infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

patlamak üzere gibiyim , oldum olcam ..
hiç uyuyamadım dün gece basım,karnım agrıyor ..
pko derken doktor haklıydı sanırım ..
cünkü ben eskiden 30 günde olurdum ,
simdi artık 35 günde bir adet oluyorum artık ..
çok kahve tüketimi adet düzensizliği yaparmı ki ?
kızlarrr ..

aaayyyy cok haklisin ya ben onuda yapamiyorum kiymetini bilin aileniz yaninizdaymis super doya doya gidiyosundur
aynen gidiyorum hatta haftanın 2 günü kalıyoruz eşim sağolsun oda kalıyor benle (isterse kalmasın kafasını kırarım) insan ama doyamıyo 4 gün üst üste kalsamda sabahı özlüyorum annemi babamı

stres yapar kahve yapsa ben hergün işyerinde 4 bardak içiyorum benim bat şaşmaz..kişiye göre de değişebilir tabi..

cnm dun okudum bayanlarda kahve iyi degilmis ama sen bilirsin biz esimle tedaviye basladigimizdan beri evimize sigara. Gazli icecekler .kahve almiyoruz sadece esim aksamlari cafede bir sert kahve icip gelir oda burda duydum sperm hizi icin iciyor birde cerez corek otu baharat karisimi yaptim burdan aldigim tarifler fayda verir insallah

doktorum alakası yok dedi ...
kahve tüketiyorum çok ben ..
Türk kahvesi ..

siz baya baya sağlıklı hayat yaşıyorsunuz ne zamandır istiyorsunuz bebiş

bizde kola içmiyoruz artık ..
sigara zaten kullanmıyoruz hiç ..
kahve & çay içiyoruz ..

ağustos ayında evlenen 18 yasındaki kardeşim hamile ..
cinsiyetini öğrenmiş az önce aradı erkekmiş ..
hayirlisi olsun cnm allah sanada nasip etsin insallah olucak zamani var icindeki hisleri anliyorum benimde annem hamile kalmisti ben iki yillik evliyken tedavilere giderken sok olduk kadin 36 sinda yanlislikla hamile kaldi hemde asla tedavisiz hamile kalamiyordu annem bendede 3 yil tedavi gormus veeeee ben gelmisim ayyy cok tatliymisim kiz ben cok sevilirdim ya

amin cnm ..
annen 36 yasındamı ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…