infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

kıscelerimmmmm sonucumu aldım beta hcg 3.22 yarın testi tekrarlıycaz dr normalde bu buda negatif sayılır yani 0 ila 5 arasında cıkan sonuclar negatif sayılıyomus umut vermiyorum dedi ama yarın tekrarlayalım bana dua edin ne olur degerim yukselsin en 5 hamiş sayılıyomu ALLAHIM duamı geri cevirme ne olur yarın burda hamileyimmmmmm diye bagırayım ne olurrrrrrrr :KK43:

kıscelerimmmmm sonucumu aldım beta hcg 3.22 yarın testi tekrarlıycaz dr normalde bu buda negatif sayılır yani 0 ila 5 arasında cıkan sonuclar negatif sayılıyomus umut vermiyorum dedi ama yarın tekrarlayalım bana dua edin ne olur degerim yukselsin en 5 hamiş sayılıyomu ALLAHIM duamı geri cevirme ne olur yarın burda hamileyimmmmmm diye bagırayım ne olurrrrrrrr :KK43:
yazdığını görmeden sormuşum canım...inşallah yükselir moralini yüksek tut...iyi dileklerim seninle

nihal3575 hamile misin? listede adını gördüm,ben kaçırmışım hamileliğini..çok sevindim gözün aydın
kuzuuummmm yok daha hamile degilimmm hcg en az 5 ve üstü polması gerekiyomus benim hcg 3.22 cıktı yarın testi tekrarlıycaz dr umutlanma dedi inşlh hamişimdirr

aayyy cnm hayirlisi olsun insallah degerin yukselir hamileligini aciklarsin yarin inssaaaalllllh izmire bir bebis gelsin
ayyyy kuzummmm inşallah cok heycanlıyım cok umutluyummm ama yarın bu kadar sevinçliyken yarın olumsuz sonuc almaktan korkuyorum bugun gecikmenin 6 günü ALLAHIM ne olur degerim yukselsin sen duamı geri cevirme

inş. canım değerin yükselir :KK36::KK36::KK36:

CCanim moralini yüksek tut ins. Yükselmiştir. Dualarim seninle rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin. Bende bugün hsg cekildim ins. Rabbim bu ay hsg yi vesile kilar ve gelir mucizem. Dua eder dua beklerim. Rabbim birbirimize yaptigimiz dualarimizida kabul eder ins.

selam canım , bende 1.ağustos da hgs çekildim , ama dokturum bana antibiyotik falan bir şey vermedi , kistim var , tüplerde sıkıntı var mı diye çekmişti ama , buralarda okuduğum kadarı ile artıyormuş şans ama kısmet rabbim hayırlısını versin insallah sanada biz bekleyenlere de
bilmiyorum canim bana antibiyotik verdi 2 gun kullan sabah aksam dedi enfeksiyon riskine karsi dedi. Ins. Rabbim hepimize hayirli saglikli imanli evlatlar nasip etsin. Aminnn

patlamak üzere gibiyim , oldum olcam ..
hiç uyuyamadım dün gece basım,karnım agrıyor ..
pko derken doktor haklıydı sanırım ..
cünkü ben eskiden 30 günde olurdum ,
simdi artık 35 günde bir adet oluyorum artık ..
çok kahve tüketimi adet düzensizliği yaparmı ki ?
kızlarrr ..
bende pko luyum canım aslında bu rahatsızlığı ilerleten bizleriz
ben evlenince düzene giren adetimi stresten bozdum
28-30 günde bir olan adetlerim artık gitgide uzuyor
bu ay resmen 17 gün gecikti hiç bu kadar olmazdı oysaki
seninki de stresten gecikmiştir gebelik olmadığına eminsen civanperçemi iç sökülürsün

Kizlar hsg den sonra doktor calismayi sıkı tutun bu ay dedi. Bugun adetimin 8. Günü. Doktor 12 saat arayla toplam 4 tane antibiyotik icsen yeterli dedi. Bu aksam 2. ciyi icecem ilacin. Yarin biter yani ilac icme. Antibiyotik ten ne kadar sonra denemeye başlamalıyız acaba ilacin etkisi kac gün sürer bilginiz var mi. Yada enfeksiyon falan olmasin diye 1 yada 2 tane fazladan antibiyotik mi icsem. Ne dersiniz. Hsg cekilenler siz nasil yaptiniz o ay.

CCanim moralini yüksek tut ins. Yükselmiştir. Dualarim seninle rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin. Bende bugün hsg cekildim ins. Rabbim bu ay hsg yi vesile kilar ve gelir mucizem. Dua eder dua beklerim. Rabbim birbirimize yaptigimiz dualarimizida kabul eder ins.
aminnnnn insallahhhh canımmmm benimmmm kız bu bilgisayardan surat ifadesiii koyamıyom ama o kadar mutlu okadar heycanlıyım ki böle göbek atasımm varr

inşallah dua edin ben böle cok umutlandım ya kesin negatif cıkcak ALLAHIM duamı geri cevirme rabbimmm cok heycanlıyım yaaa hep hcg0.38 cıkardı ilk defa 3.22 cıktı inşallah yükselirrr
canım bir arkadaşın 4 çıkmıştı doktor ümitlenme demişti şimdi bebei 1 yaşında

X