infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

yeni gördm canım yazını iyiiym canım genetik tetsleri yaptırıcam kısmetolursa gelecek ayda aşılama olacak inşallah olur canım ya

Canım yalanin ortaya çıkmasın onlar sistemden bakıyorlar hangi hastanede ne yaptığın çıkıyo diye biliyorum
canım her düşük yapan hastaneye gitmiyorki bu yalanı malesef çoğu kişi söylemek zorunda kalıyor kk da çok var böyle yapan mecbur yoksa böyle bir yalanı asla söylmek istemem

canım her düşük yapan hastaneye gitmiyorki bu yalanı malesef çoğu kişi söylemek zorunda kalıyor kk da çok var böyle yapan mecbur yoksa böyle bir yalanı asla söylmek istemem
Doğru söylüyorsun canım Rabbim yüzümüze baksın bize koca gobeklerle dolasalim

Inşallah canım ama benim umudum kalmadi kesim adet olcam
Bişey diyim de gül bi banaa benim özel gunler boş gecmesine rağmen evde test var yapsammi ki oldum nihahahaha umut fakirin ekmeği sonra da dedim boşver yasemin boşa harcama lazım olcak

Bişey diyim de gül bi banaa benim özel gunler boş gecmesine rağmen evde test var yapsammi ki oldum nihahahaha umut fakirin ekmeği sonra da dedim boşver yasemin boşa harcama lazım olcak
Hakkaden güldüm hahaha sen çok yaşa emin kız ben seni çok sevdim seninle muhabbet güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…