infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Canım ben de 8.gun. Çektirmiştim ama bence heemn başlayın çalışmalara çünkü gebe kalma ihtimali yüksek oluyo filmden sonra ilaç zaten sıkıntı yaratmaz yani doktorum öyle demişti bana

Anladim canim ilacin ustunde antibiyotik yaziyorda acaba bir engel teşkil edermi diye aklima geldi sizlere sorayim dedim zaten daha 8. Gunumdeyim. Bugun hsg den sonra ara ara kasik agrim oluyor yarinida bir atlatayim ins. Baslariz artik denemelere. Cok sıkıldım cok bunaldim. Gercekten erkekler bu kadar takmiyor ya.

delfn ********** :KK39: ********** 12 aralık beklemede:KK68:
birsenimmm ******** :KK39: ******** 13 aralık beklemede:KK68:
yasy ********** :KK39: ********** 13 aralık beklemede:KK68:
Eses07 ******** :KK39: ******** 14 aralık beklemede :KK68:
hoppacuppa ******** :KK39: ****** 14 aralık beklemede:KK68:
Bukeetbuket ******** :KK39:******* 14 Aralık beklemede :KK68:
kahve_delisi ******* :KK39: ******* 15 aralık beklemede :KK68:
kivikusu ********* :KK39:********* 15 aralık beklemede :KK68:
Asi8189 ******** :KK39: ******* 17 Aralık beklemede:KK68:

:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

ewet cnm haklisin benimde5 yil oldu bende ugrasiyorum hemde gurbette cok zorluk cekiyorum 5 yildir ailemi hic gormedim herkes zorluk cekiyor beterin beteri var bunada sabir biraz cnm rabbim bizi siniyor sukur ediyorum.kistler her kadinda oluyor en fazla 3 adet doneminde temizleniyor takma cnm sureci hepimiz yasiyoruz bebegim oluruna birak iyi yapiyosun bende kisti dusunerek tedaviyi birer ay ara vererek gidiyorum.bugun adet oldum yarin rndvum var bakalim asilama yapicakmiyiz bilmiyorum hayirlisi olsun kus gibiyim dun sancidan boguluyordum saglik cok onemli ya
Canim oyle sallama bn sana sole solim benim ablam ebe.. bu isi dr kdr olmasada cok iyi bilio ve bu aksam konustum 4 ymurtam var catlatma ignesi olmzsam nolur vuct onlari yok edermi dedim catlarlar mi... bi bayanin vucdu 1 en fazla 2 yumurta icin nadir catlatma fln..ilac kullanip fazla yumurta oldugunda catlamayabilir kiste donebilir ve Allah korusun o kistler tupleri tikayabilir ve bidaha hic yumurtlamamaya kdr gidebilio dedi...bnce bunu aklinda tut o kdr basit degil bu islerin dr kontrolunde gercklesmesi gerekio bn her ay tahlil yaptiriom.. dikat et kendine..

Butun erkekler ayni olmak zorundami ya herseyle ugrasan ben kendini naza ceken ,yorulan ,"yeter seytan diyo olmazsa olmasin "diyen O .:KK62::KK62::KK11::KK62::KK62:bunlari anlamak zor vallah allah bizlere yardim etsin bol bol sabir versin guc versin sifa versin
Ayyyyyyy....
aynen yaaa yok bn erknden niye ignemi vurdurmamisim...okuz.... bn zaten 6 yi gecerkn eve gelebilmisim.. igne evde ..bn yillardr dr kapisindayim adam bi igne vurdurmk icin hast gotrmeye solenio...buna Allah tabi cocuk vermez.....

Arkadaşlar.. küçük bi ihtimal da olsa doğal yolla hamile kalmış olabilir miyim :cry:

29.12. bat iki gündür karnimin en alt tarafındao_O kasılmam oluyor ve o en alt taraf sertleşti
inşallah hamişsindir canım benimm inş bize mijdeli haberler verirsin canım benimmm küçükte olsa bizim için öyle ihtimaller var vee imkansız değil canımmm inş hayır haber alırsın

Canim oyle sallama bn sana sole solim benim ablam ebe.. bu isi dr kdr olmasada cok iyi bilio ve bu aksam konustum 4 ymurtam var catlatma ignesi olmzsam nolur vuct onlari yok edermi dedim catlarlar mi... bi bayanin vucdu 1 en fazla 2 yumurta icin nadir catlatma fln..ilac kullanip fazla yumurta oldugunda catlamayabilir kiste donebilir ve Allah korusun o kistler tupleri tikayabilir ve bidaha hic yumurtlamamaya kdr gidebilio dedi...bnce bunu aklinda tut o kdr basit degil bu islerin dr kontrolunde gercklesmesi gerekio bn her ay tahlil yaptiriom.. dikat et kendine..
bunlari biliyorum dktrmumada guveniyorum benim hic oyle sorunlarim olmadi sadece bir kez dediki kucuk kist yapabilir korkma adet olunca dokulur sonra bakariz buyume ihtimali varsa o ay ara veriyoruz cnm oyle yani kafama gore zaten bisey yapamam recetesiz igne ilac alinmiyorki ...sadece seni motive etmeye calisiyorum sen nasil istersen oyle yap mucizene kavus kimseyi tanimiyorum burda dert ortagiyiz bilgi ve meraklarimizi paylasiyoruz isine karismiyorum nolur yanlis anlama

delfn ********** :KK39: ********** 12 aralık beklemede:KK68:
birsenimmm ******** :KK39: ******** 13 aralık beklemede:KK68:
yasy ********** :KK39: ********** 13 aralık beklemede:KK68:
Eses07 ******** :KK39: ******** 14 aralık beklemede :KK68:
hoppacuppa ******** :KK39: ****** 14 aralık beklemede:KK68:
Bukeetbuket ******** :KK39:******* 14 Aralık beklemede :KK68:
kahve_delisi ******* :KK39: ******* 15 aralık beklemede :KK68:
kivikusu ********* :KK39:********* 15 aralık beklemede :KK68:
Asi8189 ******** :KK39: ******* 17 Aralık beklemede:KK68:

:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:
yasy hastalanmis ayni gunde kirmizi kart yedik

X