infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

napıyosun kuzumcan? ben pazara gittim geldim evde bişi kalmamış kollarım koptu bugün batım ama batmalardan ağrıdan başka gelen-giden yok gelse de rahatlasamm

gelmeyesiceler gelse kurtulsak..

basım,belim,gögüslerim,ayaklarım buz ..

aksama arkadaslarım gelcek yemekler yaptım , evimi sildim toz aldım temizledim ..

napıyosun kuzumcan? ben pazara gittim geldim evde bişi kalmamış kollarım koptu bugün batım ama batmalardan ağrıdan başka gelen-giden yok gelse de rahatlasamm
Napıyım kıscem mm bende öyle tv de kk takılıyorum benimde üçüncü gün bugün olmadı daha aynen olsada rahatlamak benimde bat malar ağrılar birinci gün test negatif ama neden olmuyo bu düzensizlikler ne zaman geçecek yaaaaaaaaa

ooff off gelse kurtulsak cnm ..
benim kapıda yarına gelir sankim ..
Günün geçtimi kıscem benim 3 gün oldu gelmedi bat 11 aralık tı düzensiz gerçi de olsa adet olup tekrar yoluma devam etmem klomene başlamak falan filan iste

stress yüzünden hepppppppppppppp psikolojik ..
beyin ne bicim seyse yönetiyor cnm malesefffffff ..

gelmeyesiceler gelse kurtulsak..

basım,belim,gögüslerim,ayaklarım buz ..

aksama arkadaslarım gelcek yemekler yaptım , evimi sildim toz aldım temizledim ..
bnmde göğüsler acıyo kasıklarım ağrıyoçç ve üstüne üstlük alerjik gribim.. evimi bok götürüyor temizliğe başlıycam şimdi pazara gittim geldim eşim işte 9 da gelcek sil süpür yemek yap manyağa bağladım :S elim kolum kalkmıyor valla kızçem... ellerine sağlık bu arada bebeiiimm

ben bu olayı düşüncede abarttım galiba kuzucum.. saati bile belliydi gelmez oldu teselliye bak şimdii eskiler dermişşşşşşşşşşkii regl gecikirse rahim gebelik arıyormuşşşş umutlar ilerki aylaraa aylaraaa.. bu ay çok performanslı da değildik ki umutlanayım.. sizle testte yapmıştım hatırlarsanız sonuç negatif.. yarına gelmesse bi test daha patlatırım beeeaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…