infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

bende seni özledimm canımmm:KK74:
napıyım işte ev ve okul zaman geçiyor zaten bende pek giremiyorumm kii:KK6::KK6:
gezz bakalımm ankarya cokdan geldii cok sogukk kabanlarla üşüyoruzzz

ooo ankara baskentim buzdur simdi .. o_O
cok iyi cnm ya , bende annemle dolasıorum genelde :)

babam ankaraya gitsek dr. diyor .. doktor napsın ileri hız düşükk :KK1:

cnm ben laboquick aldım çokta memnun kaldım ama tabii bu ay ruh öküzümle küstük malumunn değerlendiremedimm bu ay kısmetse uygulayacammm :) teste başlamadan 3 saat önce sıvı alımını durdur. ben akşam 6 da yapıyorum testi mesela, saat 3 ten sonra sbişey yiyip içmiyorum. ve 18,gün test pozitifti :KK66:
merhaba canım nasılsın bende sabah ilk idrarımda yapıyordum ama ilk ıdrarla yapılmayacakmış :) bende kahvaltıdsn 3-4saat sonra yapcam baklm ne cıkack hep silik çıkıyodu

ooo ankara baskentim buzdur simdi .. o_O
cok iyi cnm ya , bende annemle dolasıorum genelde :)

babam ankaraya gitsek dr. diyor .. doktor napsın ileri hız düşükk :KK1:
gel buyur canımmm sonunda gittin mi doktoraaa hiç birşey yapamdan bekleme canımm biz çabalayalımm olmazssa takdirr ALLAHINN
bir kere aşılama ile kustunn hastanelere biz napalımm olelimm ozamann
halledilmiyecek birşey değil seninkii

Bilemedik biz de eşimle,acaba gece değil sabah mı olsa en azından 36 saat olur dedik...amaaan ne zormuş..nihayet çift çizgiyi gördüm ama.adet beklediğim tarihte yumurtladım ya.
bence bugünüde değerlendirin canım normalde gün aşırı ama çifte yakalamışşsın madem yüklen derim :)

gel buyur canımmm sonunda gittin mi doktoraaa hiç birşey yapamdan bekleme canımm biz çabalayalımm olmazssa takdirr ALLAHINN
bir kere aşılama ile kustunn hastanelere biz napalımm olelimm ozamann
halledilmiyecek birşey değil seninkii

gitmedim cnm , babamlar tüp bebek yaptıralım diyor .. :KK61:
4 sene geçti diyorlar .. herkes baskı yapıyor .. ölmek istiyorum ..
:KK34:

gitmedim cnm , babamlar tüp bebek yaptıralım diyor .. :KK61:
4 sene geçti diyorlar .. herkes baskı yapıyor .. ölmek istiyorum ..
:KK34:
aaaaa ölmek falan herkeste bu ara ölme merakı nedirr yaaa vaktı gelince hepimiz gircez kara toprağa kuzum sende umutsuzluga kapılma başla tekrar tedavıye tüp yaptır belki hayrın bebeşin ondadır

X