infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Kızlar selam çok ilginç bişey oldu..topiklertin birinde ovulasyon testi ile hamileliğini öğrenenler olduğunu okmuştum.can sıkıntısından biraz da test yaptım ovulasyon testi ve 2. çizgi silik de olsa çıktı .yumujrtlamamaın üstünden 8-9 gün geçti ysa ki...hamile olabilir miyim ki? fikri olan var mı

selam cnm bende hamılelıgımı ovulasyon testı ıle ögrenmiştim ama inanmamıştım adetımı 2-3 gun kala test yapmıştım bende ıkıncı cızgı baya belırgın cıkmıstı adet gunume kadar devam ettım teste ıkı cızgı cıkıyyordu hep ben acaba yınemı yumurtluyorum dıye dusunurken bırden fenalastım baş dönmesinden ayakta duramıordum acıle gıttık hastaneyee bıngooooooo hamıle çıktım ama maalesef dusukle sonuclndı..,inşallah hamılesındır sende testın nsl çıktı 2. cızgı hep sılık cıkıyor belırgınse hamıle olma olasılıgın yuksek

ayy sağol canım yazdığın için..çok umutlanmak istemiyorum ama heyecanlandım.benim 2. çizgi silik ama adete daha 1 hafta falan var.ne yapsam ki

merhaba kızlar nasılsınız? uzun bi aradan sonra yine burdayım ama kötü haberle geldim aranıza. 3 gün önce rahim filmi çektirdim.yok böyle bi acı.çok zor geçti hala kanamam var.sonuç olarak ta 1 tüpüm kapalı çıktı.saçma sapan biyere gitmişim dr düzgün bi açıklama yapmadı.önce belki kendini kastığın için kapalı çıktı dedi sonradanda senin doğal yolla zor olur aşılama yapalım dedi.moralim çok bozuk 4 gündür ağlıyorum

CANIM gözün aydın ,bnde hsgnin 3. ayında hamile kaldım ve dr. bi tüpümn tıkalı diğerinden de çok zor olduğunu sölemişti..bu ay olmazsa gelecek ay inş. sen hiç ümidini kaybetme hsg şansını yükseltecektir ,içini ferah tut

ayy sağol canım yazdığın için..çok umutlanmak istemiyorum ama heyecanlandım.benim 2. çizgi silik ama adete daha 1 hafta falan var.ne yapsam ki

bekle tatlım hangı marka testın..elınde test varmı adete 2 gun kala yıne tekrar et bakalım inşllah hamılesındır..bende cok araştırmıştım kımı hamılesın kımı değilsin demişti hamıle cıkmıstım ınsallah senınde oyle olur..benımde bugun 9. gunum çatladıktan sonra bı kc gun sora bende yapıcam ovu testınden benım testım laboguıck

hoşgeldın cnm zor geçmesine üzüldüm hıc uzmee kendnı tek tüpü kaapalı olupta hamıle kalan çok ben aşılamada çok fazla şans görmüyorum genelde erkekte ılerı hız sorunu sayı sorunu olanlarda aşılama tutuyor.. benımde tek tüpüm kapalı cıkmıstı o yuzden cok araştırdım bılıyorum ama daha sonra yaptırdıgım hısteroskopide acık cıktı ıkısıde yanı kendımı kastıgım ıcın fılmde kapaalı cıkmıs ınsallah senınde oyledır değilse bıle bı sağlam tüpün var allah nasip ettıkten sonra olur cnm

canım hoşgeldin ,hsg yi en iyisi anestezili çektirmek, bnde beceremediğini düşündüğüm bi dr. çektirmiştim ,sonra uzman bi yere gittim anestezili olsaydı gerçekten tıkalı olup olmadığı belli olurdu ve ona göre tedaviye bakardık dedi.yani tüpünün brisi bnm gibi tıkalı olma ihtimali var şu anda. bnde çok acılı ağrılı geçmişti... uzman dr. bide dediki bana ''tüpünün tıkalı olması için daha önce kürtaj,doğum yada apandist ameliyatı gibi bi ameliyat geçirmiş olman lazım öle bişeyinde yok tıkalı olma ihtimali var sadece anestezisiz kendini kastığından da tıkalı çıkmış olabilr demişti. 6 ay kadar bi dinlen akışına bırak demişti ve dedği hsgnin 3. ayında hamile kaldım çok şükür ,o ağrın acınla belkide gerçekten tıkalı değildir biraz akışına mı bıraksan acaba

nbr cici anniş nsl gıdıyorr hamılelık
iyilik canım ,bulantılı gidiyor ,kendim zaten zor yapıyorum ama başkasının yaptığı yemeği bile zor yiyorum herşey kokuyor ama hamdolsun bebeğim sağlıklı olsunda katlanırım... bn gibi iştahı çok açık ve hiç yemek seçmeyen bi insan ,eşime çok kızarken ondan çok yemek seçiyorum ,ama tabi sağlıksız hamurişi tatlı vs. onları çıkardım hayatımDAN BEBEĞE FAYDALI OLACAk şeyleri zor da olsa yemeye çalışıyorum sen napıyosun canım

aa cnm adetimiz ayni gun olmusuz insallah yeni yilin yeni ayinda hamis haberimizde birlikte verelim

oyy yerım senı şimdiden bebeğe faydalı şeyler yapmaya başlamış..3 aya kadar gıder dıolar bulantı inşallah senınde gıder ttlım..bende ıyıyım adet olmayı beklıorum düşük sonrası adet duzenım değişti bakalım nezaman gelır karnım ağrıyor yakında gelırler herhalde

gelmesinleeerr sende hamiş ol hayırlsııylaa inşallah canım :) 3. aya 5 haftam kaldı gün sayıyıorum nerdeyse

eşimin de değerleri sınırda ama normal yolla olur diyo dr lar. şuan ankara da bi yere gitmeyi planlıyorum ismini vermem belki sorun olur ama dr mehmet erdem.artık daha bilgili kişilerle görüşmek tedavi olmak istiyorum. inanırmısın filme 500 lira verdik ama dr 5 dk bile dinlemedi bizi.hele o acı tarifsiz dua ederek girdim içeri ama masada allahım canımı al dedim. ne yapacağımı bilmiyorum. 2 ay sonra izne çıkcaz sonra iznimiz yok onun için 2 ay deneyim belki filmin faydası olmuştur olmazsa da 2 ay sonra aşılama yaptırıyım diyorum

benim tecrübem yok maalesef

ayyy canım benim inşaallah sonum da sana benzer.kasmak ne kelime o an çığlık çığlığaydım ben bi çok acı yaşadım ama hiç sesim çıkmazdı bunda ortalığı yıktım ya içimi parçaladılar sanki.ve salak dr önce spazm olabilir belkide çok tıkalı değil dedi sonrada ohooo 20 aydır olmadıysa hiç bekleme aşılama yapalım bidahaki ay böyle çocuğun olmaz dedi.bide tersledi sen böyle buna bağırıyosan doğum falan yapamazsın dedi. 4 gündür çok yoğun kanamam var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…