infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Ilaclari karsilamiyor ama tup bebegi karsiliyor ozel sigorta dogrumu anladim.. bizim var asilamada bir ise yaramadi ama ozel hast
valla benim hastanem özel ve ya para ödenecek yada özel sağlık sigortan varsa ondan yararlanabilirsin dedi. her hastane bir değil demekki ama benim bildiğim her hastanede geçiyo ama demekki sizinki kabul etmiyo.

canım benim hem tüplere bakılıyor hemde rahimde septum şekil bozukluğu vs varmı diye bakılıyor benm rahmim saola dönük yani uterus sola deviye yazıyordu doktor problem değil dedi ama ben düşükleirm ondn olabilirmi diye şüpheleye düşüyorum

İns. Ondan degildir canım ya. İns bebegin en kisa zamanda gelir ve tutunur sana.

Sana tavsiyem anesteziyi yaptır ben çok acı çektim

Canim ben ozel hastanede yaptircam. Anestezili istedim ama doktor olmuyor dedi. Bazi vakalar oldu dedi anestezili tavsiye etmiyoruz ddi. Normal muayeneden farki yok dedi biraz adet sancisi gibi oluyor dedi. Cok mu aciyor peki sana neden anestezili yapmadilar. Off cok korkuyorum ya.

Canım üzülme yaa bir ölümün çaresi yok biliyorsun üzülme lütfen Hakkımızda hayırlısı olsun inşallahh isyan etmek yok:KK20::KK20:
Ben bu ay o kadar umutluydum ki tmm adetıme 2 var amaa Ecz kız sılık te olsa çıkar dedi suan kafam o kadar karışık ki ne yapcamı bilemiyorummmmmm kafam dondu aptalastim sanki:KK61::mad::mad::cry:

Canim ben ozel hastanede yaptircam. Anestezili istedim ama doktor olmuyor dedi. Bazi vakalar oldu dedi anestezili tavsiye etmiyoruz ddi. Normal muayeneden farki yok dedi biraz adet sancisi gibi oluyor dedi. Cok mu aciyor peki sana neden anestezili yapmadilar. Off cok korkuyorum ya.
Canım benım rahmim küçük olduğu için benim acım çok oldu bana ilaç verdiler Röntgen öncesi amabir büfaydası olmadı bana .. Herkes aynı acıyı hissetmiyor Bazısı azıcık diyor ama ben normal doğum böyle bırsey sanırım dedim ... Ben kardiyoloji merkezinde yaptırdım Allahtan pko dışında bir sorun yok

Off ne olcak bizim bu halimiz adet olup tekrar klomenemi başlasam acaba
sabırlı olmaya çalış canım bekle bir test yaptır kanda gebelik yoksa yoluna devam edersin inşallah hamilesindir bende önce genetik tetsler yaptıracğım bir aksilik çıkmazsa sonra tekrar aşılama yaptıracğm

sabırlı olmaya çalış canım bekle bir test yaptır kanda gebelik yoksa yoluna devam edersin inşallah hamilesindir bende önce genetik tetsler yaptıracğım bir aksilik çıkmazsa sonra tekrar aşılama yaptıracğm
Genetik test nerde yapiliyo ki dev has karşılıyor mu acaba

canım herkeste farklı ben anestezili çektirdim birşey hissetmedin haliyle ama uyandığımda bile kasık ve vajinal ağrımdan zor yürüdümve 2 gün ağrım ve azkanamam oldu bence anestezili çektir herkesin bünyesi farklı dediğim giibi çok acılıda olabilir hiç acımayadabilir yaşamadna bileemezsin canm

X