infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

meyvesiz ağacın dibinde oturulmaz dedi ,:KK57::KK57:
bugün gelen bi misafir kadın , bayağaaa ağladım .. :KK61::KK61:
çok yoruldum , çok üzülüyorum .. :cry::cry:
Allahım gözyaslarımı gör ve duamı kabul eyle .. :KK61::KK61:
hayırlısı ile evlat nasip eyle rabbim .. :KK43::KK43:
ele güne rezil etme :KK43: :KK61::KK61::KK61:
Allahım evlat hasreyitle bizi basbasa bırakma :KK42::KK42::KK42:
kıscem o kadın neden öle dedi ben insanları anlamıyorum ya acaba onlar evlat acısıyla sınansaydı neler olurdu ALLAHIM sen büyüksün insanlara merhamet ver bizede mucizelerimizi bagısla RAABİM bize bunlara dayanacak güç ver isyana düsürme bizleri sen bizi bizden icimizi bizden daha iy bilirsin mucizelerimizi bize bagışla

kıscem o kadın neden öle dedi ben insanları anlamıyorum ya acaba onlar evlat acısıyla sınansaydı neler olurdu ALLAHIM sen büyüksün insanlara merhamet ver bizede mucizelerimizi bagısla RAABİM bize bunlara dayanacak güç ver isyana düsürme bizleri sen bizi bizden icimizi bizden daha iy bilirsin mucizelerimizi bize bagışla

cahillik ve bencilligine vuruorum cnm dünden beri basım agrıor .. :KK1:
sen naptın cnm ? _ aminn cnmmmmmm nihalcim saolasın ..
:KK19::KK60:

amin cnm darısı basımıza..
sükür cnm kırmızıları bekliorm ..
sen nasılsın :)
:KK69::KK75::KK72:

kötüyüm aslında , çikolata kisti sahibi oldu , 8 cm boyunda 6 aydır acılar içerisindeyim , ameliyat olacağım , adetimin
bitmesini bekliyorum , laparoskopi den sonra % 50 artıyormuş hamile kalma şansı , okuduklarım ve doktorumun söylediğine göre , tedirginlerdeyim

kötüyüm aslında , çikolata kisti sahibi oldu , 8 cm boyunda 6 aydır acılar içerisindeyim , ameliyat olacağım , adetimin
bitmesini bekliyorum , laparoskopi den sonra % 50 artıyormuş hamile kalma şansı , okuduklarım ve doktorumun söylediğine göre , tedirginlerdeyim

cikolata kisti bircok kadında var ..
üzülme cnm , insallah bizlerede nasip olur o duygu ..

anladım. evet çalışıyorum gördüğün gibi masa başında durunca :KK70: çalışmak denirse bence birşeylerle oyalanman lazım .. çok erken bebek için en azından benim için.burada ne işin var diyecek olursan eğer eşimle bir kere deneme yaptık olur olmaz sonrasında kendimi belirtiler nedir diye bakarken burada buldum.ben pek takmıyorum .tek istediğim yaz gelince alaçatı ya fethiye ye tatile gitmek

anladım. evet çalışıyorum gördüğün gibi masa başında durunca :KK70: çalışmak denirse bence birşeylerle oyalanman lazım .. çok erken bebek için en azından benim için.burada ne işin var diyecek olursan eğer eşimle bir kere deneme yaptık olur olmaz sonrasında kendimi belirtiler nedir diye bakarken burada buldum.ben pek takmıyorum .tek istediğim yaz gelince alaçatı ya fethiye ye tatile gitmek

ne güzel cnm , sen daha yolun basındasın ..
umarım bizler kadar beklemezsin ..

annem 15 yasinda evlenmis 18 yasindayken beni dunyaya getirmis(kurban olurum ona) ve ben 17 yasinda evlendim annem 35 yasindaydi bir yil sonra bi baktim hastaneye beni tedaviye goturdu ben fransaya gelicektim annem bi gorun burda dil biliyorsun orda zorluk cekme dedi buuuummm benim icin gitmistik hastaneye iki fisi aldik annem odaya girdi adetinin geciktigini ve menopozdan suphelendigini soyledi doktor kizdi ne diyorsun yasin genc menopoz erken dedi bi baktim hemsire ultrason sonucunu kapida babama verdi gozunuz aydin esiniz hamile dedi:anneadayı: sok olduk simdi ben 3 yasinda sarisin mavi gozlu coook tatli bir kiz kardese sahibim cok sukur:nazar:

ben tatil bölgesinde yasayan sanslı insanlardanım .. :KK73:
tek noksanım evladım insallah o da gelir,mutlu olurum .. :emir_bebek:

evet şanslısın tek eksiğin bebiş o da gelir kısmetse takma kafana. Tek değerli olan kendinsin ilk önce kendine değer ver kendine özen göster ve kendini üzme..gerisi zaten hallolur

Kizlar hsg den sonra doktor calismayi sıkı tutun bu ay dedi. Bugun adetimin 8. Günü. Doktor 12 saat arayla toplam 4 tane antibiyotik icsen yeterli dedi. Bu aksam 2. ciyi icecem ilacin. Yarin biter yani ilac icme. Antibiyotik ten ne kadar sonra denemeye başlamalıyız acaba ilacin etkisi kac gün sürer bilginiz var mi. Yada enfeksiyon falan olmasin diye 1 yada 2 tane fazladan antibiyotik mi icsem. Ne dersiniz. Hsg cekilenler siz nasil yaptiniz o ay.

annem 15 yasinda evlenmis 18 yasindayken beni dunyaya getirmis(kurban olurum ona) ve ben 17 yasinda evlendim annem 35 yasindaydi bir yil sonra bi baktim hastaneye beni tedaviye goturdu ben fransaya gelicektim annem bi gorun burda dil biliyorsun orda zorluk cekme dedi buuuummm benim icin gitmistik hastaneye iki fisi aldik annem odaya girdi adetinin geciktigini ve menopozdan suphelendigini soyledi doktor kizdi ne diyorsun yasin genc menopoz erken dedi bi baktim hemsire ultrason sonucunu kapida babama verdi gozunuz aydin esiniz hamile dedi:anneadayı: sok olduk simdi ben 3 yasinda sarisin mavi gozlu coook tatli bir kiz kardese sahibim cok sukur:nazar:

ooyy masallah cnm , rabbimin verdigine hamdolsun ..
insallah darısı basımıza .. anneme dogur dedim dogurmadı ki ..
kardes candır , gerisi yalandır .. ne mutlu cnm benim ..
benim annem 18 de evlenmiş 20 de anne olmus ..
ben 20 de evlendim 24 yasındayım ins.olur benimde ..

siz baya baya sağlıklı hayat yaşıyorsunuz ne zamandır istiyorsunuz bebiş
cnm mecbur ikna edene kadar neler cektim bir bilsen ilk zamanlar gizli giderdim hastaneye.simdi kendisi kalkip guc iceren seyler aliyor yiyiyor hem saglik icin bebis icin sagolsun dktrum cok iyi sigarayi birakmassan tedavinizi yapmam dedi burda turk dktru bulmusken mecbur kaldi beyefendimiz sigaraya verdigimi bogazima vereyim diyor artik degistik teyzesiiiii yola geldi akillandi bizim koca kara oglan

X