infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

ama su içtikten sonra yanıltıcı bence
tamam öyle ama idrardaki senin geceden kalan idrarın olduğundan sen çizgiye denk gelemedin. ben akşam 6 da yapıyodum testi ve 3ten itibaren bşy yiyip içmedim sonucunda çift çizgiyi t ak gördüm ve yumurtlama akıntıma denk geldiimm

teste gerek yok zaten alıyorum yumurtarken ama o güne denk getirmek işte .. bakalım ya nasip ..

teste gerek yok zaten alıyorum yumurtarken ama o güne denk getirmek işte .. bakalım ya nasip ..
aynenn nasipp o günü bekledim de noolduu eşimle küsüşmüştük ve sonuç: o gün ve 2 gün bommmbooş geçti yumurtlamadan 2-3 gün önce görüştük bu ay hayal bile değil

Kızlar daha öncede sormuştum ama kimse bişey demedi.Şimdi ben dün ovülasyon ytestinde çift çizgiyi gördüm ve dün birliktelik oldu.Bugün de test yaptım yine çift çizgi devam ediyor.ardarda bugünde çalışalım mı yoksa eskisi gibi gün aşırı mı? çift çizgiyi gördükten 24 saat sonra yumurtlama oluyomuş sanırım.hergünü mü değerlendirelim bilemedik.o zaman da spermin kalitesi düşüyomuş bi akıl verin

bugün ara verme cnm çalışın boş geçme. zaten olması gereken sperm oluşmuştur.

canım gün aşırı tavsiye edilen .. :)

ya çok soru soruyorum ama kusura bakma..şimdi çift çizgiyi gördüm ya yani Lh hormonu yükseldi yumurtlama olacak yakınm zamanda.peki yumurtlama olunca test tek çizgi mi göstercek.?off hep kafam karıştı

çift çizgiyi gördüğün zamanlarda dene cnm .. :)
sonrası Allah kerim .. adetin geçerse gebelik testi yaparsın

kıscem bolbol geziyorum acıkcası ..
bugünde yagıslı alanya kıs geliyor ..
sen neler yapıyosun şifam cok özlemişim seni ..
bende seni özledimm canımmm
napıyım işte ev ve okul zaman geçiyor zaten bende pek giremiyorumm kii
gezz bakalımm ankarya cokdan geldii cok sogukk kabanlarla üşüyoruzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…