infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

:KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:
Buraya burdaki sevgili kizcelerim icin en icten mis kokulu opucuklerimi birakiyorum.. sizleri seviyorum..:KK54:
Rabbim gonlumuzde olani hakkimizda hayirli eyleyip nasip kismet eylesin inslhhhh:KK68:
Sabirla Bekleyelimmm ;

Gorelim Mevlam Neyler Neylerse Guzel Eylerrr...:KK37:

Buraya burdaki sevgili kizcelerim icin en icten mis kokulu opucuklerimi birakiyorum.. sizleri seviyorum..:KK54:
Rabbim gonlumuzde olani hakkimizda hayirli eyleyip nasip kismet eylesin inslhhhh:KK68:
Sabirla Bekleyelimmm ;

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

nber bal yanak..yarın doktora gıdıcekmıssın ınsallah bol kalitelı yumoşlar olur buyurler sana sımsıkı tutunnurlr..:KK68:

meyvesiz ağacın dibinde oturulmaz dedi ,:KK57::KK57:
bugün gelen bi misafir kadın , bayağaaa ağladım .. :KK61::KK61:
çok yoruldum , çok üzülüyorum .. :cry::cry:
Allahım gözyaslarımı gör ve duamı kabul eyle .. :KK61::KK61:
hayırlısı ile evlat nasip eyle rabbim .. :KK43::KK43:
ele güne rezil etme :KK43: :KK61::KK61::KK61:
Allahım evlat hasreyitle bizi basbasa bırakma :KK42::KK42::KK42:
aa o nasil soz ele gune niye rezil oluyomusuz esracim allah herkese bi dert hastalik veriyor hem cocuk olmassa dunyanin sonu degil cnm bir suru sevenimiz ailemiz en onemliside esimiz var cnm hayat yasamaya deger herseye ragmen omur kisa .inanki cocuk bizi cennete goturmiycekki.bugunleri degerlendirmeliyiz cocukla ugrasinca ibadet bile edemeyecegiz firsat olmayacak bile .bazi insanlar ne konusacagini bilmeler ortamina gore davranmayanlar var haklisin ama belkide sen yanlis anladin doluyuz ya ustune alinmissindir konuyu bilmiyorumda ele bakma olacak sevinecegiz insallah:cool: bu arada seni telkin ediyorum ama listeye eklermisin cnm benim kirmizilar yeni geldi erken oldum:mad: suan kararsizim yarin doktoru ariyayimmi asilamaya cesaret edemiyorum sankiiiiiii:KK43:bende senin gibi bir asilamayla kaldim ya ne yapayim hic bilmiyorum.

meyvesiz ağacın dibinde oturmazsa oturmasın.. belki meyve veren ağaçtan daha hayırlı bir ağaç vardır.Herkes herşeyti söyler biz neler gördük neler duyduk öyle insanlarla görüşme bir daha art niyetli ise

ne biçim insanlar var ya öyle şey söylenir mi hiç o_Oo_O

Sabirla Bekleyelimmm ;

bizde seni seviyoruz canım benim :KK37::KK37::KK36::KK36:

Kızçeleeeeeeeeeeeeer ben geldimm bat geldi sabah sabah gözümü açtım bir de ne göreyimm vaayy eski dostum çok beklettin dedim :KK70: :KK76::KK49::KK28: çalışmaya devam yeni eğitim ve öğretim dönemini bekliyorum :KK70: sömestr dayım 5-6 gün ahahahahah :KK30::KK70::KK8:

aglamak iyidir cnm rahatliyor insan ama tabi isyan edercesine degilde sakince
tabiiki içini boşaltıyorsun ama ben 2 aydır ağlamıyorum bugünde metanetle karşıladım. heyecanlıydım yalan yok ama yoksa da elden ne gelir daha büyük üzüntü ve stres yaratıyor. kısmet önümüzdeki maçlara bakıcaz bacıımm

Kızçeleeeeeeeeeeeeer ben geldimm bat geldi sabah sabah gözümü açtım bir de ne göreyimm vaayy eski dostum çok beklettin dedim :KK70: :KK76::KK49::KK28: çalışmaya devam yeni eğitim ve öğretim dönemini bekliyorum :KK70: sömestr dayım 5-6 gün ahahahahah :KK30::KK70::KK8:
hoşgeldin canım çalışmalara devam yani desene benimde 2- 3 güne gelir kırmızılar karnım ağrıyo :KK14::KK14::KK14:

Slm kızlar hsg yi cekildim. Biraz agri oluyor o kadar toplam 5, 10 dk arasi suruyor. Cok korkmama ragmen guzel gecti. 2 dk adet sancisi gibi agri oluyor. Cok şükür sonuclarim iyi cikti. Doktor tüplere ilac verildiği için bu ay gebelik Şansın yüksek dedi. Ins. Rabbim hsg yi vesile kılarda bu ay gelir mucizem. Dua eder dua beklerim kızlar. Rabbim gönlümüzdekini hayırlı bir şekilde bizlere nasip eder ins. Aminnnnn.

Slm kızlar hsg yi cekildim. Biraz agri oluyor o kadar toplam 5, 10 dk arasi suruyor. Cok korkmama ragmen guzel gecti. 2 dk adet sancisi gibi agri oluyor. Cok şükür sonuclarim iyi cikti. Doktor tüplere ilac verildiği için bu ay gebelik Şansın yüksek dedi. Ins. Rabbim hsg yi vesile kılarda bu ay gelir mucizem. Dua eder dua beklerim kızlar. Rabbim gönlümüzdekini hayırlı bir şekilde bizlere nasip eder ins. Aminnnnn.
geçmiş olsun canım inş. en kısa zamanda güzel haberler verirsin:KK36::KK36::KK37::KK37:

tabiiki içini boşaltıyorsun ama ben 2 aydır ağlamıyorum bugünde metanetle karşıladım. heyecanlıydım yalan yok ama yoksa da elden ne gelir daha büyük üzüntü ve stres yaratıyor. kısmet önümüzdeki maçlara bakıcaz bacıımm

AYNEN ÖYLE DÜNYANIN SONU DEĞİL YA

X