infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Yaa kızlar merak ettim kk da neşe die biri varmıydi ben hatirlamadim da

Nihahahaha hahaha işte bu kızlar gülün eglenin kafa dagitalim bakin sizi eglendiriyorum kendimlee illa olacak sabretcez umutsuzluğa kapilmayip isyan etmeden basaricaz göreceksiniz
Helal sana canim aynen boyle tam gaz devam edersen tez zamanda kavusursun mucizene Allahin izni ile.. bnm gibi 30 ayi devirmezsin

kizlaaar masallah guzel kaynatmissiniz kiskandim
Bn daha azimi acamiyorum esime 3. Asilama icin...
gerci yapip yapmicagi 16 sinda belli olucak muayne bulgusuna gore..
ya esim burda olmama bile takti.. gelip bakio yine ne okuyorsun nerdesin su konulari bi kapat orayada bi sure girme bak ciddi diyorum...
ne diyosun sen dedim..
Bn artik orda arkadaslarimla sohbt etmeden duramam dogurana kdr ordayim dedim...
Boyle kafa dagitamzmisim... bu konulardan uzaklasmamiz lazimmis... baska seyler konusckmisim...
Dr derse asilama bu evde harp cikicak kizlaaaaarrr...

Aynen aynen oyle canim
..hyrli haberini aliriz inslh

Canım benim benımkıde böyle diyo inanki kk ya girdiğim zaman hep tartısırız kesinlikle istemiyo girmemi bende ona anlatıyorum orası beni rahatlatiyo falan ama bi bakımda da haklı farklı topik lerde öyle şeyler okuyo ki insan etkisinde kalmamak mümkün değil canım onlarda bizi düşünüyo piskolojimizin iyi olmasını istiyorlar bizim iyi olmamızı istiyolar inanin ben kaç aydır ne zaman kk ya girsem bişeyler okusam ve ya sizle konussam gördüğü an kavga kıyamet

Canim ilac,igne vs kullaniyor musun peki? Yada esin test yaptirmis miydi? Dr un ne diyor?

Hic gununu geciktirmez saolsun uff agliyamiorum bile dondum kaldim
Canim biz regl bile olamiyoruz,hapla ilacla geliyor. Bu ay kendilinden geldi ona bile sewindim ;( buna da sukur. Insallah en kisa zamanda guzel haberler verirsin bizlere,moralini bozmaaa:)

Kıızzzz cok sewindim senin adina, iyi gidiyorsun masallahh saglikla kucagina almayi nasip etsin Allah'ım.

aşılaman hayırlı olsun canım inş.tutar

Oyle tabide kafandan cikar dusunme okuma bi ay iki ay ara.. demekle kafadan atilcak rahatlanilcak bise olmadigni anlamali..

Canim biz regl bile olamiyoruz,hapla ilacla geliyor. Bu ay kendilinden geldi ona bile sewindim ;( buna da sukur. Insallah en kisa zamanda guzel haberler verirsin bizlere,moralini bozmaaa:)
Tabiki oda cok zordur eminim ama nolursa olsun insan kendi yasadigni daha iyi bilio.. Rabbim beterinden korusun ama 2. Asilama tutmayinca gerckten cocugum olmicak hic hissi cok bastirio..erkekteki sikntilar icin bayanlardaki gibi ilaclar yok..

Helal sana canim aynen boyle tam gaz devam edersen tez zamanda kavusursun mucizene Allahin izni ile.. bnm gibi 30 ayi devirmezsin
Hepimiz kavuşalım mucizelerimize kuzuum.. naapcan artık ilk iki ay ağlamaktan içim şişti sonuçta ağlsamda sızlasamda zamanı beklicez biraz da relaks olayım dedim bakayım noolcak bat 13 test negatif yeni çalışma dönemine girmeyi bekliyorum ahahahha

sabırlı ol canım eşlerimiz de bizim ruh halimizden etkileniyor olaydan soğuyorlar ne yazık ki o yüzden onu da anlayarak yardımcı olmalısın. burada aslında bulunarak kendimizi rahatlatıyoruz onlarla konuyu fazla konuşunca sıkılıyorlar ama hepimiz aynı yolun yolcusu olduğumuzdan burada teselli bulup kafa dağıtıyoruz anlayamıyorlar anlayacaklar illaki cnm.. allah tez vakitte gönlüne göre versinn koca göbüş+böbüüüşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…