infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Olsun canım umut fakirin ekmeğidir
en sonunda yangınnnnnnnnnn varrrrrrrrrrrrrrrrr diye bağırıcam ne bu karamsarlıkkkk yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.. belki de çocuğu olanlardan daha büyük nimetleriniz varrrr.arkadaşlar bi silkelenin kendinize gelin yaaaaaaaaaaaaaaaaaa. HAYAT ÇOOOOK KISA.KOCİŞLERİNİZİ ALIN CUMARTESİ PAZAR GEZMEYE GİİDİİN.GÖRMEDİĞİNİZ BİR İLÇEYE GİTMEDİĞİNİZ BİR LOKANTAYA UNUTUN KAFANIZDAN ATIN...ADAMLARI DA SIKMAYIN ERKEKLER BAYANLAR KADAR HASSAS DEĞİLLER..

kuzumm hıc adet belırtım yok benım yumoşumda yeni çatladı beklenen tarıhı 22 aralık yap bakalım hıc umut yok ama

Allahim bazi insanlari evlat ayrimi yapanlari varlik icinde yoklukta birakanlari islah eylesin...
cok sukur bin sukur Rabbimize geciniyoruz biraz idare ederekten..
kizlar bnm esim tek erkek digerleri kadin evli hepsinin durumuda iyi hatta 2 si ultra lux... neyse bunlar beni ilgilendirmez...
kizlar biz kiradayiz 3 yil bitti 4 teyiz.. 550 tl kira oduyoruz..
benim esimin ailesinin 2 tane kendi kullandiklari ev.. 3 tane kirada daireleri bir ufak dukkanlari.. yeni bir ev aldilar kizlari oturttular ..
arabalari var cift maaslari var..bankada rahatt rahat 2 ev alicak paralari var..
ve biz kiraciyiz... tek erkek..
ve biz iki ay asilama yaptrdik denge hemn bozuldu .. biz arabamizi sattik ve esim bir isten ayrildi ev degil ama bi araba alick sukur madfiyatimiz var.. yada tup bebek icin kullncaz fln..
tabi bu hast lasrflarindan fln hbrleri yok.. birsey beklemiyorum ama bazen esim idzre etmemiz lazim iste cok para gitti yok cebimde para kalmadi diyo ya...o zaman cildirasim geliooo ( bi tanesinin evi yok ama maaslari bizim 2 katimiz ikramiye ile daha fazlasi )

enterasanmış..ailesi evlerınden bırınde sızı oturtmayı teklif etmiyormu yada yardım edip bi ev almayı..hiç sorup ılgılenmıorlarmı çocuk yapmıormusunuz bı sorunmu var vs. dıe..sen çalışıyormusun cnm gerçekten tek maaşla olup kıra verıp geçenmek cok zor helekı bıde bu cocuk masrafları baya boyun bukuyr allah yarcımcınız olsun..
ben eşimin babasınınn evınde oturuyorum aynı bıınadayız sağolsun cocuk ıcınde hem maddı hem manevı cok yardımları oluyor..kira verseydık bızde çok zor geçinirdik

Toparlndim canim ya napalim alistim artik ben eskisi kadar zor gelmio :)

aynen yavrum hele bırde ınsan dua edınce namaz kılınca allaha tevekkul edınce hem huzurlu oluyor hemde içi rahat oluyor..ben öyleyım hep hayırlısı hayırlı zaman dıe dua edıyorum rabbıme teslim oldum ve ilk hayal kırıklıklarım yok artık

Ben calismiyorum canim tek maas bizim cok sorunlu oldu ailesi ile aramiz hic iyi degil cok detaya girmek istemiyorum..ailesi gercrkten cok tuaf bir evin kirasini ilk evlendigimizde bikac ay verip kiraci cikti fln dedilerr.. ev alma gibi bi teklifte yada yardimci olma teklifleri yok onlara gore bizim maasimiz bize yeter ama kendi kizlari .. onlar luxe alismislar fln diye savunur sacma sapan reziller yaa konusmk dahi istemiuorum..esim ilk asilamada araba istedi o zamn sormuslar sanirim esimde hic bir sorun yok fln demis..

Aynen cok sukur bnde namazlarimi kilmaya calisiyorum dua hep hayirlisi diye ediyorum cuma gunleri yasin okumaya calisiyorum.. cok uzulmuyorum yani uzuluyorum ama canim cok yanmio eskisi gibi

Canim benim ilk klomenle 20 oldu, 2. Ay gelisme yok dedi,3.ay adetin 10. Gunu gittim tek yumurta vardi 9 mm lik. Sonra gonalf igne verdi 19.70 e cikti 13. Gun. Sonra da ovitrelle catlatma ignesi verdi. O yuzden benim 9 ken 20 ye cikti igne yardimiyla. Uzulme bence

Kizzzzz ben sizinkileriiii bogarimmmmm seni tanimamama ragmen sinir oldum yahu yaptiklarina. ewladi olmayinca dunyanin ne anlami var acaba? Zor bir durum gercekten. Ama esinin bu dengeyi kurmasi lazimdi. Muhtemelen el kızı, sefasini o mu surecek diyorlardir. Ayni senin durumunda olan bogaz da evleri, 8_10 dairesi ,arabalari , parasi olan bi yakinim var onun da ailesi ayni mantik da. gelin mi yiyecek,para icin geldi bize diyorlar. Aksine kız da cok iyi. Esi biraz pasif iste, ses cikaramiyo.. allah ailelere merhamet,anlayis,sevgi versin..

Bog canim bogg ..ellerin dert gormesin.. walla bn evlndigimde hic maddiytlarindan haberim yoktu .. bn hep ucuz gelinlik ucuz esya baktim.. onlardan inanin bir tulbent gormedim annem hepsine esleri dahil bohca yapti ve benim babamda hayatta degil bana 14 ayar bilezk alicklardi 2 tane..1 tane olsun 22 ayr olsun dedim terbiyesiz oldum...paralari mallari mulkleri onlarin olsun ama huzurda vermediler ozellikle ilk 1 yil burnumdan geldi ahhh ahh..Allah buyuk..

ayyyyy allahımm yaaa bunlarda anne baba iştee.. boşver cnm bu zıhnıyette ınsanların hıc bıseyıde lazım değil bı sey verırler sora çeneleri durmaz öyleydide böyleydi die..sen boşver kocanla mutlu ol cnm rabbım evınıze en yakın zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin..onlarda luks hayatlarında yaşasın gitsin kendılerı rahat içinde yaşarken evlatlarının bu halini görmüorlarsa umursamıyorsalar böyle aile olmasada olur

Sagol canim Allah razi olsun.. esim ailesine bu haldyken bile toz kondurmaz asla yakinip sikayet etmez ne bana ne onlara bu konuda serzenisi dahi yok cok tuaf..
aynen canim birseylerini istedigimden degil zaten bn cok tutumluyum cok siktim ilk evlendigimzde maas da baya dusuktu 530 kira veriyoruz..dedim ya bikac ay bi dairenin kirasini verdiler diye...
gorumcem msj atti esimin teline o kadina sole annemin paralari ile isiniyor diye...
bn ustumu kalin giyinip doalgazdan idare etme derdindeyim cayir cayir yakip isiniom gibi lafff
....ayyy cok kotuler ya cook bosverelim azima almaya deymez ..Rabbim cok buyuk bnmm ee guzel gunlerimi kabusa cevirdiler..

cnm bunların derdı senınle sanırım zamanında bı olaymı geçti aranızda...senden dolayı bu şekilde yapıo olabılırler..eşinde tipik erkek işte aileleri kafalarına s.ç..r bunlar tek laf söyletmezz pehhhhhhh

kiskanclar bunlar anne sole oglunu kocasi sanio ole adamis kendini bide en kucuk herkes evlnmis bu kalmis.. eside almnyada yasiodu.. kadin kafayi bozmus anliycagin oglu ile kiskandi bnde yaptigi kiskancliklara dayanamadim.. surekli laf sokuodu aglaniodu birgun cok ileri gitti bide duygu somurusu fln 2 ayligiz .. esimde bana laf sokuluo ama annesini pispislio gormeniz lazim koltugnun altina fln girmeye calisio o gun bi hisimla ciktik evden bn esime cok kizdim anneme gitmk istedim o gece annmde kaldim teli kapattim.. bana sesli msj birakmis 6 tane azina ne geliosa saymis ama ne terbiyesizlikler esim yine bi bok yapamadi.. bizim cok cok olaylar oldu .. yuzume senden nefret ediyoz dediler..istemiuoruz bilmem ne ben ilk zamanlar sustum 2. Yilmda yine olaylar patlk verince karsilik verdim vs vs.....oyle uzun hikayeki..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…