemede :KK68:
Vigoroso ******** :KK39: *********** 4 ocak beklemede :KK68:
sndz ***********:KK39:********** 12 ocak beklemede:KK68:
umuttttt ********** :KK39: ******* 14 ocak beklemede :KK68:
04ayse ********** :KK39: ******* 15 ocak beklemede :KK68:
ebe88 ***********:KK39: *********** umutla beklemede:KK68:
Krizantem ********** :KK39: ********* umutla beklemede :KK68:
Bitirimm ********* :KK39: ******** umutla beklemede :KK68:
anotomi ********** :KK39: ******** umutla beklemede:KK68:
Sevva7 ********** :KK39: ********* umutla beklemede:KK68:
twety23 ******** :KK39: ********** umutla beklemede :KK68:
sykapusuz ******** :KK39: ********** umutla beklemede:KK68:
kardelennn ********* :KK39: ******** umutla beklemede:KK68:
aclya *********** :KK39: *********** umutla beklemede:KK68:
deniz1988 ********* :KK39: ********** umutla beklemede:KK68:
2020 ********** :KK39:************ umutla beklemede:KK68:
cananu **********:KK39: ********** umutla beklemede :KK68:

papatyamm_3474 ****** :KK39: ****** umutla beklemede:KK68:
zeyepxx ******** :KK39: ******** umutla beklemede :KK68:
yasmin5846 ******** :KK39:******* umutla beklemede:KK68:
gulucukgs ********* :KK39: ****** umutla beklemede:KK68:
zeynephatun *********:KK39:******** umutla beklemede:KK68:
nymph26 ********** :KK39:******** umutla beklemede:KK68:
missaqua ******** :KK39: ********** umutla beklemede:KK68:
pamuksekerim23 *******:KK39:****** umutla beklemede:KK68:
semus06 ******** :KK39:********** umutla beklemede :KK68:

:KK37: inşallahh listemiz uğurlu gelir de,bu ay hamiş kalırız listemize eklenmek isteyenler mesaj atabilirler :KK31:

canım hemen hemen aynı benide yas 27 3yıldır evliyiz 2yıldır korunmuyoruz ve 2 yıldırda tedaviye gidip geliyoruz canım kullanmadığım ilaç kalmadı işte bu ay ikinci aşılamayı yaptık bakalım bekliyoz :KK43:
Himm biz
Takibimdesinn :KK66: ben 3aydir klomen tedavisi goruyorum. Senin 2 yıl olmus, benim de 3_5 yıl surerse peki ;( insan psikolojik olarak da yipraniyor zamanla. Gecen gun ewli arkadasimiz diyo cocuk yapsaniza siz,niye yapmiosunuz kira vs de vermiyosunuz dio.. siz yapsaniza istiosunuz madem dedim, aaa once siz ewlendiniz diyo. Dedim 6 ayla bisey olmaz,isteyen hemen yapsin diyerek kapattim konuyu. Boyle sacmalik da gormedim yahu :KK66:

X